2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kizlar iyi akşamlar😍🌷
Cinsiyet tahmini yaparsaniz çok sevinirim, yoksa tahmin için çok mu erken bilemiyorum 🥰
20220829_182423.jpg

Bizim nisan anneleri kızcı 😂😂 bende kız hissediyorum
Bir oğlum var ömrüne bereket, kızım olsaydı da oğlum olsun isterdim 🥰
Bu 3. Sezaryenim olacak artık. Bir kız bir erkek güzel olur ah 🥰
Çocuk defterini artık rafa kaldıracağım hem manen hem maddi olarak iki çocuktan fazlasını dilediğimizce büyütemeyiz diye 😇
4. Sezaryende riskli zaten artık o topa girmem valla önce sağlıklı sonra kız olsun çok istiyorum o yüzden.
Ama oğlan olursa da oğluma tam yoldaş olur o zamanda oğlum adına çok sevinirim 🥹😍

Aa kaybınız için çok üzüldüm 💐
Umarım bu sefer sağlıkla devam eder 🌸

Yaş kaç sizin? Ve nerede yaptırmışınız?
Biraz bilgi verir misiniz
?

Canım en rahat wcde oluyor
Klozete otur normal tuvaletini yapacak gibi
Ve o şekilde içeri tıkmaya çalış
Kolay gelsin 🤭
Tamam canım teşekkür ederim 🥰
Yok kuzum hiç zorlanmıyorum..uzanarak ediyorum..çalışıyorum 1 saat kalkmayım

Yok kuzum hiç zorlanmıyorum..uzanarak ediyorum..çalışıyorum 1 saat kalkmayım
Valla baya uğraştım ben

Kızlar 5+2 deyim dün keseyi ve yolk kesesini görmüştük. Şimdi kırmızı pembe arası lekelenmem oldu geçen pazartesi de kırmızı kanamam olmuştu kan sulandırıcıları kesmiştik. Kanama bitince yeniden başlamıştık. Aranızda böyle bi durum yaşayan var mı? Dün ultrasonda kanama alanı filan hiçbişey yoktu herşey gayet normaldi. Bu kırmızılıklar niye geldi şimdi çok moralim bozuldu 😞
Aspirin alıyor musuniz

Ay kızlar daha bu sabah dedim bu hafta bulantılar gitti, sadece akşamdan beri biraz bulanıyo gibi dedim. Bugün felaket oldum, kusmama ramak kaldı, defalarca öğürdüm. Şimdi 1 saattir de bir uyku hali var ki inanılmaz, sanki ilaç falan kullanmış gibiyim 🥴
Ben de dün bulantim da uykum da çok azaldı dedim. Bugün peynir ekmek yiyebildim sadece ve sürekli uyudum🤣 maşallah dediğim 10 sn yaşamıyor 😂😂
Zorlanıyor musun peki canım yoksa bende mi sorun var
Canım ben de 10 gün kullandım yatakta yatıp bacaklarımı kendime çekip vajinani rahat birakarak itmeye çalış kendini sıkıyorsan gitmez içeri. Parmağın girecek kadar itmeye çalış
Kızlar bazen çarpıntı olmaya başladı bende böyle hisseden var mı kontrolüme de daha var doktora gidip gitmemekte kararsız kaldım
Ilk hamileligimde çok yaşadım bu defa yaşamıyorum. Ama o zaman normalde 10-6 olan tansiyonum 13-8 civarındaydı. Tansiyonunu ölç gün içinde dinlenme halindeyken

Ben kullanıyorum hemde 3 tane birden 😅 uzan çişini yapar gibi rahat ol yavasca ittir gidebildigi yere kadar, alışırsın zaten bir kac kez denemeye
Yaa ben bu korkaklikla nasıl doğum yapcam çok merak ediyorum 😂inşallah canım ya çok uğraştım mi diye ne anlamadım lavaboya gittim daha koyu kahverengi akıntı geldi korktum gerçekten zorlandım diye mi acaba

Çocuk defterini artık rafa kaldıracağım hem manen hem maddi olarak iki çocuktan fazlasını dilediğimizce büyütemeyiz diye 😇
4. Sezaryende riskli zaten artık o topa girmem valla önce sağlıklı sonra kız olsun çok istiyorum o yüzden.
Ama oğlan olursa da oğluma tam yoldaş olur o zamanda oğlum adına çok sevinirim 🥹😍
Benim gibi 🥰 benimde bir oğlum var gönül ister birde kız olsun 😍

Ben de dün bulantim da uykum da çok azaldı dedim. Bugün peynir ekmek yiyebildim sadece ve sürekli uyudum🤣 maşallah dediğim 10 sn yaşamıyor 😂😂

Canım ben de 10 gün kullandım yatakta yatıp bacaklarımı kendime çekip vajinani rahat birakarak itmeye çalış kendini sıkıyorsan gitmez içeri. Parmağın girecek kadar itmeye çalış

Ilk hamileligimde çok yaşadım bu defa yaşamıyorum. Ama o zaman normalde 10-6 olan tansiyonum 13-8 civarındaydı. Tansiyonunu ölç gün içinde dinlenme halindeyken
Evet sanırım kendimi sıktım o yüzden öyle oldu bide günde iki tane bakalım nasıl olacak

Kızlar bazen çarpıntı olmaya başladı bende böyle hisseden var mı kontrolüme de daha var doktora gidip gitmemekte kararsız kaldım
Ben yaşamıştım ama kısa sürmüştü (1-2 kez) bir daha tekrarlamadı doktora sormamıştım o sebeple unutmuştum bir daha olmayınca. Sizinde uzun sürmez umarım 🙏 tekrarlarsa danışın ama yine de doktora bence ☺️

İyi akşamlar herkese 🌺🌺 liseden beri sigara kullanıyordum ve bırakmak da istemiyordum seviyordum sigara içmeyi. Hamileliği öğrendiğim gibi bıraktım. Azaltmak da değil direkt kestim. Ama çok zorlandım zor duruyordum yani. Artık istemiyorum bile resmen sigarayı bırakmışım 🎊🎊🎊 umarim hamilelikten dolayı değildir yani gerçekten bırakmış olmayı isterim. Var mı benim gibi tiryakiler? 😂

Tam olarak böyle düşünüyorum. Kız çok istiyorum ve kız hissediyorum ama erkek olursa da çok sevinirim oğluma arkadaş olur 🥰 öncelikle sağlıklı, hayırlı evlat olsunlar 🤲🏼

Oyy seni de merakla bekliyor olacağım o zaman 😂🥰
Oğlumun tahmini doğum tarihi 19 nisandı, 5 ekimde ben cinsiyeti öğrenmiştim.
İnşallah 1-1,5 aya öğrenmeye başlarız merakımız giderilir 😂💃
Ayy en heyecanlı zamanlar 😍 ben oglumu 16 haftalıkken öğrenmiştim inşallah o kadar beklemem 😂 12'de falan öğrensek cok güzel olur 😅

Aa kaybınız için çok üzüldüm 💐
Umarım bu sefer sağlıkla devam eder 🌸

Yaş kaç sizin? Ve nerede yaptırmışınız?
Biraz bilgi verir misiniz
?

Çok teşekkürler 🙏🏻 Umarım hepimiz sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize 🌸

34 yaşındayım, İstanbul Anadolu yakasındayım. Yanlış hatırlamıyorsam Genoks’tu firmanın adı.
4 yıl oldu, fazla detay yok aklımda. Eve gelip kan almışlardı. İstersen hastane aracılığıyla da kan verebiliyordun. Sonuçlar 2 hafta sonra geliyordu.

İyi akşamlar herkese 🌺🌺 liseden beri sigara kullanıyordum ve bırakmak da istemiyordum seviyordum sigara içmeyi. Hamileliği öğrendiğim gibi bıraktım. Azaltmak da değil direkt kestim. Ama çok zorlandım zor duruyordum yani. Artık istemiyorum bile resmen sigarayı bırakmışım 🎊🎊🎊 umarim hamilelikten dolayı değildir yani gerçekten bırakmış olmayı isterim. Var mı benim gibi tiryakiler? 😂

Ben 🥺
14 yıldır içiyorum. Hatta son zamanlarda iş hayatının stresiyle günde 1,5 paket içiyordum. Öğrendiğimde bıraktım ama zorlanıyorum.

Kızlar diğer doktor da baktı. Dedi ki yolk sac hayal meyal var. Bu kese büyüklüğüne göre bebeği görmeyi beklerdik biz. Muhtemelen boş gebelik. 1 hafta daha bekleyelim dedi. Benim pek geç döllenme ihtimalim de yok ilişki tarihlerime göre. Sanırım boş gebelik yaşıyormuşum.
Moralini bozmamaya çalış canım Rabbim ömür verdiyse seninle olur inş bebeğin bir doktorun daha fikrini alman daha iyi olur bu arada bence bazen doktordan cihazlardan da çok yanılma payı olabiliyor

X