2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
kızlar benım ultrasona bakar mısınız . aşağıda sayılar falan yazıyor ndır onlar yardımcı olur musunuz
Ramzi teorisine göre erkek gözüyor bakalım tutucak mı 🤩🤩

Eklentiler

• ADF98394-3F52-465A-94E3-AA0D31E7EA16.jpeg
    ADF98394-3F52-465A-94E3-AA0D31E7EA16.jpeg
    80,8 KB · Görüntüleme: 43
Bende kabızlık problemi yaşıyorum. İncir, zeytin yağı ve gün kurusu yiyiyorum iyide geldi açıkcası ama bu aralar zeytin yağı midemi bulandırdı o yüzden doktora söyledim. Bebeğe zararı olmayan Bi şurup yazayım sana ihtiyacın oldukça kullan dedi. Doktora söylersen mutlaka sana da aynısını yazar canım
Dediğin şeyleri de kullanayim canım teşekkür ederim

ben de birşey danışıcam

doktorun verdiği son ultrason ölçümüne göre bugün 9+4'üm ben
ve 10. haftayı geçince fetal dna yaptıracağım.

Bu hesaba bakıldığında 2 gün sonra ben 10. haftayı geçtim diyebilir miyim?

yoksa mesela bebek 9+4 boyutunda kalacak şekilde bu hafta gelişim göstermemiş (Allah korusun) olabilir mi?

çünkü diyorsunuz ya her hafta ultrasonda sonuçlar nota not gitmiyor diye ?
2 gün sonra değil de 4-5 gün sonra yaptırsan olmaz mı. Ya da şansın varsa bi doktor muayenesinden geç tekrar, sonra da yaptır testi

Ay kızlar daha bu sabah dedim bu hafta bulantılar gitti, sadece akşamdan beri biraz bulanıyo gibi dedim. Bugün felaket oldum, kusmama ramak kaldı, defalarca öğürdüm. Şimdi 1 saattir de bir uyku hali var ki inanılmaz, sanki ilaç falan kullanmış gibiyim 🥴

ben de birşey danışıcam

yoksa mesela bebek 9+4 boyutunda kalacak şekilde bu hafta gelişim göstermemiş (Allah korusun) olabilir mi?

Erkenden verirsen kanda tespit edilemeyebilir 11 12.haftayi beklemekte fayda var

Kızlar kese gözüktü yolk kesesi henüz gözükmedi herşey gayet iyi dedi lekelenme için progestan verdi ultrason görüntüsünü yorumlar mısınız 😂
Gözün aydın canım 😍 5+4 günle uyumlu, 13.2 mm lik bir kesecik :) 10 gün sonra falan kalp atışı duyulur inşallah canım

Ay kızlar daha bu sabah dedim bu hafta bulantılar gitti, sadece akşamdan beri biraz bulanıyo gibi dedim. Bugün felaket oldum, kusmama ramak kaldı, defalarca öğürdüm. Şimdi 1 saattir de bir uyku hali var ki inanılmaz, sanki ilaç falan kullanmış gibiyim 🥴
Ay canım ben de öyleyim ya tadım tuzum yok. Diyetisyene gittim geldim eve kadar tuttum girer girmez poşet bulup ona öğürdüm afedersin. Bir şey yok ki midede çıksın. Bir de yattım kalkmak istemiyorum sanırsın ağır bir ilaç aldım. Sanırım böyle böyle bir ay kadar daha çekeceğiz bu inişleri çıkışları. Bir gün iyi bir gün kötü. Başım da ağırıyır artık. 😔

Gözün aydın canım 😍 5+4 günle uyumlu, 13.2 mm lik bir kesecik :) 10 gün sonra falan kalp atışı duyulur inşallah canım
Sağol canım sata göre 6+2 ultrasona göre 5+4 arada beş günlük fark çok değil demi canım🙂iki hafta sonra gel dedi kalp atışı icin

Kızlar şubat anneleri grubunu takip ediyorum ben ilerde nelerle karşılaşacağız meraktan. Onların cinsiyeti belli olmaya başladı ve yüzde 70 e yakını kız. Galiba 2023 erkek bebek kız bebeğine göre daha fazla doğacak.

Ay canım ben de öyleyim ya tadım tuzum yok. Diyetisyene gittim geldim eve kadar tuttum girer girmez poşet bulup ona öğürdüm afedersin. Bir şey yok ki midede çıksın. Bir de yattım kalkmak istemiyorum sanırsın ağır bir ilaç aldım. Sanırım böyle böyle bir ay kadar daha çekeceğiz bu inişleri çıkışları. Bir gün iyi bir gün kötü. Başım da ağırıyır artık. 😔
Evet canım böyle bi gelip bi gidecek herhalde belirtiler. Çok geçmiş olsun sana da. Dediğin gibi 1 aya her şey düzelir. Sağlıkla gelsinler de.. 🤲🏼❤️

Kızlar şubat anneleri grubunu takip ediyorum ben ilerde nelerle karşılaşacağız meraktan. Onların cinsiyeti belli olmaya başladı ve yüzde 70 e yakını kız. Galiba 2023 erkek bebek kız bebeğine göre daha fazla doğacak.
Ama şubattakilerin çoğu kızmış canım, belki kız senesi olur 2023 :)

ben de birşey danışıcam

Bir önceki gebeliğimde (maalesef 20.haftada erken doğumla kaybettik) genetik test yaptırmıştım.

Şimdi baktım, 10+5’de yaptırmışım fakat 2 hafta sonra “yetersiz dna” şeklinde sonuç gelmişti. Ücretsiz olarak tekrar kan almışlardı 13+0 ‘da.

Bu kez 11.hafta gibi yaptırmayı düşünüyorum bu yüzden. Doktor da yönlendirir tabi, fikrini almak lazım.

X