2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar doktor benden bir sürü tahlil istemişti burayada atmak istedin sizlerinde bilgisi olması adına , devletin karşılamadığı 4 test vardı onlarda çizilmiş olanlar. erken miydi bilmiyorum ama hepsini yaptırmış oldum

Yaa cok sevindim canim icin rahatlasin biraz bazi doktorlar cok garip gercekten insallah bebisin guzelce tutunur sana

Ayy nasıl sevindim canım maşallah ne güzel haber böyle :)

Cok sevindim , o sana tutundu Allahin izniyle, haftaya da iyi sonuçlar al inşallah

Insan ister istemez kotu olur. Bana da ilk zayif dediklerinde kotu oldum burdaki kizlar sagolsunlar destek oldular. Cok sukur yolunda suan insallah guzelce devam eder hepimizin hamileligi
Yaa sanadamı öyle dediler??çok şükür şimdi iyi bak.Amin İn şa Allah canım

Ben dipçik gibiyim ya bende sabah kahvaltı geçe kalırsa bi anda bulantı bastırıyor hatta öğürttürüyor biseyler yiyince rahatlıyorum daha da olmuyor. Ama sabah aç karna cok fena
Dipçik gibi mi ahahah maşallah nazar değmesin. Bende de bulantı falan yok mesela. İlk hamileliğimde de pek olmadı ama onda da uyku hali vardı. Ama o zaman daha çalışmıyordum hep yatıyordum. Şimdi iş olunca erken kalkınca haliyle çok zor oluyormuş inşallah süreç hep böyle devam etmez. Yoksa günler geçmeyecek.

Aman boşver iş dediğin nedir yapılır. O uyku hali varken cidden Dünya yansa umrumda olmuyor gibi. Vurup kafayı yatıyorum. Allahtan annem var o da oğluma bakıyor. Bu süreçte bide diğer çocukla uğraşmak aşırı zor ya

İnşallah hiç kendini bir şeye hazirlamana gerek kalmaz Canım

Yarın hemen gidip değerlerime baktıracağım.5 aydır ne halde bilmiyorum değerlerim. Hiç baktırmadığım için.Bana ilginç gelen doktorumun bu konuyu göz ardı etmesi oldu

Yarın hemen gidip değerlerime baktıracağım.5 aydır ne halde bilmiyorum değerlerim. Hiç baktırmadığım için.Bana ilginç gelen doktorumun bu konuyu göz ardı etmesi oldu
Mutlaka bak canım ben daha henüz yeni hamileyim. Hamilelik sürecinde kan tahlilleri falan yapılıyor mu tsh bakıyor mu kadın dogumcu bilmiyorum ama ben öncesinde baya araştırmıştım bırakmamak gerektigini biliyordum ama doktorun sormuş olmalı sana herhangibir hastalığın veya kullandığın ilaç var mi diye sormadi mi

Bende oğlumda gündüz 2ye kadar uyurdum doyamazdim uykuya şimdi istesem de uyuyamam ama Allah'tan uyku hali olmuyor tabi şimdilik. Bide sen çalışıyorsun canım ekstra zor ama olsun sonralarda geçiyor yeterki sağlıkla gelsinler

Allah hep seni sevindirsin.Amin canım Amin.
Bu sabah okudum bir şey yazamadim dua ettim çok üzüldüm ama çok şükür güzel haberleri aldık canım senden sağlıkla kavusun cok sevindim

Ben de gece uyuyorum sabah iyi kalkıyorum sonra 2 gibi bir uyku geliyor bana 1 saat falan uyuyorm. Kızımda isyerinde uyuklardim ama 14. Hafta civarı geçmişti umarım bu sefer de sağlıkla geçer o zamanlarda

Bilmiyorum baktırmadım hiç.Yarın ilk iş gidip baktıracağım.Gerçi kendi doktoruma sordum gerek yok dedi. Fakat yine emin olmak istiyorsan baktır dedi
Normalde tiroid hastası değilseniz, sadece hamilelikte yükselen bi tiroidse ilk 3 ay yükseliyo genelde ve bi daha yükselmiyo. Zaten önemli olan da ilk 3 ay. O zaman ilaç kullanmak gerekiyo çünkü bebeğin beyin gelişimi için, düşüğü önlemek için ve ani kalp durmasının önüne geçmek için tsh ın 2.5 altında olması gerekiyo. Siz riskli dönemi atlatmışsınız merak etmeyin bi sorun çıkmayacaktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…