2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Yorumunuz korkutdu beniama bende şimdi kesilmiş..hiç bir şey yok şükür..hatda fitili hiç koymamışım..yatarken koyucam
Yok canım korkma sen gittiğinde bebisin görülmüş bisey olmaz Allah in izniyle bende bebek hiç olusmamisti eltimde son ayına kadar hep kanamayla lekelenmeyle geçirdi ama sağlıklı oldu evladı 8 yaşında şimdi her gebelik farkli

Doktor tam 6 haftalıksın dedi..İn şa Allah canım benimkide sağlıkla ilerler..ilk gebelik olduğu için her şeyden korkuyorum

Kızlar demin ben bişeyler okudum bu ara lekelenme kanama olanların cogu erkek bebekmiş erkek bebekler tutunurken daha hassaslarmıs zor tutunurlarmıs anneyi hırpalarlarmıs kız bebekler hemen tutunuyomus
Canım genel olarak erkek embriyolar zaten hayata 1-0 yenik başlıyor. Daha çok kromozomal ve ya otizm gibi sonradan oluşan hastalıklar da erkeklerde oluyor kızlara oranla.
Bir de zaten X hücreli sperm Y hücreli spermden daha dayanıklı bu sebeple genel olarak yumurtlama gününde gerçekleşen döllenmeler anca erkek olurken X spermleri o 4-5 gün yaşayanlar olduğu için bunun disindakilerdeki dollenmelerde kız bebek oluşuyor.

Ne yaparsan kız gibi yap kadınlar teeee o zamandan güçlü

Yaa bazen bazı doktorların kullandığı ultrason cihazı farklı olabiliyormuş duymuş muydunuz. ? Benim bi arkadaşım gitti duyulmamıştı başka dr a gitti cihaz çok iyiymiş duyulmuş onda. Endişelenmeyin yani böyle bir sorun olabilir

Kızlar demin ben bişeyler okudum bu ara lekelenme kanama olanların cogu erkek bebekmiş erkek bebekler tutunurken daha hassaslarmıs zor tutunurlarmıs anneyi hırpalarlarmıs kız bebekler hemen tutunuyomus
Ben oğlumda bir kere bile lekelenme yaşamadım belki bu kızdır

Merhaba bende 5+0 hamileyim 24 nisan görünüyor doğum tarihi doktor keseyi gördü bugün ama kesenin altında minik bir kanama var dedi böyle bir durum yaşayan var mı içime dert oldu progestan kullanıyordum zaten ama yine de böyle oldu

Kızlar Esenler Medipol ya da Sefaköy Medipol’e gitmeyi düşünüyorum. Aranızda giden var mı buralara?

Doğum günün kutlu ve duaların kabul olsun inşallah canım

Doğum günün kutlu olsun.Allah dualarını kabul etsin İn şa Allah

Bu dediğin cook mantıklı geldi, hatta benim ki kız eminim o kadar bi inandim nedense yumurtlama gününde olmadığına bekleyenle dollendigine eminim sayılır, inşallah sağlıklı olsunlarda ikisi de candir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…