2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Benim ilk gebeligim dusukle sonuçlanmıştı 5 haftalikken kanamam başladı sonra Dr Progestan verdi 15 gün wc dışında hiç kalkmadım ama 15 gün sonunda gittiğimde yine 5 haftalık gözüküyordu Dr um sağlıksız Bi yumurtayla döllenme olduğu için vücut dışarı atmış üzülme demisti yani evet sağlıksız Bi dollenmeyse ne yaparsan yap kalmıyor diye düşündüm bende 2. Oğlumdada düğünde de oynayıp zıpladım bütün evimin işinide yaptım gezdim tozdum 3 yaşındaki oğlum hep kucagimdaydi sağlıkla doğdu

Maşallah gözünüz aydın hoş geldiniz aramıza
İkisi de arkadaş gibi büyürler yaşları yakın olunca.
İnşallah bu gebelikte bi sorunla karşılaşmazsınız. Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Kızlar demin ben bişeyler okudum bu ara lekelenme kanama olanların cogu erkek bebekmiş erkek bebekler tutunurken daha hassaslarmıs zor tutunurlarmıs anneyi hırpalarlarmıs kız bebekler hemen tutunuyomus
Evet bunu önceden de biliyodum. Kanama ve lekelenmeler çoğunlukla erkek bebekte görülüyomuş, daha uzun süre de yerleşiyolarmış rahime. Bende oğlumda 5.haftada kahverengi lekelenme yaşamıştım 2-3 gün

Evet bunu önceden de biliyodum. Kanama ve lekelenmeler çoğunlukla erkek bebekte görülüyomuş, daha uzun süre de yerleşiyolarmış rahime. Bende oğlumda 5.haftada kahverengi lekelenme yaşamıştım 2-3 gün
Evet aslında erkekler daha nazlı oluyolarmıs düşük tehditi olanlar erkek bebekten kaynaklanıyormus bende bayagı arastırdım burda cok kanama lekelenme okudum cnku allah ın izniyle bebekleriniz saglıkla gelcekler belki bu sebepten olabilir diye düşündüm

Çok teşekkür ederim çok saolun güzel dualarınız için tatilim haftaya salı bitcek ve o zamana kadar nasıl eşime söylemeden durcam onu düşünmekten daha hamileliğimin tam farkına bile varamadım

Kızlar demin ben bişeyler okudum bu ara lekelenme kanama olanların cogu erkek bebekmiş erkek bebekler tutunurken daha hassaslarmıs zor tutunurlarmıs anneyi hırpalarlarmıs kız bebekler hemen tutunuyomus
Yaa deme öyle deme ilk 2 oglumda da hiç kanama lekelenme olmadı bunda lekelenmem var farklı o zaman kızdır diye ümit ediyorum

Progestan kullanarken yine kanama oluyordumu?

Yaa deme öyle deme ilk 2 oglumda da hiç kanama lekelenme olmadı bunda lekelenmem var farklı o zaman kızdır diye ümit ediyorum
Ahahah yok kuzum illa herkesde olcak diye bişey ztn yok genelde böyleymiş sadece erkekler daha zor tutunuyormus illa erkek diye kanama lekelenme herkesde olmaz tabikide Saglıklı gelsin bebeklerimiz önce seninde önce saglıklı sonra gönlünce olsun canım

Yaaa sürekli cinsiyet ile ilgili bilgiler sunup bizim aklımızı çelmeye hakkın yok
bak şimdi kanamasız olanlar hepimiz kız’a döndük
gördün mü
sen yeni bir bilgi verene kdar hayallerimdeki kız çocuğuna sahibim gibi görünüyor

Kesinlikle katiliyorum.
Ben se ikili uclu yapmayip,direkt fetal dna yaptirmayi dusunuyorum.
Bilgi her zaman güçtür,buna inaniyorum.

Ya ahahahahaha senle ben kız doğurcaz sonunda kız bu instadaki diğer cinsiyet tahmininede yazdım ben hemşire olan bil bakalım ne ddi

Sizinle aynıyız. Ben de bugün kese gördüm karından. Bebek var mı içinde diye sormadım. Ama ultrason fotoğrafında görünmüyor kese içinde bir şey. Sizde bebek görünüyor mu?
Aynı benim de, kese var. Sağlıklı görünüyor dedi.
Benim biraz zor görünüyor diğer gebeliğimde de vajinal olarka bakmışlardı ilk. Karından hemen görünmüyor. Kalp atışı samanı netleşir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…