2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
2018 canım o zaman bir kimyasalım vardı ordandır
Üzülme canım demek o zaman hayırlı değilmiş senin için. Benimde geçen yıl gelişimi durdu. Kalp atışı için gittiğimizde öğrendik. Perişan olduk ama elden gelen bişey yok. Allahın takdiri. İnşallah bu yıl kavuşuruz sağlıkla bebişlerimize

Çokk geçmiş olsun canım inşallah lekelenmem var odan korkuyorum kahverengi az az geliyor

Bende iki gündür sabahları öyleyim canım basladı artık bendede

kızlarım dün aksam kesemizi gördük çok şükür . Kalp atışı için 10 gün sonra gelin dediler suanda 4+6 dayım . 10 günden önce gitsem duyamaz mıyız :)
Maşallah canım hep sağlıkla büyüsün 10 gün sonra git sen o zaman garanti olur

Arkadaşlar 9. Gün 151 11. Gün 320 değeriyle hamileliğimi öğrendim size bişey sormak istiyorum evimizde klozet yok alaturka tuvalet problem olur mu
Canim aksine alaturka tuvalet cok daha sağlıklı insan vücudu için, bunla ilgili daha yeni bir şeyler okudum, ileriki haftalarda zor olur mu bilemiyorum tabi

Ah geçmiş olsun canım. İnşallah bu süreci rahat atlatırsın. Benim gidip gelmeli mide bulantım var. Kusturcak derecede değil ama iştahsızlık yapıyo bende, içim hep allak bullak. 2 gün yok gibiydi, bugün uyandığımdan beri yine biraz karışık

İnşallah canim benim çok teşekkürler hepimiz umarım güzelce atlatır yavrularımız kavuşuruz
Benimde öyleydi 3-4 gun öncesine kadar sadece iştahsızlık yapıyordu gelip gidiyordu kusturacak şiddette değildi bu gün iyi bi hissettim o şiddeti

aa bilmiyordum folik asitin bi noktada bırakıldığını?
sen hangi marka kullanıyorsun folik asit?
ben de haftaya gitmeye karar verdim. 2 hafta sonra olmuş oluyor benimde. Ama öylesine bir devlet hastanesinden randevu almıştım asıl kendi doktoruma da bir sonraki hafta gideceğim. Bi arkadaşım ilk 3 ay 2 haftada bir gitsen iyi olur dedi.

Heralde öyleymiş canim bende şaşırdım gideriz yapcak bisey yok ama ilk aylarda kayıp cok oluyor demesi bile tedirgin etti beni

Normal canım endişelenme. Sen baya erken duymuşsun, tekrar duyup büyümesine gelişimine bakmak istemiştir. Ondan sonra zaten artık 12.haftada gidersin. Endişelencek bi durum yok, normal süreçler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…