2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar beni doktorum yarın için çağırmıştı yani 6+0'da. Çok ara bi zamanda çağırdı diye düşünüyorum kese gözükür bebek gözükmezse aşırı kafaya takıcam çünkü. Ama gitmemde lazım ilaçlar kullanıyorum bitiyolar yarın, daha keseyi bile görmedim yarın görücem nasipse. Ama bebek gözükmezse 🥺

aa bilmiyordum folik asitin bi noktada bırakıldığını?
sen hangi marka kullanıyorsun folik asit?

ben de haftaya gitmeye karar verdim. 2 hafta sonra olmuş oluyor benimde. Ama öylesine bir devlet hastanesinden randevu almıştım asıl kendi doktoruma da bir sonraki hafta gideceğim. Bi arkadaşım ilk 3 ay 2 haftada bir gitsen iyi olur dedi.
12.haftada bırakılıyo canım folik asit. Sonra kan ve demir ilacı, d vit falan başlıyo

Kızlar beni doktorum yarın için çağırmıştı yani 6+0'da. Çok ara bi zamanda çağırdı diye düşünüyorum kese gözükür bebek gözükmezse aşırı kafaya takıcam çünkü. Ama gitmemde lazım ilaçlar kullanıyorum bitiyolar yarın, daha keseyi bile görmedim yarın görücem nasipse. Ama bebek gözükmezse 🥺
Kendini sadece keseye hazırla canım, kalp atışı duymama ihtimalin var duymazsan üzülme erken olabilir. O zaman 4-5 gün sonra tekrar gidersin. Ama duyabilirsin de, o zaman harika olur

Kendini sadece keseye hazırla canım, kalp atışı duymama ihtimalin var duymazsan üzülme erken olabilir. O zaman 4-5 gün sonra tekrar gidersin. Ama duyabilirsin de, o zaman harika olur
Bebegi göremezsem yolk sac var mı diye sorucam bakalım, keşke duysam da rahatlasam bi :)

Kimisi 6+0da kalp atışı bile duyuyor kimisi keseyi bile göremiyor. Herkesin ki farklı. Bende çok heyecanlıyım daha ilk defa perşembe günü gitcem bende doktora. Aklıma sürekli kötü kötü şeyler geliyor. Dua ediyorum bol bol.

Kizlar ben 6+1 kalp atışını duyup kan vermiştim, bugün kan sonuçları için gittim , temiz cok şükür ama doktor 2 hafta sonra tekrar görmek istiyorum, ilk dönem gebelik kayıpları cok oluyor dedi , ben en az bi 4 hafta gitmemiz saniyordum, sonra da 11. haftada çağıracağım dedi. A AloeeVeraa S sultansultan90
Benim doktorumda 2 haftada bir çağırıyor kuzucum dert etme

Kızlar yaa folidoce folik asit kullanan var mı acaba aranızda hem doktor hem eczacı nasıl kullanacağımi söylemedi bende unuttum sormayı siz nasil kullanıyorsnz. Reçete de yemekten önce yazıyor ama ben daha başka bir markayı yemekten sonra alırdım
Selamm ben kullanıorm eczacı ıstedıgın zaman kullanabılırsın yemekten once sonra farketmez dedı bana.

Eşim diyor dün ee hadi büyüsün artık 😂😂 yaa dimi oda alısverisi atsak fln artık odalarımızı göstersek bir sürü ıvır zıvır varmıs :) o değilde ben daha bebek bezlemeyi bile bilmiyorum napcam🥹🥹🥹🥹🥹
onlar basit şeyler öğrenilir canım. Yardımcı olacak bi aile büyüğün de varsa senden şanslısı yok. Sevgiyle herşey aşılır 🥰

Benimde aşılamakla oldu kuzucum 16 Temmuzda yaptı doktor aşılamayı Allah’ın izniyle inşallah sende duyacaksın. Bendede kanama alanı olabilir dedi ufak birleyen gördü olmayadabilir dedi ne olur ne olmaz bir tane iğne vurdu bide sabah akşam Protestan başladı. Ama gelen hiç bir kanamam yok canım
Ben kalp atışını gördüm ilk muayenede, bugün tekrar kontrole gidicem bu sefer sesini de duyarım inşallah 🥰 gelen bi kanamam benim de hiç olmadı kese altındaki kanama bi iki haftada geçebiliyormuş umarım azalmış olur bugünkü muayenede 🙏

Zorlu yollardan geçiyosun belki ama sonu çok güzel bi yol, bu günler de geçicek. Tabi farklı bir doktor görüşü almakta da fayda var canım
Ne zaman sıkıntıya düşsem hep moral oldunuz iyi ki varsınız kızlar 🥰 yüzümüz hep beraber gülsün inşallah 🙏

Kızlar yaa folidoce folik asit kullanan var mı acaba aranızda hem doktor hem eczacı nasıl kullanacağımi söylemedi bende unuttum sormayı siz nasil kullanıyorsnz. Reçete de yemekten önce yazıyor ama ben daha başka bir markayı yemekten sonra alırdım
Istan acan bir takviye oldugu icin aksam yemekten sonra icmemi onermisti doktorum canim.
Ben aksam aliyorum.

X