2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
merhaba kızlar :KK70:

yeni gelenlere tebrikler hayırlı olsun :KK70:

tatilimi bitirdim, evime döndüm bugün iş başı yaptım
bugün yeni hayatımın ilk günü ilan ettim.

artık sezonu kapatıp bebişe odaklanmanın, beslenmemi düzenlememin, bebiş kitapları okumamın, yeni hayatıma adaptasyonun ilkk günü ilan ettim:KK70:

birazdan yeni bi kutu folik asit, organik diş macunu vs alışverişi yapıcamm :anneadayı::KK49:

artık sezonu kapatıp bebişe odaklanmanın, beslenmemi düzenlememin, bebiş kitapları okumamın, yeni hayatıma adaptasyonun ilkk günü ilan ettim:KK70:

birazdan yeni bi kutu folik asit, organik diş macunu vs alışverişi yapıcamm :anneadayı::KK49:
Hosgeldin canım bende ofisteyim artık cok zor valla

Günaydıın 🌺
Yeni hayatının ilk günü hayırlı olsun, artık sağlıkla büyüsün gelsin bebiş 😍

Hosgeldin canım bende ofisteyim artık cok zor valla
dur daha iyi günlerimiz
karnımız burnumuzda çalışacağımız günlerde napıcaz
benim arkadaşlarımın bazıları koronaya denk geldi hamilelikleri hem hamileyken hem doğduktan sonra hiç işe gelmediler :)
Günaydıın 🌺
Yeni hayatının ilk günü hayırlı olsun, artık sağlıkla büyüsün gelsin bebiş 😍

hepimizinki canım :KK200:

Kızlar cuma günü sağlık ocağından kan testi verdim. Bugün diğer sonuçlar e nabızda çıktı ama beta hcg sonucu hala çıkmadı. böyle bir durum yaşayan var mı? Yoksa doktor kanda beta hcg ye bakmayı unutmuş olabilir mi?
Canım e nabızda kan testi sonucunun aşağısına doğru iyice baktın mı? Bende hemogram erken çıktı baktım baktım yok diğerleri. Sonra aşağıya doğru inince Bi baktım sonradan eklenmiş ama aşağıda kalmış. Hemogram üstte duruyor. İyice aşağılara doğru Bi bak istersen sende

Günaydın 🎈

Folik asit için doktorundan öneri alabilirsin, 12. Haftada devam edilmiyor sanırım 4 hafta kullanın için alsan yeterli olur 👍

Diş macunu ben geçen haftalarda aldım gebelik için tek bir tane buldum azela ya da azeta olabilir 🤔 direk aklımda değil şu an🙈

Arkadaşlar 9. Gün 151 11. Gün 320 değeriyle hamileliğimi öğrendim size bişey sormak istiyorum evimizde klozet yok alaturka tuvalet problem olur mu 😀
Hayırlı olsun canım. Çok sevindim. Sağlıkla devam etsin inşallah. Seni diğer sayfalardan hatırlıyorum ama nerden bilemedim. :) Hiçbir şey olmaz merak etme. Ben yarın yazmayı düşünüyordum sayfaya. Seni görünce yazayım dedim. Yarın kalp atışı randevumuz var bizimde bu sefer olacak inşallah.

Hayırlı olsun canım. Çok sevindim. Sağlıkla devam etsin inşallah. Seni diğer sayfalardan hatırlıyorum ama nerden bilemedim. :) Hiçbir şey olmaz merak etme. Ben yarın yazmayı düşünüyordum sayfaya. Seni görünce yazayım dedim. Yarın kalp atışı randevumuz var bizimde bu sefer olacak inşallah.
Lekelenmem vardı yazmıştım bi ara ordan hatırlıyorsundur belki canım hala az az lekelenmem var ama doktorum degerin güzel artmış korkulacak bişey yok dedi 🥰 inşallah benimde 25 inde kese randevum var ve ogün dogum günüm inşallah herşey yolundadır

Lekelenmem vardı yazmıştım bi ara ordan hatırlıyorsundur belki canım hala az az lekelenmem var ama doktorum degerin güzel artmış korkulacak bişey yok dedi 🥰 inşallah benimde 25 inde kese randevum var ve ogün dogum günüm inşallah herşey yolundadır
Yok canım daha eski tüp bebek sayfalarından hatırlıyorum. Keseyide görürsün kalp atışını da duyarsın inşallah.

Kıslar Kıslar :)
Ben geldim yaklaşık 3 - 4 gündür yoktum yazdıklarınızı okudum katılmak isteyenleri listeye ekledim bilginiz olsun :)
Size güzel haberlerle geldim 3 gündür vajinal ağrı batma falan oluyordu bugün biraz arttı doktoruma yazdım hemen gel dedi
Korkarak ve ağlayarak doktora gittim ama bide ne görelim bizim pıtırcığın kalbi atıyor kurban olduğum 🙏 şuan çok mutluyum allah tez zamanda hepinize duyursun sağlıcakla kucaklarımıza alalım 🙏
Maşallahhh çok sevindimmm

Eşim diyor dün ee hadi büyüsün artık 😂😂 yaa dimi oda alısverisi atsak fln artık odalarımızı göstersek bir sürü ıvır zıvır varmıs :) o değilde ben daha bebek bezlemeyi bile bilmiyorum napcam🥹🥹🥹🥹🥹
Ben de bilmiyordum doğduğu an bi annelik geliyor hepsini kapacaksin merak etme😋

Ahahaha sürekli anne güncellemeside yükleniyor desene 😂😂 vayy be
Hastanede 2 gün kaldım
Eve geldik çocuk ağlıyor dedim ki altına çiş yapmış bana güldüler nerden anladin diye🤣 çocuk aciktiginda kaka yaptığında ve cis yaptığında farklı ağlıyordu ve bunu sadece ben fark etmişim
Gözyaşım pıt🥰

Heh sende bendensin canım bende yenidoğan bebeklerden korkarım cok minikler bişe olcak sanırım hep ya neyse bu otomatik anne yükleniyormuş ya bakalım nasıl olcaz😂😂
Ben de daha önce tutmamistim hala başkasının yenidogan bebegini tutamıyorum ama kızımı evirip cevirip giydirirken hiç zorlanmadim. O benim hissi oluyor. Zaten anneligin belki en güzel hislerinden biri bu.

X