2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
merhaba hoşgeldin
Sağlıkla artışların devam eder umarım
Dün benimki de 4 mmdi
Çokk tebrikler canım
Kizlar bende kalp atışını duydum hamdolsun, 6+1 iz bugün, bebek 5 mm dedi, bir sıkıntı yok hamdolsun
Bugün benimki de 5 mm olmuştur 6+2 de benden
Çok tebrikler
Aynıyız bakalım hepimiz neler neler yaşıcaz

dün biriyle çok şiddetli bir tartışma yaşadım ve sinirden çok ağladım umarım başımıza bir iş gelmez

Ben de günlerdir yoğun stres altındayım. Çok kötü kalpli düşüncesiz insanlarla uğraştım. Çok ağladım. Hala uğraşıyorum azalmış olsa da. Hevesim kursağımda kaldı. Hamilelik mutluluğunu yaşatmadılar bana. Ama hiçbir şey olmaz bence. Stresten arınmak için iyi düşünmemi sağlayacak kitaplar okumaya başladım. Bebeğimiz için iyi olmak zorundayız. Kimseyi hiçbir şeyi takmamak lazım cidden. Bir şey olmayacak.

Kızlar benim sık idrara çıkma belirtim kayboldu internete yazdığımda boş gebeliğin belirtisi olarak gösteriyor ((((( yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum inşallah öyle değildir

Kızlar benim sık idrara çıkma belirtim kayboldu internete yazdığımda boş gebeliğin belirtisi olarak gösteriyor ((((( yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum inşallah öyle değildir
İnternete bakarsak neler neler yazıyor. Hem boş gebelik tekrarlayan birşey değilmiş rahat ol

Canim bende hamileliğin en başında vardi daha test bile yapmadan sonra hiç öyle bi belirtim olmadi, lütfen bi belirtiden sonuç çıkarma niye boş gebelik olsun

Aynen benim de bebek haberini vermemden 5 dk sonra Hevesim kursağımda kaldı. Kendimi hiç sakinleştiremedim takmadan edemedim bunu nasıl öğreniceğimi bilmiyorum..
Bunu bile bile insanların bize bunu yaşatması tahammül edilebilir bir şey değil Allah yardımcımız olsun
Sık idrara çıkmasan nolur ki
Her hamilenin yaşadığı olmazsa olmas bir durum değil, bence bunu bu kadar takmamalısın vücudun gebeliğe alışıyor tepkimeler azalıyor belki de
Benimde göğüslerim yumuşadı bende korkuyorum napcaz boyle bilmiyorum
Bence bu kadar stres yapacağına bir doktora görünmelisin

Ben de kizimda yasamadim benim de 4. Günüm bugün yemek yaparken zorlaniyorum
Yemedim yemek türü sadece meyve sebze yiyorum çiğ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…