2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Yaaa ne güzel bende 5+4 um şuan doktor 7. Haftada gel kalp atışıni dinle dedi sabırsızlıkla bekliyorum

bende 6 da başlıyomuş bunu anlamış oldum ilkinde de öyleydi
ama beni aşırı yıpratmamıştı inşallah bunda da öyle olur
sende durum nasıl :)
Ay ben oğlumda hiç ne mide bulantısı ne kusma hiçbir şey yaşamadım. Bunda 3.gün sanırım midem ara ara allak bullak oluyo, bazı kokular midemi bulandırıyo. Böyle şu an, kusma aşamasında değilim Allahtan :)

iki hamilelik bile birbirini tutmayabiliyomuş canım inşallah fazla yormaz seni, kardeşim yeni dogum yaptı ilk aylarda mahvoldu kız , sürekli kusmak çok zor

Hosgeldin canım hayırlı olsun Saglıkla tutunsun bebişler

Kızlar benimde bu sabah 5 dakika kadar midem cok bulandı sabah kalktığımda oldu 2 kere öğürttü hatta ama geçti bu neydi böyle bu kadar erken olabilir mi oğlumda 7. Haftada 1-2 kere bulanıp geçmişti daha da bulantı yaşamamıştım şaşırdım 5+2 bugün

Kuzum olur bende 5 e girdigimden beri sabahları öğürmeyle baslıyorum fena hemde sonra düzeliyor bende 5+5 deyim

Masallah kuzucum darısı bizlerin basına insallah benimde haftya cumartesi randevum

Ben randevuyu 22 ağustosa aldım garanti olsun diye bu ilk aylarda sık sık ultrason çok da iyi olmuyor deniyor . Bende de bulantılar 7-8 haftada başlıyor . İnşallah olmaz ya bu sefer …

Ben randevuyu 22 ağustosa aldım garanti olsun diye bu ilk aylarda sık sık ultrason çok da iyi olmuyor deniyor . Bende de bulantılar 7-8 haftada başlıyor . İnşallah olmaz ya bu sefer …
Eşime kalsa yarında gidelim bi bakalım diyor napıyor diye ddim sabret 20 sinde gidicez napcak bebeler mis gibi yatıyorlar valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…