2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar benim sık idrara çıkma belirtim kayboldu internete yazdığımda boş gebeliğin belirtisi olarak gösteriyor :KK43:((((( yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum inşallah öyle değildir 😭😭😭😭😭
Kuzum öyle düşünme benim de belirtilerimin çoğu azaldı ama kalp atışını duyduğum sabah azalmisti
Şükür her şey yolunda
İnşallah ömürleri varsa hepsi sağlıkla gelecek. Sen de sağlıkla kavusacaksin İnşallah bebegine

Yaa çok tatlılar 😍 sağlıkla giysin.Bende puset ve nevresim takımı aldım 😂Çok acelesi var ya🤭
Ben kalp atışını duyayım puşet oto koltuk vs hepsini alacağım 😂😂
Kızlar benim sık idrara çıkma belirtim kayboldu internete yazdığımda boş gebeliğin belirtisi olarak gösteriyor :KK43:((((( yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum inşallah öyle değildir 😭😭😭😭😭
Benim de vardı kayboldu hiç canınızı sıkmayın belirtilerle. Bende düşük yaşadım insan hep korku oluyor acaba bir şey olacak mı diye ama bir şey olmayacak inş.

Seven cok seviyor
Sevmeyen hic sevmiyor

Şalgam candir bence 😂
İlk hamilelik belirtim bulamazsam dünyanın sonu gelecek gibi şalgam içme isteğimdi. 😅 daha test yapmamıştım ama büfe büfe gezip şalgam arayınca bulduğumda da günlerce susuz bırakılmış gibi içince içime bi kurt düştü. 😅
Şalgam kırmızı çizgimizdir. 🤤

İlk hamilelik belirtim bulamazsam dünyanın sonu gelecek gibi şalgam içme isteğimdi. 😅 daha test yapmamıştım ama büfe büfe gezip şalgam arayınca bulduğumda da günlerce susuz bırakılmış gibi içince içime bi kurt düştü. 😅
Şalgam kırmızı çizgimizdir. 🤤
Şalgamcılar aksam şalgamlarınızı alın kutlama yapıyoruz ahahah😂😂😂

Kızlar göğüsleri ağrıyan var mı? Ben yatarken ic çamaşırı çıkarıyorum müthiş ağrıyor yanlardan birde ağırlaşmış gibi hissediyorum
O kadar acıyo ki yanlışlıkla bi yere değecek diye kamburum çıktı. Gece sütyeni çıkarıyorum sağdan sola dönerken bile uyanıyorum acısından. Normalde benim göğüslerim baya küçük bu kadar acımasını genişleme çabasına yordum ben. 🤭 Balensiz penye iç çamaşırı alıcam evde kullanmak için.

O kadar acıyo ki yanlışlıkla bi yere değecek diye kamburum çıktı. Gece sütyeni çıkarıyorum sağdan sola dönerken bile uyanıyorum acısından. Normalde benim göğüslerim baya küçük bu kadar acımasını genişleme çabasına yordum ben. 🤭 Balensiz penye iç çamaşırı alıcam evde kullanmak için.
Benim de ağıriyor benim de göğüslerim küçük ergenlikte büyürken çatlama olmustu şimdi olmasın diye krem sürüyorum gerilen vücudu rahatlatır diye

Ben de şöyle bir durum yaşıyorum ama ne olduğunu bilen var mı kızlar

Sabahları oldukça aç uyanıyorum ama öyle bir açlıkki midem eriyor sanki bütün enerjim çekiliyor ve bayılacak gibi hissediyorum.

Ben sabah açlığı yaşayan bir insan değildim ama bu yaşadığım açlıktan da öte bir durum. Hatta sadece sabahları değil gerçekten çok acıktığım zaman bunu yaşıyorum bıraksalar sanki bayılıcam??

X