2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Selam herkese 150 sayfayı da okudum geldim herkese çok hakimim😂 Hepimiz sağlıkla alalım bebişlerimizi kucaklarımıza🤍

Benim sat 11 Temmuz
Beklenen regl tarihinden 5-6 gün önce testte çift çizgi görünce hemen kan verdim.
5 Ağustos beta-hcg 29 çıktı
8 Ağustos beta-hcg 123 çıktı

Doktorum 16 Ağustos için randevu oluşturdu. Gitmeden artışın devamlılığını görebilmek için yarın tekrar kan testi vermeyi düşünüyorum. Umarım her şey yolunda gider🙏🏼
merhaba hoşgeldin 🌸
Sağlıkla artışların devam eder umarım 😇
Dün akşam benim hesabıma göre 6+2 , doktorun hesabına göre 6+0 da bebegi ve kalp atısını gördük kızlar :)
dinletti de aslında ama cok kücük oldugu için ben bi şey anlamadım.
cok erken görmüş olduk haftaya bi daha gel daha kuvvetli duyalım dedi
öyle dedi ama daha bi süre gitmem kolay kolay :)
sizde durumlar nasıl duyan gören var mı bebişini
benim bebek de 4 mm miş bu arada :KK70:
Dün benimki de 4 mmdi
Çokk tebrikler canım 🌸
Kizlar bende kalp atışını duydum hamdolsun, 6+1 iz bugün, bebek 5 mm dedi, bir sıkıntı yok hamdolsun😍
Bugün benimki de 5 mm olmuştur 6+2 de benden
Çok tebrikler 🎈
Aynıyız bakalım hepimiz neler neler yaşıcaz 😃🫣

dün biriyle çok şiddetli bir tartışma yaşadım ve sinirden çok ağladım umarım başımıza bir iş gelmez 😔😔

Ben de günlerdir yoğun stres altındayım. Çok kötü kalpli düşüncesiz insanlarla uğraştım. Çok ağladım. Hala uğraşıyorum azalmış olsa da. Hevesim kursağımda kaldı. Hamilelik mutluluğunu yaşatmadılar bana. Ama hiçbir şey olmaz bence. Stresten arınmak için iyi düşünmemi sağlayacak kitaplar okumaya başladım. Bebeğimiz için iyi olmak zorundayız. Kimseyi hiçbir şeyi takmamak lazım cidden. Bir şey olmayacak.

Kızlar benim sık idrara çıkma belirtim kayboldu internete yazdığımda boş gebeliğin belirtisi olarak gösteriyor :KK43:((((( yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum inşallah öyle değildir 😭😭😭😭😭

Kızlar benim sık idrara çıkma belirtim kayboldu internete yazdığımda boş gebeliğin belirtisi olarak gösteriyor :KK43:((((( yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum inşallah öyle değildir 😭😭😭😭😭
İnternete bakarsak neler neler yazıyor. Hem boş gebelik tekrarlayan birşey değilmiş rahat ol 🐣

Canim bende hamileliğin en başında vardi daha test bile yapmadan sonra hiç öyle bi belirtim olmadi, lütfen bi belirtiden sonuç çıkarma niye boş gebelik olsun

Ben de günlerdir yoğun stres altındayım. Çok kötü kalpli düşüncesiz insanlarla uğraştım. Çok ağladım. Hala uğraşıyorum azalmış olsa da. Hevesim kursağımda kaldı. Hamilelik mutluluğunu yaşatmadılar bana. Ama hiçbir şey olmaz bence. Stresten arınmak için iyi düşünmemi sağlayacak kitaplar okumaya başladım. Bebeğimiz için iyi olmak zorundayız. Kimseyi hiçbir şeyi takmamak lazım cidden. Bir şey olmayacak.
Aynen benim de bebek haberini vermemden 5 dk sonra Hevesim kursağımda kaldı. Kendimi hiç sakinleştiremedim takmadan edemedim bunu nasıl öğreniceğimi bilmiyorum..
Bunu bile bile insanların bize bunu yaşatması tahammül edilebilir bir şey değil Allah yardımcımız olsun 🙏🏻
Sık idrara çıkmasan nolur ki
Her hamilenin yaşadığı olmazsa olmas bir durum değil, bence bunu bu kadar takmamalısın vücudun gebeliğe alışıyor tepkimeler azalıyor belki de
Benimde göğüslerim yumuşadı bende korkuyorum napcaz boyle bilmiyorum
Bence bu kadar stres yapacağına bir doktora görünmelisin 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_20220809_110341.jpg
    IMG_20220809_110341.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 39
Ay ben oğlumda hiç ne mide bulantısı ne kusma hiçbir şey yaşamadım. Bunda 3.gün sanırım midem ara ara allak bullak oluyo, bazı kokular midemi bulandırıyo. Böyle şu an, kusma aşamasında değilim Allahtan :)
Ben de kizimda yasamadim benim de 4. Günüm bugün yemek yaparken zorlaniyorum
Yemedim yemek türü 😂 sadece meyve sebze yiyorum çiğ

X