2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Benim çiğköfte yalan oldu 😩 ya bende bütün yasaklı seyleri severim boga burcuyum ztn yemek benim için aşktı işkembe ciğer hepsine elveda
Merhaba gezinirken denk geldim. Çiğ köftenin adı eskiden kiymalar çiğden yogurularak yapıldığı için cig köfte olmuş fakat yillarr önce devlet yasak getirdi zehirlenme vakalarından sonra. Dışarıda satılan hiç bir çig koftede et yok o yuzden fiyatida uygun :) bulgur ve baharatlaedan olusuyor

Selam herkese 150 sayfayı da okudum geldim herkese çok hakimim😂 Hepimiz sağlıkla alalım bebişlerimizi kucaklarımıza🤍

Benim sat 11 Temmuz
Beklenen regl tarihinden 5-6 gün önce testte çift çizgi görünce hemen kan verdim.
5 Ağustos beta-hcg 29 çıktı
8 Ağustos beta-hcg 123 çıktı

Doktorum 16 Ağustos için randevu oluşturdu. Gitmeden artışın devamlılığını görebilmek için yarın tekrar kan testi vermeyi düşünüyorum. Umarım her şey yolunda gider🙏🏼
Maşallah ,sağlıkla hayırla gelsin 🥰

Selam herkese 150 sayfayı da okudum geldim herkese çok hakimim😂 Hepimiz sağlıkla alalım bebişlerimizi kucaklarımıza🤍

Benim sat 11 Temmuz
Beklenen regl tarihinden 5-6 gün önce testte çift çizgi görünce hemen kan verdim.
5 Ağustos beta-hcg 29 çıktı
8 Ağustos beta-hcg 123 çıktı

Doktorum 16 Ağustos için randevu oluşturdu. Gitmeden artışın devamlılığını görebilmek için yarın tekrar kan testi vermeyi düşünüyorum. Umarım her şey yolunda gider🙏🏼
Hoş geldiinn 😍 hep güzel ilerlesin inşallah. Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım canım 🤲🏼

Cok minnos degiller mi ben simdiden biseyler almaya basladim 😁🙊

Eklentiler

• 20220811_183725.jpg
    20220811_183725.jpg
    72,2 KB · Görüntüleme: 37
  • 20220811_183659.jpg
    20220811_183659.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 31
Dün akşam benim hesabıma göre 6+2 , doktorun hesabına göre 6+0 da bebegi ve kalp atısını gördük kızlar :)
dinletti de aslında ama cok kücük oldugu için ben bi şey anlamadım.
cok erken görmüş olduk haftaya bi daha gel daha kuvvetli duyalım dedi
öyle dedi ama daha bi süre gitmem kolay kolay :)
sizde durumlar nasıl duyan gören var mı bebişini
benim bebek de 4 mm miş bu arada :KK70:

X