2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
kizlar sağ kasigima oksurunce hapsirinca falan agri giriyordu dunden beri yok hissetmiyorum. belirtiler neden kaybolur acaba sadece cok az siskinlik var boyle hisseden varmi

kizlar sağ kasigima oksurunce hapsirinca falan agri giriyordu dunden beri yok hissetmiyorum. belirtiler neden kaybolur acaba sadece cok az siskinlik var boyle hisseden varmi
İyice kafayı yedik ,olsa niye var olmasa niye yok diyoruz .cidden öyleyiz ama ben de öyleyim yani

Arkadaslar selam
Bugun kalp atisi duyduk sukur iki haftalik gec dollenme olmus oyuzden baya uzadi surecim ama hamdolsun hersy yolunda
Buraya fazla girmeyecegim beni olumsuz etkiliyor insallah hepimiz guzel bir surec yasariz Allaha emntsiniz
Kaç haftalık duydunuz kalp atışını :))

Arkadaslar selam
Bugun kalp atisi duyduk sukur iki haftalik gec dollenme olmus oyuzden baya uzadi surecim ama hamdolsun hersy yolunda
Buraya fazla girmeyecegim beni olumsuz etkiliyor insallah hepimiz guzel bir surec yasariz Allaha emntsiniz
Merhaba gözünüz aydın öncelikle bendede geç döllenme şüphesi var ultrasona göre ve sata göre kaç haftalık duydunuz acaba kalp atışını sata göre şuan 7+3 olduk bugün kontrolüm var duyar mıyım acaba

Yaa Allah size bu sefer bebeğinizi sağlıkla neşeyle nasip etsin,zahmetsiz bir hamilelik geçirin inşallah
Söyledikleriniz bana çok iyi geldi ve evet gerçekten kendimi bu ay cok şiddetli kramplar ve batmalarla hissediyorum öyle ki şimdi oturmuş yazarken bile krampları hissediyorum bunu da igne ve progesterona bağlıyorum bu sabah sırt agrimda var ama rahat uyuyamadım sanırım ondandır, bir şeyler var mı acaba diye de kafamdan atmaya çalışıyorum, ovülasyon testlerini hiç kullanmadım gebelik testi için de çok kullanan biri değilim he gün artmış mı diye ama adetime iki veya üç kala yapsam çıkar mı bilmiyorum..
Ve cevaplarınız için çok teşekkür ederim

Canım progertorondan anlamam bilmem. Ama dediğin belirtiler ilk kızımda hepsi vardı. Bir kısmında da ıkıncı kızımda vardı. İnşallah mübarek günde sende hamilesin dir
Ay inşallah Allah duysun sesini bu mübarek günde sırt ağrım da var hafif hafif ama bel veya göğüsler de hassasiyetim yok akintim az az var çok teşekkür ederim cevabın için, dilerim sende sağlıkla geçirirsin sürecini

Amiinn çok teşekkürler benim bu gebeligimde hastanede serum olmam gerekiyordu regle 6 gün vardı yine de kan testi yaptılar 23 ile öğrendim eve gelince test yaptım silik de olsa çift çizgi çıktı ama her hamilelik aynı olmuyor Bir önceki gebeliğimde ise 5 gün gecikme ile 11 ile öğrendim bence regl gününüz ne zamansa o zaman test yapın garanti olsun çünkü çatlatma iğnesi olmuşsunuz O da çift çizgi gösterir emin olmak için bence adet gününü bekleyin İnşallah vardır buraya da yazın lütfen

Arkadaşlar sizden doktorunu torch tesi istedi mi? Sonuçlarınız nasıl geldi?

Değerleriniz kat be kat atsın inşallah evet aslında herkesin belirtilerini okuyorum, dinliyorum ama kendi vücudumu henüz tanımıyorum çünkü hiç gebelik yaşamadım ve tepsikini bilmiyorum sadece her aydan farklı olarak bir hafta öncesinden şiddetli kramp ve batmalar oluyor bunu da igne ve ilaca bağlıyorum ara ara acaba deyip gülümsüyorum hemen hayal kuruyorum ve 5 dakika sonra atıyorum kafamdan ve igne etkisini okumuştum o yüzden test yapmak istemiyorum umutlanip, 5 gün sonra yaparım ve yazarım sizlere de çok sağ olun desteğiniz çok iyi geldi bana

Pizza yasakmıymış dün Baya baya yedim

Kahve içiyor musunuz kızlar
Ben çok seviyorum deli gibi içerdim günde 4 bardak ama hamileliğim den sonra tiksindim asla ağzıma süremiyorum çok özledim sigara da içerdim onuda hiç bi şekilde kokusuna bile tahammülüm yok çikolata vs hiç bişey yiyemiyorum sadece meyve yeşillik yiyorum önceden de meyve sevmezdim böyle tuhaf bi durum

Merhaba kızlar ben çarşamba akşamı kan tahlili vermiştim batımdan bir gün önce 8 çıktı dün yanı beklediğim günde hem kaset hemde erken gebelik testinde çift çizgi çıktı bugün tekrar verdim 32 çıkmış normal mi bana mı öyle geliyor bir de son adetime göre 4 haftalık olması gerek ama bu değer hiç dört haftalık gibi değil

Geç yumurtalama olmuştur önemli olan betanın güzel bişekilde artması

Ben 5+5 de keseyi gördüm dr yolk sacı gösterdi ama benim de ultrason kağıdında görünmüyor belki dr söylememiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…