2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar merhaba bana da tahminde bulunacak olan var mi? Doktor sürekli tahmin değiştiriyor . Sırasıyla 13+1 ,12+4 ve 12+2 (sat a göre böyle ultrasonda cihazdan cihaza değişiyor sürekli)

Eklentiler

• CD56B9F2-41EB-410E-89D9-5921777FF049.jpeg
    CD56B9F2-41EB-410E-89D9-5921777FF049.jpeg
    89,3 KB · Görüntüleme: 124
  • 4d957f17-7f7c-4b47-9dd3-f516a2bb8156.jpeg
    4d957f17-7f7c-4b47-9dd3-f516a2bb8156.jpeg
    66,3 KB · Görüntüleme: 88
  • 2de1b148-8063-422c-a488-ef3f25c2387c.jpeg
    2de1b148-8063-422c-a488-ef3f25c2387c.jpeg
    120,6 KB · Görüntüleme: 102
Son düzenleme:
Kızlar Nipt testi sonucu Kızım oluyor 🧿🌸
Kısa çaplı bir şok geçirdik hep ultrasonda erkeğe benziyordu pipi diyip duruyorduk 🙈🤣 ters köşe oldu bizim için 😂😂
Merhabalar, cok tebrik ederim öncelikle, saglikla kucaginiza alın inşallah,
ben Aralık anneleri grubundan geliyorum, doktorum nipty testini araştırmamı istedi, bu testin sonuçları nasıl çıkıyor paylasabilir misiniz, sadece otizm mi , önemli organlar ve hastalıkları gösteriyor mu, sonuc raporunu çok özel olmazsa paylasabilir misiniz isterseniz özelden de atabilirsiniz

Evladımın teyzeleri🥹 bizim de bugun kontrolümüz vardı. Maşallah daha önce sata göre 1 hafta öne geçmişti bugün 5 gün daha önde çıktı🤣 kendisi de 120 gr olmuş🙈🥹🥹
Doktor her şeyin yolunda olduğunu söyledi, girmeden kuru incir yemiştim, hiç durmadı ama yüzünü de hiç göstermedi 🙈
Böyle güzel haberle duymayı sizin için de diliyorum, sağlıkla büyüsünler hep birlikte🎈
Cinsiyetini ultrasondan görebildin mi peki☺️ nipt testi ile öğrendiğini biliyorum da ultrasonda net görünüyor mu onu merak ettim. Benim de önümüzdeki hafta perşembe randevum var ve 16+0 oluyor. Cinsiyetini öğrenicem inşallah da belli olur mu bilmiyorum

Bir de ultrason fotoğrafı var mı? Sakıncası yoksa paylaşır mısın ☺️
Evladımın teyzeleri🥹 bizim de bugun kontrolümüz vardı. Maşallah daha önce sata göre 1 hafta öne geçmişti bugün 5 gün daha önde çıktı🤣 kendisi de 120 gr olmuş🙈🥹🥹
Doktor her şeyin yolunda olduğunu söyledi, girmeden kuru incir yemiştim, hiç durmadı ama yüzünü de hiç göstermedi 🙈
Böyle güzel haberle duymayı sizin için de diliyorum, sağlıkla büyüsünler hep birlikte🎈

Bende çok rüya görmeye başladım benim rüyalar kabus ama. Geçen mesela kocaman bir örümcek ayağımdan tutuyordu sıçrayarak kalktım 😀 başka bir rüyamda bir köpek elimi ısırıyordu. Hep böyle rüyalar görmem nedir ya 🤦🏼‍♀️
Ay Allahım bu rüya yorumlarını okudukça için açıldı 😂😂 çünkü günlerdir polisiye filmi gibi saçma sapan cinayetli falan rüyalar görüyorum, tek olmadığımı görmek nasıl içimi rahatlattı 🙈🙈 hormonlar mı sebep oluyor acaba

Cinsiyetini ultrasondan görebildin mi peki☺️ nipt testi ile öğrendiğini biliyorum da ultrasonda net görünüyor mu onu merak ettim. Benim de önümüzdeki hafta perşembe randevum var ve 16+0 oluyor. Cinsiyetini öğrenicem inşallah da belli olur mu bilmiyorum
Aslında pek görebilecek pozisyona gelmedi sürekli kapandı 🥲 nipt ile öğrenmesem büyük ihtimalle göremezdim. Belki de doktor görene kadar uğraşırdı bilmiyorum 😂Ama doktorum 11. Haftada anladığını itiraf etti, emin olmadan size söylemek istemedim dedi. Kendisi ihtimal vermeyi hiç sevmez kesinlik varsa söyler🥹
Bu da fotolarımız birinde arkasını döndü birinde suratını kapattı çiçeğim 🌸🫶

Eklentiler

• IMG_2457.jpeg
    IMG_2457.jpeg
    102,9 KB · Görüntüleme: 92
  • IMG_2458.jpeg
    IMG_2458.jpeg
    55 KB · Görüntüleme: 119
Kızlar ağızında acı tat olan var mı ? Benim gebeliğin 7.haftasında başladı hala acı tat gitmedi valla yediğimden zevk alamaz oldum 🤦‍♀️
Ben de var ama sürekli değil, son haftalarda bir anda gelip birkaç saat ağzımda kalıyor. İğrenç bişi

Ay umarım belli olur, yüzde doksan belli oluyor aslınsa ama bazı bebekler çok utangaç oluyor 😂

Merhabalar, cok tebrik ederim öncelikle, saglikla kucaginiza alın inşallah,
ben Aralık anneleri grubundan geliyorum, doktorum nipty testini araştırmamı istedi, bu testin sonuçları nasıl çıkıyor paylasabilir misiniz, sadece otizm mi , önemli organlar ve hastalıkları gösteriyor mu, sonuc raporunu çok özel olmazsa paylasabilir misiniz isterseniz özelden de atabilirsiniz
Merhaba canım çok teşekkür ederim hepimiz sağlıkla evladımıza kavuşalım inşallah 🙏 sonuçlar bu şekilde çıkıyor.. tüm kromozomsal hastalıklara bakılıyor IMG_3020.jpeg

Tek duam, onların canı sağ olsun sağlıkları olsun da biz bir şekilde atlatırız bu dönemleri 🙌🏻
Ben de hep aynı cümleyi kuruyorum, sonra çok değişik geliyor bunu düşünebildiğimi görmek, düşünsene sadece üç aydır karnımızdalar, nasıl bu kadar sevebiliyoruz. Bazen düşündükçe gözlerim doluyor, ah çok değişik bilemiyorum 🥹

Ben de hep aynı cümleyi kuruyorum, sonra çok değişik geliyor bunu düşünebildiğimi görmek, düşünsene sadece üç aydır karnımızdalar, nasıl bu kadar sevebiliyoruz. Bazen düşündükçe gözlerim doluyor, ah çok değişik bilemiyorum 🥹
Bende bugün diyorum ki ne güzel doğunca mis gibi kokucak yumuşacık küçücük olucak

Malum benim şu an belirsiz bir enfeksiyon durumum var, ilk öğrendiğim hafta herkes hasta mısın diye soruyordu bir anda yüzüm bembeyaz olmuştu. Hani Allah korusun ufacık ihtimaller bile şimdiden canımızı yakıyor. Herhalde çok korumacı bir anne olacağım, oysaki hiç istemediğim anne profilidir 🫢😅
Amin canım 🙏
Benim acı tat dışında hiç belirtim yok şükür rahat geçiyorum 🤗
Prilam galb ben🫠🫠 belirtisiz günüm yok, premseslik dönemimi bekliyorum 😂😂

Malum benim şu an belirsiz bir enfeksiyon durumum var, ilk öğrendiğim hafta herkes hasta mısın diye soruyordu bir anda yüzüm bembeyaz olmuştu. Hani Allah korusun ufacık ihtimaller bile şimdiden canımızı yakıyor. Herhalde çok korumacı bir anne olacağım, oysaki hiç istemediğim anne profilidir 🫢😅

Ya hadi inşallah yakın zamanda premsesliğe adım atarsın 😂🌸

Bende bugün diyorum ki ne güzel doğunca mis gibi kokucak yumuşacık küçücük olucak

Severken aklımızı çıldıracağız😋😋😋

X