2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Doktor önceden olmuş bir kanama olabilir dedi. Ben işteyken bir baktım kanama var, kurumuş. İç çamaşırın koyu renkli olduğu için ne kadar olduğunu da anlamadım. Ama ultrasonda kanama alanı yok dedi, bebeğin kalp atışını da duyduk, o da normal. Bana da vajinal progestan verdi. 10 gün de rapor yazdı.

İsim hiç düşünmedik ama kısa ve net olsun isterim ben bir de tek isim olacak orası kesin
Ya bende tek isim taraftarıyım az öz net bir isim Oğlum olursa mete alp koyarım dıyordum hep bir tane öğrencim vardı aşırı sevımlı bır cocuktu kısa dıye ıkı ısım yakısır dıyordum ama kızım oldu
Şimdide hep kız ısmı bakıyorum erkek ismi yok

Ben rüyalarımı da çürüttüm hep kız hatta bugün gördüm çok güzel bir kız çocuğu koluna yeşil bileklik akıyordum

Eşimde tek isim istiyor aslında bende kızım olsaydı tek isim di hazırdı ama erkek için düşündüğümüz isim senin dediğin gibi ikinci ismi çok uzun olmayacak çok sorun olmaz diye düşünüyorum eşimde ikna olursa çift isme karşı bakalım

Çocuklara çok agır gelıyor bırı ayşe dıyor bırı kübra dıyor bırı ayse kubra dıyor. O yüzden ben kesınlıkle tek isim diyorum dedıgım gıbı kısa kısa ıkı ısım olursa belkı .
Benim eşimde istemıyor çift isim .

Evet kız ismi daha kolay geliyor bana da Kaan, Ata, Alp, Ege böyle isimleri seviyorum ben de bol bol sesli harf olanları özellikle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…