2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kizlar saclarinizi boyadinizmi hic 3 aydan sonra bitkisel boyayla boyanabilir diyorlar neredeyse 4 -5 aydir boyamadim sacimi asiri basim agriyo boyasizliktanmi acaba diye dusunuyorum

Eklentiler

• D51120CA-B68B-44BE-B876-FC091940C217.png
    250,3 KB · Görüntüleme: 43
Kizlar saclarinizi boyadinizmi hic 3 aydan sonra bitkisel boyayla boyanabilir diyorlar neredeyse 4 -5 aydir boyamadim sacimi asiri basim agriyo boyasizliktanmi acaba diye dusunuyorum
Ben dün kuaförde hem kesim hem boya yaptırdım boyadıktan sonra açık alanda bekledim.. Saçlarım o kadar kötü olmuştu ki dünden sonra psikolojim düzeldi

Kızlar gebelikte kaşıntı yaşadınız mıı
Genital bölge kaşıntısıysa mantar olabilir. Benim kaşıntı şikayetim çok yoktu ama akıntı tarzım değiştiği için doktorum fitil yazdı iki kullanımlık. Mantar olmuşum. Hamilelerde çok sık olurmuş. Tedavi edilmezse bebeğe zararı var dedi doktorum.

Pazartesi gıdecem ama aç gel dedi tsh testi için oyüzden çikolata yiyemem zaten 12+2 oluyorum cinsiyet söylemez

2 yıl önce oğluma hamileyken boyattım bitkisel boya ile şuan bende aynı durumdayım çünkü saçım röfleli ve oriyel kullanamam çok canım sıkkın beyazlarım hortladı kendimi beyen memeye başladım

Bebişlere isim düşündünüz mü arkadaşlar
Kız olursa Mine İdil yada Buğçe İdil, Buçe İdil de olabilir
Kızım var Gökçe Nil
Erkek olursa Mete Emir
Uyum yakalayayım dedim ama absürt geliyor mu kulağa başka birinden duymaya ihtiyacım var Çekinmeden söyleyebilirsiniz. Bana tüm isimler güzel geliyor.
Bu isimlerde tanıdığı olan arkadaşlar çocukların mizacı nasıl acaba ben ismin kişilik üzerindeki etkisine aşırı inanıyorum.
Tek isim vermek isterdim ama kızıma çift isim koyunca Nil kısa isim gibi gelmişti tabi
, diğerine haksızlık gibi geliyor ashsjsj. En azından kızıma tanıdığım iki isimden birini seçme şansını yeni yavrucağa da tanıyayım diyorum. Önerilere de açığım

Acici bencede kullanmayin daha fazla kimyasal simdilik duz boya ile gecistirin bence sizde rossmanda bitkisel boyalara baktim ama yinede kararsiz kaldim bende ya boyayida kendim yapiyordum birde evde

Kızlar selam aranızdan ayrıldım ama bir şey danışmak istiyorum sizleri de kötü etkilemek istemiyorum yanlış anlamayın. Kürtajdan sonra alınan parçayı istersen genetike göndelim dedi doktorum ama sonucunda eğer genetik bir problem varsa bir sonraki gebelik için bunu engellememiz mümkün değil dedi çünkü yaşımda küçük olduğu için tüp bebek vs önerilmiyor. Eğer sağlıklıysa da bir şey olmayacak. Hastaneye de kürtaj için neredeyse bir doğum ücreti ödedik, genetik testi de fetal ile aynı fiyatlarda. Bir kimyasal ve bir bu düşüğüm oldu siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…