2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar belki bilen vardır ama bilmeyenler için harika bir taktik veriyorum.....
Ultrasona girmeden önce çikolata yiyoruz ve bebek sürekli hareket ediyor veee doktor cinsiyetini görebiliyor deneyen olursa yazsın benim daha 2 hafta var randevuma merak ediyorummmmm
Ama çok abartmayin ilk oğlumda geceden pasta yedim sabahta çikolata dr ölçüm bile yapamadı 😂 bunda biraz meyve suyu bi parça çikolata attım normal şekilde hareketliydi ölçümledi kolay oldu 😁

Bu arada son ultrason videosundan bir kesit gönderiyorum. Nub u şu altta görünen sanırım bizim oğlanın 😃 karşıya doğru uzayan şey sanırım ama bilemedim

Eklentiler

• IMG_8288.jpeg
    IMG_8288.jpeg
    267,1 KB · Görüntüleme: 75
Merhaba arkadaşlar. Bugün koyu renkli kanamadan dolayı acile gittim. Bebek 10+6 olmuş. Kalp atışları da iyiydi. Rahimde bir şey görünmüyor. Ama ilk defa böyle koyu kırmızı kan gördüm. Benim durumda olan var mı? Dualarınızı bekliyorum...

Eklentiler

• IMG_20230512_155722.jpg
    IMG_20230512_155722.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 50
Merhaba arkadaşlar. Bugün koyu renkli kanamadan dolayı acile gittim. Bebek 10+6 olmuş. Kalp atışları da iyiydi. Rahimde bir şey görünmüyor. Ama ilk defa böyle koyu kırmızı kan gördüm. Benim durumda olan var mı? Dualarınızı bekliyorum...
Benim bundan daha az miktarda vardı .ilk 6. Haftada oldu 9. Haftada bile ultrasonda gözüküyordu bebek büyüdükçe kanama alanı küçülür ve kaybolur dediler öyle de oldu şu an 13. Haftadayım ve ultrasonda kanama alanı yok

Benim bundan daha az miktarda vardı .ilk 6. Haftada oldu 9. Haftada bile ultrasonda gözüküyordu bebek büyüdükçe kanama alanı küçülür ve kaybolur dediler öyle de oldu şu an 13. Haftadayım ve ultrasonda kanama alanı yok
Benim ilk defa oldu hocam, ultrasonda da birşey görünmedi. Kalp atışı da iyi dedi. Korkulacak birşey yok dedi ama içimiz hiç rahat değil :KK43:

Benim ilk defa oldu hocam, ultrasonda da birşey görünmedi. Kalp atışı da iyi dedi. Korkulacak birşey yok dedi ama içimiz hiç rahat değil :KK43:
Ultrasonda kanama alanı görünmemesi ilginç .bana kanaman pıhtılı ve parça vs olursa sıkıntı demişti doktor. sonrasında 1.5 ay progestan kullandım ağızdan ve vajinal fitil şeklinde .kahverengi lekelenme şeklinde devam etti ve tamamen geçti.

X