2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Selam kızlar benim gibi felaket bir iştah açılması yaşayanlar var mıııı ben su an 11 haftalığım
13+5'ten sesleniyorum. Son 2 haftadır inanılmaz derecede yiyorum. Sadece yemek düşünüyorum. 1 kilo almışım. Sürekli meyve yiyorum ama. Sadece 1 haftada 3 kilo erik yedim. Yani sen düşün ne kadar yiyorum

Ay kızlar bu da arkadasimin ultrason görüntüsü aynı haftadaymisiz cinsiyet tahmini yapabilir misiniz

Eklentiler

• IMG-20230512-WA0001.jpg
    103,9 KB · Görüntüleme: 104
Kan sulandırıcı kullanıyor musun ?
Yok hiçbir şey kullanmıyorum ben de şaşırdım bu sonuca 10+5 ten itibaren alıyorlar örnek ben 11+3 tüm . sinirim bozuldu erken öğreneyim dedim o haftaya kadar devlete de gitsem öğrenirim zaten cinsiyeti bir de diyorlar ki incelenen örnek miktarında sıkıntı yokmuş en azından o iyi haber ama yetersizlik nedeniyle detaylı incelenememiş

13+5'ten sesleniyorum. Son 2 haftadır inanılmaz derecede yiyorum. Sadece yemek düşünüyorum. 1 kilo almışım. Sürekli meyve yiyorum ama. Sadece 1 haftada 3 kilo erik yedim. Yani sen düşün ne kadar yiyorum
Benimde keske erik olsa her şeyi çok yiyorum. Yemeğide meyveyide tatlıyıda

Kızçeler konudan bağımsız ama tek üye olduğum kız grubu burası o yüzden sormak istedim açıkçası sizce benim bacaklarım çok mu kalın? Yani rahatsız edici mi duruyor kalın mı

Eklentiler

• EACC7CD2-6552-4249-9B5D-C98B1C9CC2B4.jpeg
    102,7 KB · Görüntüleme: 91
  • 8034B252-A77F-49C0-ACB4-3AB493824930.jpeg
    77,1 KB · Görüntüleme: 92
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…