2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
ben aliyorum demir falan ama ne bileyim arada boyle donunce korkuyorum iste. seker de normal.. 2 bardak cay ictim acaba kafeinden mi oldu ki?

Geçmiş olsun. Çayda o kadar kafein olduğunu sanmam, fazla kafein tüketince genelde kalp çarpıntısı ve kaslarda seğirme tarzı belirtiler yaşanıyor zaten. Aç karnına falan mı içtiniz acaba? Baş dönmeleri ilk trimesterda normal diye biliyorum, bende daha çok baş dönmesi değil de başın yatağa çekilmesi şeklinde oldu (aşırı uyku isteği gibi). Ama tansiyondan şüpheleniyorsanız şimdiden takibe başlamanız çok iyi olmuş, ilerleyen aylarda sorun yaşanabiliyormuş çünkü tansiyonla ilgili.

ben aliyorum demir falan ama ne bileyim arada boyle donunce korkuyorum iste. seker de normal.. 2 bardak cay ictim acaba kafeinden mi oldu ki?
Tokken içmiştim. Yorumlarınız için teşekkür ederim. Aslında verdiğiniz örnekteki gibi bir durum yaşıyorum. Başın yatağa çekilmesi hissi, uyku isteği ve hali, kafada sersemlik hissi...

Ah, marmara havasından o zaman kesin. Sıcak havaları hiç sevmesem de bu rüzgarlı ve basınçlı hava hepimize zarar. Pazartesiden sonra mevsim normallerine dönecekmişiz sanırım, biraz daha dişimizi sıkalım. Şimdi bu havada açık hava faydalı olur mu acaba bilemedim ama belki kapalı alanda olmaktan daha iyi gelebilir, bir yürüyüş falan yapmayı deneyebilirsiniz belki. Ve yine bol su.

Ben on üçüncü haftayı bitiriyorum, gün içi uyku bastırmaları bir nebze azalmaya başladı ama uyku ihtiyacım azalmadı, akşamları hala onda yatsam sabah yedide sekizde zor kalkıyorum.

Ya hiç evde değilim aslında cokta yürüyorum . Ama yinede belim agrıyor otursamda agrıyor kalksamda agrıyor

Uygun ayakkabıyla düzgün zeminde yürürken de ağrıyorsa o zaman bence size arada bir saat falan dümdüz yatağa uzanıp sırtüstü yatmak iyi gelebilir. Oturmak çok kötü geliyor.
Tez vakitte geçsin hepimizin ağrıları

Selam kızlar benim gibi felaket bir iştah açılması yaşayanlar var mıııı ben su an 11 haftalığım

Kızlar merhaba fetal dna sonucum maalesef çıkmamış tekrar örnek alınması gerekiyor yetersiz dna dediler herhalde en geç ben öğrenicem .yarın tekrar kan alınacak bir 2 hafta daha ordan başına böyle bir şey gelen var mı erken haftada değildi verdiğimde 11+3 tü

Kan sulandırıcı kullanıyor musun ?

Kan sulandırıcı iğne yada aspirin kullanıyorsanız kan vermeden bir gün önce almayı kesin bi tek bu engeller dediler bana

Kan sulandırıcı iğne yada aspirin kullanıyorsanız kan vermeden bir gün önce almayı kesin bi tek bu engeller dediler bana
Benim de doktorum üç gün önceden bıraktırdı riske atmamak için, ama laboratuvar temsilcisi 1 gün önceden bırakmak yeterli demişti.

Evet evet topuk dikenim var malesef ayakkabı kırmızı çizgim
Evet uzanınca geçiyor gerçekten .
Yaa bugun itibararıyla ilk trimester bitti. artık hersey daha guzel olacak inşallah

Benim hem aşağıdan hem de yukarıdan göbek çizgim oluşmaya başlamış hafif ama ben fark ediyorum ne değişik
Bende de çizgi yok ama dün fark ettim ki koltuk altı hizasından belime kadar olan kısımda çok çok fazla mor mor kılcal damar çatlaması olmuş çok beyaz tenliyim direkt fark ediliyor

Sanırım bende ahşapta karar kılıcam örtüsüde yıkanıyor bişe çok minnoş duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…