2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Canım bol bol dinlen, sakın kendini yorma. Bebek büyüdükçe risk azalıyor zaten, hiç üzülme
Sağlıkla gelsin o zaman küçük prens

Kızlar selamm. Mesela diyelim ki ikili test için Cuma günü gittim. Ensesini, burnunu ölçtü sonrada kan verdim diyelim ki sonuç ne zaman çıkıyor peki pazartesi mi? Bir hafta mı sürüyor, ne kadar sürüyor?

Ne diyeceğimi nasıl diyeceğimi bilmiyorum. Rabbim hepinizin evlatlarını sağ Salim kucaklarınıza almayı nasip etsin. Ben artık yokum. Bebeklerimi kaybettim...

Çok üzgünüm şuan. Ne diyebilirim bilmiyorum rabbim gönlünü ferahlatsın acını alsın Sana da inşallah güzel sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Çokça sabır diliyorum. Bolca dua edicem

Ay kızlar bugün bebişimin ilk büyük eşyasını bebek arabasını aldım prego quattro vip model ama çok fazla yorum göremedim aranızda kullanan var mı yada bilgisi olan merak ettim

Kızlar selamm. Mesela diyelim ki ikili test için Cuma günü gittim. Ensesini, burnunu ölçtü sonrada kan verdim diyelim ki sonuç ne zaman çıkıyor peki pazartesi mi? Bir hafta mı sürüyor, ne kadar sürüyor?
Nerede verdiğine baglı özelde aynı günde cıkar ertesi günde cıkar 2 gün sonrada cıkar ama devlette 1 ay sonra cıkıyor.

Mesajım yanlış anlaşılmış sanırım, pijamayla ilgili konuşurken erken alırsak 6 ay sonra acaba bize olur mu diye endişe ettim, kilo almaktan değil yani ben 40 beden alırım şimdi, ama doğum vakti belki de 42ye çıkacağım

Yaa üzüldüm adınıza. Neden kayıp oldı o zaman ?
Şimdi 15. Haftanızdasınız sanırım allah kucağınıza aşmayı nasip etsin

A evet kızımda da hep ona gitmiştik sonra muayene ücretleri arşa çıkıp sigorta da karşılamayınca hem de çocuk büyümüş olunca bıraktık ama çok severdim iyi bir doktor

A evet kızımda da hep ona gitmiştik sonra muayene ücretleri arşa çıkıp sigorta da karşılamayınca hem de çocuk büyümüş olunca bıraktık ama çok severdim iyi bir doktor
Evet onu devletteyken tanıdım yeğenlerimin doktoruydu. Sonra özele geçti tabi bizimkilerde peşinden benim kızımın da doktoru oldu muayene ücretleri çok pahalı ama napalım artık sağlık olsun da gerisini de hallederiz. Ablam iki doğumunu da memorialde yaptı çok memnun kaldı. Hemşireler çok ilgiliydi.

Banada 11. Haftaya girerken multivitamin verdiler demir +sülfat zaten multivitaminin içinde herşey var ama belki kan değerlerine göre veriyordur doktorlar bilmiyorum
İçerisnde folik asitte varmıydı canım heryerde 12. Haftaya kadar kullanılır yazıyor banada doktorum bu hafta verdi içerisinde 400 mg folik asit var kafam karıştı

Canım dogum sonrası giyceksin onu o yüzden o kilo kalmayacak her türlü olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…