2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
İçerisnde folik asitte varmıydı canım heryerde 12. Haftaya kadar kullanılır yazıyor banada doktorum bu hafta verdi içerisinde 400 mg folik asit var kafam karıştı
regenesis max kullanmaya başladım hafif bulantı yapıyor onun da içinde folik asit var 400 mcg .doktor bıraktığımı biliyor folik asiti

A evet kızımda da hep ona gitmiştik sonra muayene ücretleri arşa çıkıp sigorta da karşılamayınca hem de çocuk büyümüş olunca bıraktık ama çok severdim iyi bir doktor
Şunu size yazmıştım ama alıntılayamamışım

Gerçekten çok ilgililer beraber sancı çektik diyebilirim sürekli yanınızda eşlik ediyorlar yürütüyorlr vs. Hiç başka macera aramadım o yüzden bunda da

Çok geçmiş olsun insallah yasamazsınız bir daha, kaçıncı haftadasınız

Yaa üzüldüm adınıza. Neden kayıp oldı o zaman ?
Şimdi 15. Haftanızdasınız sanırım allah kucağınıza aşmayı nasip etsin
Amin inşallah bu kez sağlıkla tamamlarız hepimiz. Kalbinin durduğunu öğrendim. Başka bir açıklama yoktu. Kürtaj oldum. Sonra kendiliğinden hamile kalmanın da heyecanını yaşadım çok şükür

Hiç birşeyde kendini zorlama . Hele dinimizde asla zorlama yok. Oturarak kılabilirsin ayaklarını uzatıp seccadeyı ustune örtüp öyle kılabilirsin sandalyede oturup kanepeye secde edebilirsin.
Ben şu an oturarak kılmayı tercih ediyorum ama o bile zorluyor secdeye gıderken sanırım bende saldalyede kılacagım. Yeterki kılmak iste herşekilde kabul olur

Bugün ilaçlarımı aldım 3 kutu oksapar 1 kutu coraspirin iki kutu ferro sanol 300 ₺ verdim bide raporlu ilaçlar. Bana birde vitamin yazmıs eczacı 200 kusür dedi dedim kalsın almadım Ocean mumy yada imom alırım adı sanı belli en azından yada elenetal. Sırf ilaç firmasını mutlu etmek için bizi batırıyorlar

Canım en fazla üç kutu mu yazabiliyorlar

Canım maalesef çok aşırı herşey bu arada ferroyu kahvaltıdan 2 saat önce almanu ve sonrasında ki ilk öğünden çay kahve içmemeni öneririm. Yıllarca anemi yaşamış canım ilacım ve bence inanılmaz etkili ipten kaç kez beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…