2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar bende bugün ani bir kan boşalması oldu apar topar hastaneye gittim kendi doktoruma çok şükür bir kanama alanı kese bozulması görülmedi el salldığını bile gördük🥹 o korku dünyalara bedeldi kalp atışını görünce kendimi tutamadım ilk defa.. birikmiş olan akmış olabilir dedi, sadece yat duşa tuvalete kalk dedi haftaya perşembe de tekrar gideceğim inşallah sağ sağlim bu süreçleri atlarırız 🙏 presteron( nasıl yazıldığını bilmiyorum) verdi onu kullanacağım
Çok geçmiş olsun canım ağrın falan var mı? Bol bol dinlen su tüketmeyi ihmal etme Allah senide evladınızıda korusun inşallah

Şuan bursada doğurmak istedim, istanbuldayım benim gittiğim hastanede sezeryan 45 bin. Özel sağlık sigortam var ama %80 inini karşılıyo bu durumda bile 8 bin çok uygun bursaya taşınmak istedim🥹
Buradaki hastanelerin de pahalı olanı var 65 bin isteyen de var :) Önceki gittiğim hastanelerde 16 bin 23 bin 11 bindi fiyatlar. Bu hastane ve doktor son olur umarım :)

Özel sağlık sigortanız yoksa muayene 515 TL. Doğum ücreti de normal 8000 sezaryen ya da epidural olursa 8500. Fiyatlar güncellenebilir 30. haftadan sonra sabitliyorlar. 2 sene önce doğum fiyatı 6500 TL'ydi bize uygun gelince devam ettik.
Aaa şaşırdım fiyatlar iyimiş gerçekten benim eşimin orayla anlaşması var muayene ve doğumda %15 indirim var hiç gitmedim denesem mi acaba hayata gidiyorum fiyat 11.500 verdi ama artacakmış 😕

Aaa şaşırdım fiyatlar iyimiş gerçekten benim eşimin orayla anlaşması var muayene ve doğumda %15 indirim var hiç gitmedim denesem mi acaba hayata gidiyorum fiyat 11.500 verdi ama artacakmış 😕
Bir önceki hastanem hayattı :) Burda da zamlardan etkileneceğiz ama 2 yılda 2 bin tl zam yapılmış diye tercih ettik. Bir de Demet Hanım sağolsun.

Bir önceki hastanem hayattı :) Burda da zamlardan etkileneceğiz ama 2 yılda 2 bin tl zam yapılmış diye tercih ettik. Bir de Demet Hanım sağolsun.
Ben oğlumu hayatta doğurdum çok memnun kaldım ama bi kaç ay sonra zam gelecek diyor tamam anlıyorum zammı sabitleyip ödeyelim dedik indirim hakkınız yanar diyor

Ben oğlumu hayatta doğurdum çok memnun kaldım ama bi kaç ay sonra zam gelecek diyor tamam anlıyorum zammı sabitleyip ödeyelim dedik indirim hakkınız yanar diyor
Bide siz kaç haftadan sonra geçtiniz beni kabul eder mi açaba diğer randevum da ☺️
Hayatta ben de sabitlemek istedim kabul etmediler :) 10 haftalıkken geçmiştim ben. Kabul ediyor ama son güne kadar önemli olan sizin rahat hissetmeniz. Zaten görüşmeye giderseniz anlarsınız demek istediğimi :) Kolay kolay doktorlarıma ısınamam ben ama Demet Hanım'ı gerçekten yere göğe sığdıramıyorum. :)

Hayatta ben de sabitlemek istedim kabul etmediler :) 10 haftalıkken geçmiştim ben. Kabul ediyor ama son güne kadar önemli olan sizin rahat hissetmeniz. Zaten görüşmeye giderseniz anlarsınız demek istediğimi :) Kolay kolay doktorlarıma ısınamam ben ama Demet Hanım'ı gerçekten yere göğe sığdıramıyorum. :)
Off bende öyleyim işte her doktorla uyuşamıyorum ben cuma günü sordum sabitleriz ama indirim olmaz dedi herkese farklımı diyorlar acaba anlamadım peki hayatta hangi dr du sizin bir dahaki randevumu dediğiniz dr alıcam umarım son olur benim içinde 🥰

Ben memorialde ülkü aksoy a gidiyorum. Kızımda da ona gitmiştim çok memnunum. Sizin kimdi özel muayenehaneydi yanlış hatırlamıyorsam.
Ben hüma hastanesinde perinatolog Prof.Mehmet tayyara gidiyorum. Ama memorialde doğurmak istiyorum nasıl olacak bilmiyorum 😅 memorialde çocuk doktoru Soner hoca var bebeğimin ilk muayenesini de onun yapmasını istiyorum inşallah o günlere bir gelelim de konuşacağım.

Off bende öyleyim işte her doktorla uyuşamıyorum ben cuma günü sordum sabitleriz ama indirim olmaz dedi herkese farklımı diyorlar acaba anlamadım peki hayatta hangi dr du sizin bir dahaki randevumu dediğiniz dr alıcam umarım son olur benim içinde 🥰
Gökhan beydi, iyiydi ama ben uyuşamadım :) İnşallah hoşnut kalırsınız

Buradaki hastanelerin de pahalı olanı var 65 bin isteyen de var :) Önceki gittiğim hastanelerde 16 bin 23 bin 11 bindi fiyatlar. Bu hastane ve doktor son olur umarım :)
İzmir içinde fiyatlar 65-45-25 değişiyor gördüğüm kadarıyla doktor bir gece kalma ve normal doğum epidural dahil fiyatlar tabi bunlar refakatçı 3 öğün yemekte dahil hastahaneye ve doktora bağlı biraz sanırım

3 embriyo transferiydi de. işte bahsedilmedi. hiç bilmiyorduk cumartesiye kadar.
öyle kendisi düşer ya da rahim emer diyorlar. umarım kanamasız sorunsuz bebeğe zarar vermeden yok olur
Birden fazla transferde böyle olabiliyor. Benim de iki tane olmuştu. Birinde bebek oluştu. Diğerinde oluşmadi. Küçük kalmıştı zaten. Zamanla kaybolur dediler. Ama benim gebeliğim başka sebeple sonlaninca kaybolduğunu görmedim. Küçük kalmıştı onu söyleyebilirim. Sizin sağlıkla devam eder inşallah 🤗

İzmir içinde fiyatlar 65-45-25 değişiyor gördüğüm kadarıyla doktor bir gece kalma ve normal doğum epidural dahil fiyatlar tabi bunlar refakatçı 3 öğün yemekte dahil hastahaneye ve doktora bağlı biraz sanırım
Evet evet değişkenlik gösteriyor :) Devlet hastanesinde kötü muamele gördüğüm için özel hastane tercih ettim. Sağlıklı olsun da artık başka bir şey istemiyorum :)

Leke gelınce bende oyleydım baktım kafayı yiycrm döndüm siyaha 😃
Sil sil yara yaptım :KK70:
Progestan ve kullandıgın ilaclardan renk degısıyor.

Oh şükürler olsun rabbim beterinden sakınsın

Doktorunu dinle inşallah gecer gıder kanamanda. Dinlenmekle gecıyor progestan çok işe yarıyor aksatma gunde 3 defa bana al dedı doktorum kanama olunca.
Çok gecmıs olsun bır daha yasatmasın rabbım

Çok geçmiş olsun canım ağrın falan var mı? Bol bol dinlen su tüketmeyi ihmal etme Allah senide evladınızıda korusun inşallah
Çook teşekkür ederim kızlar, inşallah ilaçla dinlenince hemen geçer bende iyiyim bulantımda geçti diye bugün güzel bir temizlik yapmayı düşünüyordum 🫠 neyse bebiş iyi olsun hallolur herşey🥹 hafif bir ağrım var idrar yolu enfeksiyonu sebepli sanırım hafif yanma hissediyorum ilacımı tekrar yazdırdım akşam yatmadan içicem . Hormon ilacını da günde 2 kez ağızdan dedi sonrasında bir süre sonra fitil olarak kullan dedi

Bu arada bugünün tek güzel yanı doktorum cinsiyet tahmini yaptı🙈 kimseye söyleme şimdilik ama erkek bence dedi haftaya perşembe gittiğimde net söyledim dedi ense kalınlığını burun kemiğini ölçeceğini söyledi🙏 ben normalde 20’sind randevu almıştım eşimle de gidebilmek için bir türlü cumartesiye ayarlayamadık😀

Bu arada bugünün tek güzel yanı doktorum cinsiyet tahmini yaptı🙈 kimseye söyleme şimdilik ama erkek bence dedi haftaya perşembe gittiğimde net söyledim dedi ense kalınlığını burun kemiğini ölçeceğini söyledi🙏 ben normalde 20’sind randevu almıştım eşimle de gidebilmek için bir türlü cumartesiye ayarlayamadık😀
Yaa minnacık ama doktor söyledi desene 😍

X