2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Merhabalar,
Öngörülen doğumum Aralık başı yada erken gelirse Kasım sonu olacak.
Her iki grubu da takip etmeye çalışacağım
İkili tarama testi yaptırmaya karar verdim fakat 11. haftanın bitmesi mi gerekiyor yoksa o hafta içersinde mi yapılması gerekiyor o kısma nedense çok takıldım.
Randevumu dr oluşturdu 10+4 olmuş oluyorum randevu tarihinde. Üst üste işten izin alıp gitmem sorun olacağı için bana yardımcı olur musunuz

Ay evet geçen gün evi topladım biraz hızlı hareket ettim. Bi baktım iç çamaşırım sırılsıklam. Harekete de bağlı sanırım.

Beni 12. Haftamda çağırdı . 11. Haftada sa yapılıyor diye biliyorum ama doldursan iyi olur haftanı.

Benim de şişti alyansımı çıkardım maalesef
Kuzum sen de büyük ihtimalle tuzlu yiyorsun ve az su içiyorsundur, gebeliğin ilerleyen zamanlarında görülmesi çok normal artan kilo ile birlikte ama parmak şişmesi için gerçekten erken.
Hatırlarsın gebeliğin ilk zamanlarında yoğurtlu makarna dışında canım bir şey istemiyordu o zamanlar birazcık ödem ben de de oldu ama yeme düzenim normalleşince geçti benim ki.

Gebelikten değil de ben zaten çabuk ödem topluyorum malesef bir de hep hareketsizdim ondan oldu böyle. Şimdi de su içesin gelmiyor hiç

Kızlar selam bugün böyle bir liste hazırladım. Markalar vs yok ama internette bulduğum bilgilere göre bir çok şeyi adetleriyle eklemeye çalmıştım. Belki sizlerede faydası olur diye paylaşıyorum.Annemler falan istedi liste onlara vereceğim için o yüzden Kadın pedi göğüs koruyu falan yazmadım onları kendim alacağım burada sadece çocuk ihtiyaçları var.

10+4 erken gibi ölçümler için 11 artı veya 12 gibi gidin ölçümler icin gec gitmekte iyi degil zor oluyor bu seferde cocuk cok hareketli olunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…