2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Su tüketimimi arttırmalıyım sanırım. Midemi bulandırdığı için zorla belki 1 litre içiyorumdur

Nefes egitmeni bir arkadaşım hamileyken nefes tutmalı egzersiz yapma demişti bilginiz olsun :)

Peki sende hiç su içi akıntı oluyor mu canım? İç çamaşırım ıslanıyor bazen sadece 2-3 damlalık bir sıvıyla. Beyaz akıntı gibi değil su gibi kokusuz
Hem beyaz akıntı oluyor hem bazen su gibi oluyor. Renksiz. Ben normal olduğunu düşünüyorum açıkçası diğer türlüsü hiç aklıma gelmemişti.

Dr sorun ama ben onun oyle bisey olduğunu sanmıyorum benim bebegin suyu azken altima kaçırmış gibi akintim oluyordu ama bu akinti bebegin suyu degildi bu akıntilar cok normal hamilelikte bunun için dr test yapiyor bebegin suyuda az ise testi yaparlar içiniz rahat eder doktorunuza bilgi verirsiniz

Evet bu kadar erken dönemde çevremde hiç duymamıştım aslında. Belki boşuna telaş benimkisi ama gidip içimi rahatlatmak daha iyi hissettirecek sanırım

Kızlar 14. Haftaya yeni girdim bikaç gündür farkediyodum emin oldum bugün normalde ebenim yüzüklerim bol gelir parmaklarım incedir hatta bulaşık yıkarken yada elimi yıkarken düşer diye korkardım ama şimdi sabahları ve özellikle akşamları parmağımdan biraz zor çıkıyor hiç kilo almadım sadece göbeğim biraz belirgin zaten mide bulamtım çok doğru dürüst beslenemiyorum bu parmaklar niye böyle oldu böyle bişey farkeden varmı

Tansiyon ölçümü yaptırdın mı? Bir de eğer tuzlu tüketiyorsan o yapar. Bol bol su içmeye çalış. Daha parmak şişkinlikleri için erken gibi sanki :)

Cinsiyet yorumu yapabilirmisinizz acaba

Eklentiler

• IMG_1540.jpeg
    77,9 KB · Görüntüleme: 75
Ah canım ne güzel yazmışsın çok incesin güzel dileklerin için çok teşekkür ederim aynen zaman gerçekten her şeyin ilacı

Kızlar alt karın bölgem ağrıyor bugün ya hani tuvaletinizi tutarsınız bir ağrı oluşur ya orda öyle bir ağrı normal mi acaba

Peki sende hiç su içi akıntı oluyor mu canım? İç çamaşırım ıslanıyor bazen sadece 2-3 damlalık bir sıvıyla. Beyaz akıntı gibi değil su gibi kokusuz
Canım ben de hamile kaldığımdan beri öyle geliyor, bunu hiç doktora sormayı düşünmemiştim şimdi benim de aklıma takıldı benim hamile kaldığım günden beri şeffaf kokusuz bildiğin su geliyor renksiz yani. Ha ben bir de günde en en az 5-6 litre su içerim ben normal olduğunu düşünmüştüm ama benim de aklıma takıldı şimdi. Ha bu arada gelen şey az fln değil yani ben günlük pedin üzerine 4 kat havlu kağıt koyuyorum ta alttaki iç camasirima geçiyor

Ahhh hatırlıyorum köpeğini aynı şeyleri yaşamış biri olarak seni çok iyi anlıyorum başın sağ olsun umarım en kısa sürede toparlanırsın

Bence bunu hepimiz yaşıyoruz benimde aynı bu şekilde su gibi oluyo hatta geçen hafta eşimle dışarı çıktık biraz fazla yürüdüm su gibi gelmiş iç çamaşırım ıslanmış çok endişelenmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…