2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Şu an için çok erken canım. Sadece doktorum bol su içmemi söylüyor 3 aydan sonra ona da bakılır her gittiğimizde. Zaten bir sıkıntı görseler mutlaka söylerler.sen bol suyunu iç. Bebeğimiz şu an minicik olduğu için suyu da zaten çok çok azdır.
Su tüketimimi arttırmalıyım sanırım. Midemi bulandırdığı için zorla belki 1 litre içiyorumdur :KK43:

Geçecek yavrum geçecek. Ben şöyle derim bir nefes alıyorum. Ara sıra da bunu yapıyorum. 4 sn nefes al, 7 sn nefes tut, 8 sn de ver. Bak bir araştır çok faydalı insana.
Eşin ilgisiz değildir de kavga etmemek için oas vermiyordur. Onlarada yazık, uğraşmayalım boşver🥲 ben sakin sakin gidiyorum bu ara. 14. Haftaya girdiğimde yeni gelen güncelleme bir mutluluk hali. Az kaldı dayan🎈
Nefes egitmeni bir arkadaşım hamileyken nefes tutmalı egzersiz yapma demişti bilginiz olsun :)

Peki sende hiç su içi akıntı oluyor mu canım? İç çamaşırım ıslanıyor bazen sadece 2-3 damlalık bir sıvıyla. Beyaz akıntı gibi değil su gibi kokusuz
Hem beyaz akıntı oluyor hem bazen su gibi oluyor. Renksiz. Ben normal olduğunu düşünüyorum açıkçası diğer türlüsü hiç aklıma gelmemişti.

Günaydın arkadaşlar, birkaç kez yaşadım su gibi akıntı oldu üç dört damla çamaşırımda. Sabaha karşı da lavaboya kalktığımda idrarımın rengi hep koyu sarı olurdu. Bu sabah çok açık renkliydi. Geçen bir arkadaş yazmıştı burada bebeğin amniyo sıvısında azalma olabiliyormuş su gibi akıntı geliyorsa. Bu durumu yaşayanlar var mı acaba?
Dr sorun ama ben onun oyle bisey olduğunu sanmıyorum benim bebegin suyu azken altima kaçırmış gibi akintim oluyordu ama bu akinti bebegin suyu degildi bu akıntilar cok normal hamilelikte bunun için dr test yapiyor bebegin suyuda az ise testi yaparlar içiniz rahat eder doktorunuza bilgi verirsiniz 😇

Dr sorun ama ben onun oyle bisey olduğunu sanmıyorum benim bebegin suyu azken altima kaçırmış gibi akintim oluyordu ama bu akinti bebegin suyu degildi bu akıntilar cok normal hamilelikte bunun için dr test yapiyor bebegin suyuda az ise testi yaparlar içiniz rahat eder doktorunuza bilgi verirsiniz 😇
Evet bu kadar erken dönemde çevremde hiç duymamıştım aslında. Belki boşuna telaş benimkisi ama gidip içimi rahatlatmak daha iyi hissettirecek sanırım 🙏🏽

Kızlar 14. Haftaya yeni girdim bikaç gündür farkediyodum emin oldum bugün normalde ebenim yüzüklerim bol gelir parmaklarım incedir hatta bulaşık yıkarken yada elimi yıkarken düşer diye korkardım ama şimdi sabahları ve özellikle akşamları parmağımdan biraz zor çıkıyor hiç kilo almadım sadece göbeğim biraz belirgin zaten mide bulamtım çok doğru dürüst beslenemiyorum bu parmaklar niye böyle oldu 😂 böyle bişey farkeden varmı

Kızlar 14. Haftaya yeni girdim bikaç gündür farkediyodum emin oldum bugün normalde ebenim yüzüklerim bol gelir parmaklarım incedir hatta bulaşık yıkarken yada elimi yıkarken düşer diye korkardım ama şimdi sabahları ve özellikle akşamları parmağımdan biraz zor çıkıyor hiç kilo almadım sadece göbeğim biraz belirgin zaten mide bulamtım çok doğru dürüst beslenemiyorum bu parmaklar niye böyle oldu 😂 böyle bişey farkeden varmı
Tansiyon ölçümü yaptırdın mı? Bir de eğer tuzlu tüketiyorsan o yapar. Bol bol su içmeye çalış. Daha parmak şişkinlikleri için erken gibi sanki :)

Cinsiyet yorumu yapabilirmisinizz acaba

Eklentiler

• IMG_1540.jpeg
    IMG_1540.jpeg
    77,9 KB · Görüntüleme: 75
Canım çocuk güzel kızım( hepsini öyle seviyorum ki) merak etme kuzum sizi çok seviyordu ve huzurla gitti eminim, sakın kendini suçlama. İnsan bazen mecbur kalıyor, acıları sona erdi artık öyle düşün. Her şeyde olduğu gibi bunun da tesellisi sadece zaman. Acınız anca öyle hafifleyecek. Ama gittiği yerde çok mutlu olduğunu düşün hep ve siz ona çok güzel bir hayat verdiniz, çook şanslı bir çocuktu. 🤍 ona sana tüm kalbimle sevgilerimi gönderiyorum 🎈
Ah canım ne güzel yazmışsın çok incesin güzel dileklerin için çok teşekkür ederim ❤️ aynen zaman gerçekten her şeyin ilacı 🙏

Kızlar alt karın bölgem ağrıyor bugün ya hani tuvaletinizi tutarsınız bir ağrı oluşur ya orda öyle bir ağrı normal mi acaba 😒

Peki sende hiç su içi akıntı oluyor mu canım? İç çamaşırım ıslanıyor bazen sadece 2-3 damlalık bir sıvıyla. Beyaz akıntı gibi değil su gibi kokusuz
Canım ben de hamile kaldığımdan beri öyle geliyor, bunu hiç doktora sormayı düşünmemiştim şimdi benim de aklıma takıldı 🫣 benim hamile kaldığım günden beri şeffaf kokusuz bildiğin su geliyor renksiz yani. Ha ben bir de günde en en az 5-6 litre su içerim ben normal olduğunu düşünmüştüm ama benim de aklıma takıldı şimdi. Ha bu arada gelen şey az fln değil yani ben günlük pedin üzerine 4 kat havlu kağıt koyuyorum ta alttaki iç camasirima geçiyor

Kızlar ben yaklaşık 1 haftadır burayı okuyamiyordum köpeğim hastaydı. Bugün 14 yıllık hayat arkadaşımı, kızımı toprağa verdik çok üzgünüm çok ağladım hala çok kötüyüm ev çok sessiz eşimle sürekli ağlıyoruz bazıları ne acılar var diyebilir farkındayım ama o benim evladımdan farksızdı. Işıklar içinde uyusun meleğim biz elimizden geleni yaptık ama dayanamadı kardeşi doğmadan onu göremeden gitti🥺
(Tabloya ekleyemediklerimden özür diliyorum, en kısa sürede ilgilenicem 🙏)
Ahhh hatırlıyorum köpeğini aynı şeyleri yaşamış biri olarak seni çok iyi anlıyorum başın sağ olsun umarım en kısa sürede toparlanırsın🥺🙏🏻

Bence bunu hepimiz yaşıyoruz benimde aynı bu şekilde su gibi oluyo hatta geçen hafta eşimle dışarı çıktık biraz fazla yürüdüm su gibi gelmiş iç çamaşırım ıslanmış çok endişelenmiştim

X