2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Çok üzgünüm sabırlar diliyorum

Ya bugün sanki bende hissettim bir hapşırdım bebek korkudan sağa kaçtı sanki öyle hissettim yani sağ tarafımda bir sertlik oldu yazık korktu çocuk bir anda hapşırınca

Son düzenleme:
Canımsın... Yarın evde ilk defa kimse olmadan yalnız kalacagim içim çok buruk ben karnımı bile gidip başka odada severdim çünkü köpeğim duyunca hemen kıskanıp elimi cekip karnıma yatardı anliyordu. şimdi evde kendi kendime konuşuyorum gerçekten inanılmaz boşluğa düştüm ama inşallah zamanla dediğin gibi olacak azalacak acısı

Ben doktoruma sorduğumda bunlar için çok erken 4.-5. Aydan itibaren yatış pozisyonlarını konuşuruz demişti bende doktora gidine kadar çürütmüştüm sol yanımı

Ya bugün sanki bende hissettim bir hapşırdım bebek korkudan sağa kaçtı sanki öyle hissettim yani sağ tarafımda bir sertlik oldu yazık korktu çocuk bir anda hapşırınca
Ay bugün sabah bana da aynısı oldu hapsirdim ve hemen sağ yumurtaligima bıçak saplanmış gibi bı ağrı girdi hatta bı 3-4 dk devam etti ağrı

Kızlar ben hala gidip sağlık ocağı testlerimi veremedim endişeleniyorum bir yandan ama sabah olunca kalkıp gidemiyorum lütfen dua edin artık yarın gidip veereyim inşallah bir sorun yaratmamışımdır geç kan vererek 9+4’üm şuanda

Doktorda 7. Haftada istemişti

Ben doktoruma sorduğumda bunlar için çok erken 4.-5. Aydan itibaren yatış pozisyonlarını konuşuruz demişti bende doktora gidine kadar çürütmüştüm sol yanımı
Evet şimdi sağ sol sırt üstü farketmez. Karnımın üstüne korkarım sadece .
Birde konuşulmuş bu altına kaçırma akıntı vs . Bebeğin suyu bu haftalarda gelmez çok çok erken onlarda ilerisi için risk yani merak etmeyın o gelen çiştir çok su içince kacıyo arada

Evet sizin sorunuzdu sanırım çok teşekkürler cevap için. Ben fitil kullanmıyorum ama su da içemediğim için belki de benzer sıkıntıyı yaşadım. Bugün doktora da gidemedim. Sadece su tüketimimi arttırdım. Su az içince beyaz akıntım da fazlalaşıyor sanki

Hayırlı olsun sağlıkla kucağına al hangi arkadaş yapıyor eslerle doğum tarihini acaba bana bakabilir mibu arada benimde vajinal ultrason soldaydi erkek denilmişti sonra kız denildi

Ben başlarda bazen yüz üstü sırt üstü yatmış bile uyanıyordum. Şuan çoğunlukla sol tarafıma yatıyorum. Daha rahat hakikaten sanki

Canım ben bir sağa bir sola yatarım sadece sırt üstü yatma 3 uncu çocuğum bu. Mesela sırt üstü yattığın zaman bebek iyice büyüsün hemen hisseder anlarsın zaten. Senin kalbin güm güm atar rahatsız olursun çünkü bebek rahatsız olur. Ama sağa sola yatabilir sin. Emin ol.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…