2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar tekrara düşüyor gibi oluyor sanki ama geçen birileri yazmıştı sanırım bu konu hakkında. Alt tarafıma sanki iğne sokuyorlar gibi batma yaşadım az önce nasıl desem batma ama kıramp gibi de geliyor o an kasıldım kaldım 😑 üşütürsün fe olur ya aynı his. Korkmama gerek yoktur dimi

Ben akrep olmasından yana çok mutluyum. Hakkını yedirmeyen baskın bir burç. Kadınları dişil enerjisi fazla oluyor(tanıdıklarım) işveli cilveli oluyor . Erkeklerini pek tanıma fırsatı bulamadım gerçi hemen hemen aynıdır 😂
Bir Akrep olarak teşekkür ederim 😘💕 akrep burçuyum tek sevmediğim özelliklerim yanlız kalmayı sevmek ve aşırı derecede kuşkucu ve güvenmemek

Kızlar tekrara düşüyor gibi oluyor sanki ama geçen birileri yazmıştı sanırım bu konu hakkında. Alt tarafıma sanki iğne sokuyorlar gibi batma yaşadım az önce nasıl desem batma ama kıramp gibi de geliyor o an kasıldım kaldım 😑 üşütürsün fe olur ya aynı his. Korkmama gerek yoktur dimi
Önemli bir şey değil doğal bir süreç merak etme. Özellikle ilk gebeliklerde sık yaşanan bir durummuş. Rahim genişlediği için kasılmalar oluyor.

Ben yazmışdım canım altan bıcak gibi agrı oluyordu ama çok şükür birkaç gün sürdü geçti rahim büyümesinden oluyor sanırım agrılar ve kramplar

Sabah dayanamıyodum şuan ara ara girip çıkıyo kanama yok çok şükür iğne batmaları oluyor bebeğin olduğu yerde yanlarda ağrılarım var
Batmalar normalmiş ağrılar da ama sen çok şiddetli anlatıyorsun . Nirşey olduğunu sanmıyorum gidip içini rahatlat sabah sonra buraya da yaz bilgilendir bizi 🙏

Çok korkutucu cidden 😥 uzun sürmez benim de inşallah 🙏
Sürsede korkma ben daha 9+6 dayım benim çok oldu ama 3/4 gün hiç kesilmeden olmuşdu bazen üşütmeklede alakalı oluyor canım ayaklarını sıcak tut benim ondan dolayı daha çok olmuşdu geç fark ettim

Bendede oluyor gaz sancısı bence .birde ben sezeryanli bir hatunum içten acıtıyor ufak kramplar

Kızlar benim aklıma bir şey takıldı. Ense kalınlığının normal olması ve burun kemiğinin tespit edilmiş olması bebeğin down send riski olmadığını göstermez mi? Sonuçta down da burun kemiği oluşmuyor. İkili testimin sonucu hala çıkmadı iyice stres olmaya başladım da.

Kızlar benim aklıma bir şey takıldı. Ense kalınlığının normal olması ve burun kemiğinin tespit edilmiş olması bebeğin down send riski olmadığını göstermez mi? Sonuçta down da burun kemiği oluşmuyor. İkili testimin sonucu hala çıkmadı iyice stres olmaya başladım da.
Hiç düşünme Allah ne derse o..Kaç tane biliyorum down sendromu dediler çocuk sapasağlam dogdu..anne aylarca ağladı.sacmalik en yakınımda bile oldu.
Allah'a tevekkül..Allah büyük deyip içini ferah tut

Hiç düşünme Allah ne derse o..Kaç tane biliyorum down sendromu dediler çocuk sapasağlam dogdu..anne aylarca ağladı.sacmalik en yakınımda bile oldu.
Allah'a tevekkül..Allah büyük deyip içini ferah tut
İçimi rahat tutmaya çalışıyorum ama şurasını anlayamadım ense kalınlığı normal çıktı. E burun kemiğide çok şükür görüldü. Böyle bir durumda bile hala down sendromu olma ihtimali var mı yani? Down sendromu olanda eğer burun kemiği görülmüyorsa, kemik olduğu tespit edildiyse ense kalınlığı da normalse neden ikili testi yapmak zorunda kalıyoruz? Boşa stres yaşatıyorlar.

Canım doğup görmeden hiçbirşeyin sonuçu%100 degildir neden stres yapıp hamileliği kendine zehir edesin ben okadar çok akrabam da şahit oldum kadın bütün testlerde%100 down sendromlu çoktı çoçuklar çok saglıklı doğdu 4 kadına şahit oldum hamilelik leri ağlamakla geçti aile bile saglıklı beklemiyordu kesin sonuçdu yani hiçbir tahlil o çoçugun saglığını kesin tanı koyamaz 9 ay boyunca bir baçagı kolu yok denen çocuk annesi üzüntüden erken doğum yaptı sapa sağlam zeka küpü bütün uzuvları saglıklı ilkokulu bitirdi şimdi yani takılma sen Allah inan hakkımızda hayırlısını versin

X