2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
İkinciyi düşünen mavi pembe almaya cesaret edemiyor ben de aynı yaptım güzel yıkarız ütüleriz mis gibi zaten sayılı giydi

Bak ben onun aynısını yaptım kızımda aparat hala yaşıyor hala kullanıyorum.
Süt sağma candır kesınlıkle almalısın. Kamera mi guvenlık kamerasını alacagım tek pişmanlıgım o kızımda almadıgım. Ama ev küçüktü aa dese duyuyordum. Burda balkonda vs cok ısıme yarar telefondan ızlerım. Hatta yarın mı bugun mu ya a101 e ya bıme de bı tane gelıyordu.

İkinciyi düşünen mavi pembe almaya cesaret edemiyor ben de aynı yaptım güzel yıkarız ütüleriz mis gibi zaten sayılı giydi
Ben ikinci olur mu olursa ne zaman olur deyıp herşeyi pembe aldım kızımın odası pembe. Amann ona özel olsun herşeyı dedım pusetı sattım çöp kutumu sattım daha bir çok şeyi patt süprizzz

Kameralar çok pahalı gelirse aklınızda olsun. En yakın arkdaşım eşinin telefonuyla görüntülü arama yapıyor. Balkona sigara içmeye ya da ev işlerini, yemeğini yaparken :) Bize komik gelmişti ama baya işe yaradı

Yarın bime gelen baya bebek eşyası var. Biberon , emzik, önlük. Herkes bir baksın yakınındaki Bim'e :)

Bızde cogu zaman goruntulu arayıp balkonda oturuyorduk ama eşim evdeyken o işteyken nasıl olacak . Telsızler vs pahalı da güvenlık kameraları daha uygun

Ayyy sil baştan başlıyorsun çöp kutusu yatırımmm kaldırdım köşede bekliyor
Bak o cok işime yarıyordu ama burda çöp kutusu yanımda rahatım orda çöpü biz atıyorduk eriniyordum kokuyordu bezler cok lazımdı.
Hıc koku sızdırmıyordu. Burda hop yaptı at gıtsın çöpe

Yarın bime gelen baya bebek eşyası var. Biberon , emzik, önlük. Herkes bir baksın yakınındaki Bim'e :)
Sanırım haftaya doktor kontrolunden sonra ben eksik olan kamera gıbı buyuk bırseylerı alırım.
Off hala korkularımı atamadım. Katlanan sepetler cok kullanıslı . Küvetler vs

Eki Görüntüle 3239340 Alıp memnun kalmayan yok çalışan anneler özellikle bakıcıyı ızlemek ıcın de bunu kullanıyor
Baktım hemen bu modellere, telefon kurulumu var. Ses de algılıyor. Hatta iki kişi sohbet bile edebiliyormuş. Bebek telsizleri daha pahalı ama bu aynı görevi görüyormuş zaten.
mesela bunu şimdi almazsam üç ay sonra alacağım. E olacak en az 1000 lira :)

Sanırım haftaya doktor kontrolunden sonra ben eksik olan kamera gıbı buyuk bırseylerı alırım.
Off hala korkularımı atamadım. Katlanan sepetler cok kullanıslı . Küvetler vs
Ben de korkularımı henüz atamadım, ama artık pozitif enerjilerle( çook inanıyorum buna, iyi hissedersen hep iyi şeyler oluyor) alışverişe başlamak istiyorum. 3. ay bitsin diye bekledim birazcık. E artık bitti çok şükür. :)

Aynısını dün konustuk eşimle. O yuzden bunu beklemeyecegım çünkü bizim herşey var bebek arabası oto koltugu arkadasın dedıgı gıbı herşey zaradan en son çıkanı aldım oto koltugu besafe izi comfort tek gecerım. Bebek arabası joie cok memnundum. Sepet beşiğim var aklına gelen gelmeyen herseyı aldım heves şimdi alacagım bez ıslak mendıl kıyafet

Herşey güzel olacak Kasım da bız ekim sonunda bence sen sağlıkla kucagımıza alacagız
En tatlı telaşlar hele bırde yıkama ütüleme safhası yok mu tüm ev bebek kokuyor

Ahh benimde elbiseler emeklerken takılıyodu elbiseyi sevmedi kızım özgür bi kızdı sıkıntıya gelemiyodu hepsi duruyor öylece e bebegin zıbınlarıı her alışverişte 4 tane falan alıyodum ay ay 70 tane falan olmuştu hm yandan açılan zıbınları çok iyi kalite olarak hemde ilk zamanlar daha rahat etmiştim giydirirken aklımda alıcağım tek şey o var şuan cinsiyetleri belli olsun bi

Herşey güzel olacak Kasım da bız ekim sonunda bence sen sağlıkla kucagımıza alacagız
En tatlı telaşlar hele bırde yıkama ütüleme safhası yok mu tüm ev bebek kokuyor
Ahh ne güzel zamanlar, sabırsızlıkla bekliyorum. Sağlıkla gelsinler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…