2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Devlet hastanesinde ıkılı teste randevu bulmak cok zor oluyo

Kızlar merhaba, pazartesi günü ikili taramaiçin yapılan testlerde doktorum karaciğer enzimlerime (alt) de baktırdı. Değerim yüksek geldi. Sonucu Benim gibi çıkan var mı

Mide yanması ile maden suyuyla geziyorum onsuz yaoamiyorum bende arkadaşlar ..ama kilo almışım bir buçuk felan bence dikkat etmek lazım kiloyu kontrollü almassak çok fena

Valla ben şu an iki doktor takipli ilerliyorum biri perinatolog 1500 lira biri 360 lira daha şimdiden ocağımıza incir ağacı dikildi bir de senin ikiz Allah yardımcin olsun

Son düzenleme:
Evet karından.. Yaa hadi bakalım.. Ben erkek diye geciriorm içimden.. Bu sene erkek senesiymiş Bi de
Evet bu sene doğuran ya da bebeğinin cinsiyeti belli olan arkadaşlarımın hepsi erkek bu grupta daha çok kız olarak denk geldi. Dengeyi sağlayacağız heralde
Yakında cinsiyetler ile şenlecek grup

Valla ben şu an iki doktor takipli ilerliyorum biri perinatolog 1500 lira biri 360 lira daha şimdiden ocağımıza incir ağacı dikildi bir de senin ikiz Allah yardımcin olsun
burda 2 küsür ikiz gebelik 420 muane ücreti arkadaşım tüp bebek ile ikiz di 2 kere girdi detaylıya şuan riskim yok belki banada öyle olur ama göze aldım

saha dün sordum arkadaşıma ayrıntılı ultrason için, perinatoloji mi yoksa radyoloji mi bakıyor diye. Onun iki gebeliğinde kendi kadın doğum doktorları bakmış. Her ikisinde de farklı şehirlerdeydi. Yani doktorunuzun cihazına göre doktor da bakabilir, diğer bölümler de

Hahah o bir buçuğu ben de almışım yemek yedirmediği halde sanırım sebebi mide bulantısı yüzümden sürekli yavan ekmek, kraker vs yemek diye düşünüyorum. Şimdi bulantı yok sadece yanma var, eski düzenime döndüm yeme içme de; kontrollü giderim inşallah

Peki pıhtılaşma mı çıktı ? Sorunu saptayabildiler mi? Sizi üzmek istemedim ama sorunu saptayınca çözümü bulmak da kolay oluyor.
Yok estagfurullah canım. Evet bir gende heterozigot çıktı sadece o da çok az oluyormuş homozigot olursa daha fazla riskliymis genetik testler temiz çıktı canım bende sorunu bulmak adına yaptırmıştım ama yine de birşey fark etmedi kan sulandiirici hap ve iğne yapmama rağmen yine düşük yaptım şimdi de kürtaj sonrası patalojiye gitti sonuclar ondan birşey cikarmi bilmiyorum hayırlısı rabbimden nasip olacaksa bile o zmaan hala gelmemiş demekki tek diyebildigim bu

Kızlar belki gerekli belki gereksiz bilmiyorum ama ben aldım şu an trendyolda 1500 TL. Amazon prime uygulamasında 748e düşmüş ben de yaptım bi çılgınlik aldım sadece süt ısıtma değil ek gıdaya geçince dolapta ya da buzlukta sakladigimiz püre tarzı şeyleri de benmari usulü ısıtıyormuş bakalım beğenmezsem 2. El satarım şu an 2. El de bundan farklı değil çünkü

Eklentiler

• Screenshot_2023-04-27-10-18-39-723_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 45
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…