2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Dupalac kullanmadım ama kullananlardan çok etkili olduğunu duydum. Ben her gün 3 litre su içip kahvaltıda 2 kuru kayısı aralarda da kuru incir falan yiyorum gaz sancım var ama şükür kabızlık yaşamadım. Bu yediklerime ve bol suya bağlıyorum

Kızlar benim ara ara karnımın üzerinde sanki bir yerin morarmış da dokununca ağrır ya onun gibi ağrı hissediyorum. Doktor normal büyüme ağrısı dedi. Yaşayan oluyor mu bu durumu
Bende de esneyince falan özellikle kasığımda doluluk hissi oluyo tabi ki bu normaldir de göbeğim aşağı düşecekmiş gibi normal heralde çok düşünmemeye çalışıyorum doktorum geçmeyen şiddetli kasık ya da bel ağrısı önemli demişti

Yumuşak kapsül yazıyordur üzerinde yuvarlak bi şey o fitil olarak da alınıyomuş fitil şeklinde olan olmasa da olur

Evet evet ağrının şiddeti bu süreçte önemliymiş onu da fark ederiz diye düşünüyorum

golden-snitch hayırlı bayramlar canım ne yaptın süreci atlatınmı seni merak ettim
Çok teşekkür ederim canım düşündüğün için hayırlı bayramlar
Evet evet şükür korktuğum gibi geçmedi süreçler, rahat atlattım. Sadece duygusal olarak çok gel-git yaşıyorum, gözyaşım gözümün ucunda gibi hep hormonlar tamamen geçtikten sonra sanırım bu ağlak halim son bulacak ilk adetimden sonra doktora gideceğim tekrardan duruma göre doktorum değerlendirme yapacak artık vücudun hazır ya da şu kadar zaman bekleyelim falan diye şimdilik bu şekilde

Selam kızlar evime hasta döndüm boğazım berbat ötesi . Ne güzel uzun süredir boğazım agrımadı demiştim
Neyse evımdeyım uyur dınlenırım inşallah çabuk atlatırım.
Bu arada ben 10 haftalıgım ama 2 gundur karnımda hareketlılık var hissedebilirmiyim acaba yoksa uyduruyormuyum bildiğin kıpırtı var içimde ara ara .

İkili test, ense kalınlığı falan bunlar için 2 haftamız kaldı aynı gün çıkıyor mu bu testlerin sonuçları. Birde sağlık ocakları yapıyor mu bu testleri?

Gerçekten çok ilginç burnumu kapatarak açmaya çalışıyorum yine de geliyor kokusu :)) eşime aldırıyorum bende sürekli. Ne kokuyor o kadar bi anlasam

Haha sanmıyorum mümkün değil kuzum bu haftalarda hissetmek. En erken 18. Hafta kabul görülen. 20. Haftada hisseden de var. Bu şuan gaz veya bağırsak hareketleridir. Ben 10+2 de ki ultrasonumda bebeğimin hateketlendiğini gördüğümde çok şaşırmıştım nasıl hissetmiyorum ya demiştim çok küçük oldukları için hissedemiyoru şuan

Kizlar uzun zamandir yazamiyorum ama konulari hep takip ediyorum... Ben de hasta oldum sanirim. Sigarayi birakali 2.5 ay oldu, gecen aksam usuttum biraz. Balgamli oksurugum oluyor ama ufak miktarda. Oksururken cigerlerim yaniyor yalniz. Bir de halsizligim cok fena artti. 5 dk otursam yoruluyorum. Tum bayrami uyuyarak gecirdim resmen. (10+2) Parol aliyorum gunde 2 kere baska da bir sey yapamiyorum. Midem hicbir seyi kabul etmiyor. Simdi esim corba yapti zar zor icebildim. Tavsiyeniz var mi?

Hepimizin aynı anda hasta olması normal miii 1 haftadır hastayım 3 kere serum yedim hala düzelemedim
Ben de 8. Haftamda hasta olmuştum . Bağışıklığımız düşüyor. Şuan havalar güneşli ama öğleden sonra esiyor tam üşütme havası, hem de bir çoğumuz bayram ziyaretlerinde kalabalık ortamlarda bulundu hatta belki öpüşüldü. Şuan bağışıklığımız normalden daha düşük ekstra dikkat etmemiz gerek.. hergün mutlaka yeşil biber, c vitamini en bol besindir

Çok geçmiş olsun canım. 2 hafta öksürükle savaştım gebeliğin başında. Öyle ki geceleri uyuyamıyordum öksürmekten. Doktorum grintuss şurup önerdi tamamen bitkisel bir şurup, eczaneden alabilirsin doktoruna danışarak. Onun dışında ballı ılık su boğaZındaki gıcığı alıyor. Bol su c vitamini ve parol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…