2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Doktor kalemle çizmişti şekli kötü olduğunu iyice göstermek için

Öğretmenim tatil bu hafta zaten. Ptesiye kadar en azından kanama kesilir inş. Dinlen diyorlar ama rapor vermek istemiyorlar. Bakıcaz dinlenilyorum şimdi. İnş güzel haberler alırız. Sağlıkla vaktiyle kucağımıza alırız inş

Ayy cidden oyleymis genelde gece içerdim bayadir ilacim yoktu dun ictim gün içinde bir uyumusum akşam 9 da yattım oglen 1 de uyandım kalktigimla elim kolum titriyodu gün boyu basim döndü yeni kendime geliyorum gece içinde de uyku yapiyor du am a bu çok başka bir boyut oldu benim için

Nasıl geçti gününüz kızlar? Ben eşimle bayram öncesi arifeye kalmadan alışverişe çıkalım dedik . Bir kaç parça kıyafet bi de sandalet aldım. yanlış anlamayın skechers giydiğimden beri asla başka ayakkabı giyemiyorum kullananlar beni anladı.bi de bacak ağrıların fazla bu ara malum . Evlenmeden önce Enes ayakkabıdan giyiyordum evlendikten sonra bitim kanlandı heral neyse işte onun sandaleti çıkmış aldım gitti bana ve ayacklarıma değer

Kızlar doktor randevum 6 mayısta 10+2 oluyorum inşallah ya bir de ege üni araştırma hastanesine randevu aldım 11+1 oluyorum belki ikili testi orada yaptırır mıyım diye düşünüyorum özele gidip taramaları devlette yaptıran var mı? Ve ege üni ile bilgisi olan var mı
Yanlışlıkla aralık grubuna yazmışım bunu ya diyorum niye kimse yazmıyor

Aşkım hayırlı olsun güzel günlerde giy ama inşallah 1 böbreğini bırakmak zorunda kalmamışsındır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…