2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Özeldeki karından baktılar. E madem kese düzgünse niçin düşük dedi anlamadım. Ne zaman düşer bilemiyorum pazartesi tekrar gel dedi. Bide ağlıyorum milletin içinde rezil bir durum ya. Ben düşük yapıyorum diye gittim devlete. Vajinadan baktı ultrasonda kese düzgün dedi. Aslında özeldekinin raporundaki ultrasona bakıyorum orda da etrafı yuvarlak. Ben anlamadım. Dur buraya yükliyim belki anlayan çıkar

Eklentiler

• IMG_4362.jpeg
    59,9 KB · Görüntüleme: 98
  • IMG_4364.jpeg
    55,9 KB · Görüntüleme: 94
Bu da devletteki ultrason. Kanamam hala kırmızı pıhtısız adet gibi bu arada yani karışık bir durum gerçekten

Eklentiler

• IMG_4366.jpeg
    66,7 KB · Görüntüleme: 84
Bana da fitil yazdı normalde ama eczacı elinde fitil olmadığından hapını vermiş. Ama ebe arkadaşımdan duyduğuma göre en iyisi fitilmiş bende fitilini bulmaya çalışacağım

Bu da devletteki ultrason. Kanamam hala kırmızı pıhtısız adet gibi bu arada yani karışık bir durum gerçekten
Hep karından mı bakıldı bugün ? Karından görmek çok zor haftana göre ama net için vajinal bakılmalı karından keseni boş görmesi normal gibi geliyo bana gerçekten arasında fark oluyo

Benimde 5. Hafta gittiğimde şekilsiz kesem vardı düşer dediler,5. Haftanın sonuna doğru kanamam oldu acil olarak özele gittim hemen yolk sac oluşmuş dedi 1 hafta sonra 6+2 de kalp atışı duydum şu an 9+1 im hala kanama alanım gözüküyor ultrasonda ama doktor sıkıntı değil dedi.bazen ilk haftalarda doktorlar kötü konuşuyor

Hep karından mı bakıldı bugün ? Karından görmek çok zor haftana göre ama net için vajinal bakılmalı karından keseni boş görmesi normal gibi geliyo bana gerçekten arasında fark oluyo
Özelde karından gördü. Devlette vajinal. Bekleyeceğiz bakalım haftaya kesenin büyümesine göre hareket edecek kanımca. Ama özel korkuttu beni. Karından muayenede kese bozulmuş rahim ağzına ilerlemiş ifadelerini neye göre söyledi merak içindeyim

Ben de sata göre 5+6yım ama kese 5+0. Onu çok önemsemediler

İki gün mü tarihe geçmişsiniz bence çok şanslısını hangi şehirde verdiniz testi
Direkt Ertesi gün istanbul güngörende verdik, evlilik öncesi olduğu için mi dicem ama evlendikten 7 ay sonra sonucu gelen arkadaşlar da varmış. Zaten sadece erkekten bayılıyor. Onda risk olursa kadına da bakılıyormuş

Ama yüklediğin resimler gerçekten daha çok küçük karından olan bende anlamadım doktorum yorumunu geç döllenmede olmuş olabilir 1 haftaya herşey netleşir acaba devletteki yolk saçı gördümü bekleyelim demesinin sebebi belki odur dinlenmene bak mucizeler oluyo gerçekten

Evet biz de 15 Şubatta verdik ama hala sonuç yok maalesef

Burdaki mesajları görünceye kadar her yerde süreç böyle ilerliyor zannediyordum bağlı olduğum asm aslında ilçenin en yoğun asm’lerinden biri ama ilgililer
İlden ile fark etmesi çok garipken, aynı ilde farklı semtlerde fark etmesi daha da garip

Kızlar benim boğazım şişmiş çok kötüyüm ya kemiklerim kırılıyor resmen. Hastaneye gece gidebilicem bu durumlarda napıyosunuz siz ilaç içmeye de korkuyorum
Bu durumda parol serum takmaktan başka birley yapmıyor doktorlar canım. İlk üç ayda maalesef antibiyotik kullanamıyoruz. Ben de 7. Haftamda yaşadım. Parolla vücut ağrımı geçiriyordum az da olsa . Boğazımı da günde ikş kere karbonatlı ılık suyla gargara yapıyordum o beyazları söküyor. Bol c vitamini al, başka maalesef biley yapılmıyor.

İlk iki oğlumda progestani ağızdan kullanmıştım ve çok mide bulantım oluyordu, bunda fitil olarak kullanıyorum çok daha rahatım, bende ağızdan alınca aşırı bulantı yapiyo

Lütfen kendini yıpratma canım daha çok erken şekil olarak düzgün gibi gözüküyor ama tabi biz doktor gibi yorumlayamayız. Bu aşamada vajinal kontroldeki yorumlar daha doğru olur gibi geliyor ama beklemekten başka çare yok maalesef. Sen kendini çok üzmemeye çalış biraz kafa dağıtmaya çalış bol bol dinlen inşallah haftaya daha net ve güzel haberlerle geleceksin

Çok teşekkür ederim iyiki varsınız. Hepimiz sağlıkla afiyetle kucağımıza alalım evlatlarımızı

Çok teşekkür ederim iyiki varsınız. Hepimiz sağlıkla afiyetle kucağımıza alalım evlatlarımızı
Canım benimde 6 haftalık kese çok küçüktü şekli çok bozuktu bir hafta gerideydi yani 5 haftalıkmış doktorda umutlu değildi ama kanamam yoktu progestan verdi dinlen dedi bu süreçte en iyisi ayakalarının altına yastık koyup dinlenmek hiç bir iş yapma umarım çalışmıyorsundur ben iki hafta sonra tekrar gittiğimde kese düzeldi bebeği kalp atışını gördük sende moralini yüksek tut dua et canım
Bak buda 6. Haftada karından ultrason çok minik ve yuvarlak değil çok endişeliydim bende ama düzeldi çok şükür

Eklentiler

• 6FD55704-D61B-463E-B0DF-A52E6E7D585B.jpeg
    89,6 KB · Görüntüleme: 68
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…