2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Hshshshs artık benim pahalı kavramım gitti, hiç bişey ucuz değil çünkü al gitsin anasını satayım yarın daha çok pahalanacak kafasındayım 😂😂🫠🫠
Sana çok büyük katılıyorum artık günü kurtarıyoruz 😅 ben de aynısını oysho da yapıyorum terliklerine ölüyorum kaç lira olursa olsun sene de 3-4 alırım mutlaka shsjsjsj ama sandalet kesinlikle skechers. " yani yok yaa" diyen kesinlikle cinlidir 😂

Nasıl geçti gününüz kızlar? Ben eşimle bayram öncesi arifeye kalmadan alışverişe çıkalım dedik . Bir kaç parça kıyafet bi de sandalet aldım. yanlış anlamayın skechers giydiğimden beri asla başka ayakkabı giyemiyorum🫠😂 kullananlar beni anladı.bi de bacak ağrıların fazla bu ara malum . Evlenmeden önce Enes ayakkabıdan giyiyordum evlendikten sonra bitim kanlandı heral😂 neyse işte onun sandaleti çıkmış aldım gitti bana ve ayacklarıma değer 😂😂
Enes Ayakkabıdan 20 liraya topuklu alıp giydiğimi bilirim hey günler hey🤣 Hemen skechers ın sandaletine bakmalıyım. Son zamanlarda beni influence ediyorsun 🤣

Sana çok büyük katılıyorum artık günü kurtarıyoruz 😅 ben de aynısını oysho da yapıyorum terliklerine ölüyorum kaç lira olursa olsun sene de 3-4 alırım mutlaka shsjsjsj ama sandalet kesinlikle skechers. " yani yok yaa" diyen kesinlikle cinlidir 😂
Eskiden görüntüye önem verirdim de şimdş kesinlikle rahatlık 🫠 sanırım yaşlanıyorum artık🥹😂😂

Öğretmenim tatil bu hafta zaten. Ptesiye kadar en azından kanama kesilir inş. Dinlen diyorlar ama rapor vermek istemiyorlar. Bakıcaz dinlenilyorum şimdi. İnş güzel haberler alırız. Sağlıkla vaktiyle kucağımıza alırız inş 🥺
Çok geçmiş olsun inşallah güzel haberler alırsın hayırlısı ile🙏🙏 zaten öğretmenlere bi rapor vermemek için direniyorlar. Geçen hafta çok kötü mide bulantım ve baş dönmem vardı okula gidecek durumda değildim 1 günlük rapor istedim doktor rapor vermedi. O halde gittim resmen. Bu tatilde iyice dinlenmiş olursun da bişey olmaz umarım🙏

Ayy ben ultrasondan güzel anlarim ama bunu anlamadım valla totosu cozemedim 😅
Ya normali bu benim eşim renkli görmek istediği için hoca 4 boyutlu açtı e bebiş de daha 7+4 olup çok küçük olunca doktor götü kafası diye yazarak anlatmaya çalıştı hahahah normal yani anlamaman. Diyorum ya bize anlatmasa ben de hayatta anlamazdim 😅😅

Eklentiler

• IMG_20230420_085243.jpg
    IMG_20230420_085243.jpg
    89,8 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar şimdi çıktım doktordan, kalp atışı 90-100 arası, Dr normal dedi ama bana biraz düşük geldi, inşallah sorun olmaz, 20 gün sonra tekrar çağırdı. 1ciftyesilgozz 1ciftyesilgozz karından ultrason, var mı bı cinsiyet tahminin?

Eklentiler

• IMG_20230420_091455.jpg
    IMG_20230420_091455.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 48
Kizlar benim bu aralar asiri gazim var bir de bu aksam lavaboya gidip afedersiniz cisimi yaptiktan sonra taharetlenip ayaga kalktim ve tam vajinama bicak saplar tarzda bir agri saplandi …dusuk mu yapiyorum yoksa gebelikte olagan bisey mi bilmiyorum hani yarin dr ye goruneyim desem imkansiz gibi bir sey burada…7+6 yim ve sadece iki kez ultrasona girdim birinde kalp atisi zayif denildi birinde gormedigini ve bu haftalarda bakmadiklarini soyledi…psikolojimi en kotusune de kendimce hazirladim tabiki ama belirtilerimin de cogu kayboldu ….Rabbim daha buyuk caresizliklerle sinamasin kmama cidden ne yapacagimi veya yapabilecegimi bilemiyorum sadece korkuyorum🙄

Nasıl geçti gününüz kızlar? Ben eşimle bayram öncesi arifeye kalmadan alışverişe çıkalım dedik . Bir kaç parça kıyafet bi de sandalet aldım. yanlış anlamayın skechers giydiğimden beri asla başka ayakkabı giyemiyorum🫠😂 kullananlar beni anladı.bi de bacak ağrıların fazla bu ara malum . Evlenmeden önce Enes ayakkabıdan giyiyordum evlendikten sonra bitim kanlandı heral😂 neyse işte onun sandaleti çıkmış aldım gitti bana ve ayacklarıma değer 😂😂
Çok merak ettim sandaleti bende hemen bakıyorum 😃 Yazın ne gıyecegım dıye şimdiden darlandım zaten 😇
Benim zaten topuk dikenim var ahh sülük yaptırabilsem 😂😂 Fiyatını merak ettim en cok 😇😇
FFCECFFA-B48C-462B-9C47-1682DFA78A26.jpeg
bumu acaba en yeni çıkan bunu gördüm 🙈

Son düzenleme:
Kizlar benim bu aralar asiri gazim var bir de bu aksam lavaboya gidip afedersiniz cisimi yaptiktan sonra taharetlenip ayaga kalktim ve tam vajinama bicak saplar tarzda bir agri saplandi …dusuk mu yapiyorum yoksa gebelikte olagan bisey mi bilmiyorum hani yarin dr ye goruneyim desem imkansiz gibi bir sey burada…7+6 yim ve sadece iki kez ultrasona girdim birinde kalp atisi zayif denildi birinde gormedigini ve bu haftalarda bakmadiklarini soyledi…psikolojimi en kotusune de kendimce hazirladim tabiki ama belirtilerimin de cogu kayboldu ….Rabbim daha buyuk caresizliklerle sinamasin kmama cidden ne yapacagimi veya yapabilecegimi bilemiyorum sadece korkuyorum🙄
Ee gaz da belırtı emın ol hepımızde gaz var içime ata ata gazman oldum bende . Bence kötüyü bil ama iyiyide unutma .
Düşükte karın bel agrısı aşırı derecede fazla oluyor adet olacakmışsın gıbı bir agrı öyle dizide filmdeki gibi hoop ahh bıçak saplandı düştü bebegım olmuyor. İnan düşmeside zor baya agrılı . Ara ara banada oyle agrı sızı oluyor geçiyor

Ee gaz da belırtı emın ol hepımızde gaz var içime ata ata gazman oldum bende . Bence kötüyü bil ama iyiyide unutma .
Düşükte karın bel agrısı aşırı derecede fazla oluyor adet olacakmışsın gıbı bir agrı öyle dizide filmdeki gibi hoop ahh bıçak saplandı düştü bebegım olmuyor. İnan düşmeside zor baya agrılı . Ara ara banada oyle agrı sızı oluyor geçiyor
Ben daha once 3kez dusuk yaptim ama tabi agri sizi olmadan kuretaj oldugum icin nasil bir belirti veriyor onu da bilmiyorum cunku bu sefer kretaj olmak istemiyorum hani kotusunu dusununce cunku kuretajlardan rahmim cok incelmis adetlerim 2gunde bitiyo o kadar cok arastirdim nedeni nedir diye elimde kuretajlar kaldi malesef😔rahim kalinlasamamdigi icin bebeklerin tutunmasinda zorlasiyormus baya….hos kuretaj olmak istesem burda seneye felan anca alirlar beni malum saglik sisteminin berbatligi!!!! Ama Rabbim bir mucize daha gosterse ben bosuna stres yasiyor olsam ve bebegim saglikli olsa🤲🏻…cevabiniz icin cok tesekkur ederim🥰

Ya normali bu benim eşim renkli görmek istediği için hoca 4 boyutlu açtı e bebiş de daha 7+4 olup çok küçük olunca doktor götü kafası diye yazarak anlatmaya çalıştı hahahah normal yani anlamaman. Diyorum ya bize anlatmasa ben de hayatta anlamazdim 😅😅
Hay allahim yaa bende 12 haftalarda filan sandim renkli gorunce 🤣 ama o haftalarda renkli ultrason cok guzel oluyor ya minicik ellerini kıvırmis bi fotosu vardi oğlumun 13 haftada 😍

Çok merak ettim sandaleti bende hemen bakıyorum 😃 Yazın ne gıyecegım dıye şimdiden darlandım zaten 😇
Benim zaten topuk dikenim var ahh sülük yaptırabilsem 😂😂 Fiyatını merak ettim en cok 😇😇Eki Görüntüle 3236132 bumu acaba en yeni çıkan bunu gördüm 🙈
Bence hamile bir kadin icin en guzeli crocs❤️ kizima hamileligim boyunca yaz kis giymistim doguma bile onunla gitmistim efsane rahat ve hafif🤌🏼Kanadaya geldim ilk isim yine crocs almak oldu

X