2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Bende simdi dr çıktım kizlar 11 haftalik büyümüştü miniğim dr ilk defa geldim farkli şehirdeyim hic bisey demedi anlatmadı ilginçti agrim vardi kasıklarım da baya onu bile soramadım ama ultrasonda normalde karnımın orta kısmından bakmisti dr 9 haftada bunda baya kasikta ve asagidaydi dr gittim ama aklımda daha fazla soru işaretiyle döndüm evime geçince kendi dr giderim artık

Bence hamile bir kadin icin en guzeli crocs kizima hamileligim boyunca yaz kis giymistim doguma bile onunla gitmistim efsane rahat ve hafifKanadaya geldim ilk isim yine crocs almak oldu
Benımde aklımda crocs var acıkcası ama onda ayagım arada kalıyor numarada 37 dar 38 buyuk gelıyor azcık guneste bekletmem lazım 38 alıp

Kendı doktorundan baskasına gıtmek pısmanlık bende aynısını yasadım. Gıttım daha cok kafama takıp dönmüştüm . Sen bunu gıtmedın say bayramını guzel yaşa

Benimki de böyle soldaydı erkek demişti sanırım sizin de öyle ve galiba kalp atışı düşük olunca da erkek diyorlar bunun bir bilimselliği var mı asla bilmiyorum kulaktan duymadır bilginize

Ay kız bebeek

Benımde aklımda crocs var acıkcası ama onda ayagım arada kalıyor numarada 37 dar 38 buyuk gelıyor azcık guneste bekletmem lazım 38 alıp
Benim de öyle ama 38 almıştım çünkü gebeliğin ilerledikçe ayak ödemden dolayı baya bi şişiyor ben en son hobit ayağına benzetmiştim ayağımı kocaman olmuşlardı ve hiç bir ayakkabıma sıgmamıstı o yüzden crocs 38 nokta atışı olmuştu bi de egilip çıkarma veya koyma derdi yok ayagımı gecirip dışarı cıkıyordumtr de ates pahasıdırlar gerci az önce oaylaştıgınız sandalet de öyle ama yurtdısında baya ucuzlar 30-35dolar

Aman allahım şaka gibi paraya bak

Benimki de böyle soldaydı erkek demişti sanırım sizin de öyle ve galiba kalp atışı düşük olunca da erkek diyorlar bunun bir bilimselliği var mı asla bilmiyorum kulaktan duymadır bilginize
2 oğlum var ve bunda da her kapı erkeğe açılıyor, çin takvimi, sonra her söylenen şey hep erkeğe çıkıyor, sağlıklı olsun da önemli olan o, bı oğlan daha geliyo galiba

Aman allahım şaka gibi paraya bak
Aynen bir de kanada doları yani çok daha ucuz…ben daha 1hafta önce aldım bir crocs daha onu evin içinde giyeyim diye 29 dolara aynısı türkiyede 873tl yani cidden ben de baktıkca şaka gibi diyorum.türkiyedeyken kızıma gap carters zaradan ancak bi kaç parça eşya alabiliyordum o da hani indirim yakalarsam burda kızımın tüm kıyafetleri zara gap ve carters …gap bebek tişörtü 7 dolar ,Tüekiyedeki fiyatlarına da genelde bakarım aynısı 379tl…

Bn yaptım eşim 97 li bn 2001 liuim onda 2024 bnde 2023 çıktı ve 10 Hf. Hamileyim ne olucak peki net mi

Kızlar tekrardan merhaba. Dün acile gittim enfeksiyon 14 çıktı normalde 5 olması lazımken. Bu enfeksiyonu nasıl geçiririm öneri verin kötüyüm ya

bu konularda cok sanslısınız gerçekten hersey katlana katlana artıyor almak zorundayız zaten mecbur alıyoruz ama insanın canı sıkılıyor fiyatlar karşısında kalitesiz şeyler bile cok pahalı paranın değeri yok hiç bugun aldıgın şey yarın 2 katı fırsata döndü artık bazı şeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…