2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Günaydın kızlar dün gece rüyasında bebeğini kaybeden kaç kişiydik acaba 😔 O kadar cok etkilendim ki herkes gibi bende acaba yasıyor mu endişesine kapıldım 🥹
Bundan sonra hep güzel haberler alalım inşallah ..
Kizlar niye kendinizi paranoyak yapma derdindesiniz. Az salın bir çocukları. Anne karnında bile stresinizle kuzulara eziyet ediyorsunuz. 😂

Kizlar niye kendinizi paranoyak yapma derdindesiniz. Az salın bir çocukları. Anne karnında bile stresinizle kuzulara eziyet ediyorsunuz. 😂
Bu paranoyaklık değil burada kaç düşükten sonra hamile kalan arkadasımız var ister istemez her anne gibi tedirgin oluyorlar dün cok üzülenler istemsiz rüyada görmüştür bu cok normal

Günaydın kızlar dün gece rüyasında bebeğini kaybeden kaç kişiydik acaba 😔 O kadar cok etkilendim ki herkes gibi bende acaba yasıyor mu endişesine kapıldım 🥹
Ben de çok etkilendim. Kalbim çok üzgün bebeğini kaybeden arkadaşlar için, zaten belirtim fazla yoktu. Şimdi iyice sorgulamaya başladım. Dün bir çok kişinin dr randevusu vardı, grup şenlenir diye düşünüyordum. Tüm gece dua ettim iyi dileklerde bulundum. Herkese ve tüm bebeğini kaybeden arkadaşlara. Umarım hemen unutturacak haberleri alırsınız.🙏

Dün bu gruptan üç arkadaşımız bebeğini kaybetti. Çok üzüldük ve etkilendik. Paranoyaklıkla ne ilgisi var bunun

Kızlar hepinize cokkk teşekkür ederim ama keske çok güzel haberler verebilseydim😔😔😔toparlayamadim kendimi hala malesef bebeğimin kalp atışı yok dedi doktor normal ultrasona da gönderdi orada da gorulemedi yani bebeğin benimle değil çok kötüyüm bitmiş çökmüş durumdayım😣8. Haftayı göremeden hep gitti bebeklerim Allah'ım bu benim sinavim mi bilmiyorum çektiğim acıyı yi tarif bile edemiyorum....burası bir ilçe bilmiyorum ultrason cihazlarında mutlaka olsa görünürdü kalp atışı galiba geçen üniversite hastanesinde doktorum iyice büyütmüş ve göstermişti o göz kirpmasi şeklindeki kalbinin atışı gözümün önüne geliyor sürekli kabullenemiuorum doktor pazartesi kürtaj dedi😔oysa pazartesi kendi doktorumda randevum vardı ne hayallerim vardı kalbinin atmasını duyacağım diye heves ediyordum şuan içinde bulunduğum su durumu Allah kimseye yaşatmasın gözümden yaş dinmiyor bilmiyorum kendi doktorumj gitmelimiyim ama yok dedi doktor acaba böyle olan sonra görülen varmı hala tutanavak bir dal arıyorum çok kötüyüm kızlar cokkk kalbimi yerinden söktüler sanki aynı seyleri yaşıyorum sürekli ne yapacağım ben bilmiyorummmmm😔😔😔😔😔
Çok üzüldüm acını paylaşıyorum ama senin imtihanın buymuş demek, Allahım inşallah tez zamanda sağlıklı gebelik nasip eder ve hayırla güzellikle alırsın kucağına, bu kadar hamilenin duasını alacaksın ve inşallah bir sonraki sefere her şey çok güzel olacak 🤍

Ben de çok etkilendim. Kalbim çok üzgün bebeğini kaybeden arkadaşlar için, zaten belirtim fazla yoktu. Şimdi iyice sorgulamaya başladım. Dün bir çok kişinin dr randevusu vardı, grup şenlenir diye düşünüyordum. Tüm gece dua ettim iyi dileklerde bulundum. Herkese ve tüm bebeğini kaybeden arkadaşlara. Umarım hemen unutturacak haberleri alırsınız.🙏
Evet geceden beri ben de bunu düşünüyorum bu arkadaşların sanırım üçününde belirtisi yoktu baştan beri benim de yok ama kızımda da belirtim olmamıştı öyle kendimi avutuyorum hem erken dönem hem sonrasında kalıplarım olduğu için insan hep tedirginlik yaşıyor. İnşallah bundan sonra kimse kötü haber almaz. Alan arkadaşlarıma da hayırlısını diliyorum en yakın zamanda tekrar nasip etsin inş.

İnşallah canım umarım hepinizin haberleri çok güzel gelir♥️🤲 etkilenmis olmanız çok normal ama sizlerde bizim yuzumuzden bebeklerinizi üzmeyin lütfen 😔herkeste aynı olacak değil mevlam ne derse o oluyor bu hayatta hiçbir şeyi planlayamiyorsun nasipte yoksa kendini pamuklara sarsan da olmuyor bunu çok iyi anladım dilerim bu gruptan bir kişi daha ayrılmak zorunda kalmasın inşallah 🤲♥️

Çok üzüldüm acını paylaşıyorum ama senin imtihanın buymuş demek, Allahım inşallah tez zamanda sağlıklı gebelik nasip eder ve hayırla güzellikle alırsın kucağına, bu kadar hamilenin duasını alacaksın ve inşallah bir sonraki sefere her şey çok güzel olacak 🤍
İnşallah canim cok teşekkür ederim Allah razı olsun hepinizden 🤍

Evet geceden beri ben de bunu düşünüyorum bu arkadaşların sanırım üçününde belirtisi yoktu baştan beri benim de yok ama kızımda da belirtim olmamıştı öyle kendimi avutuyorum hem erken dönem hem sonrasında kalıplarım olduğu için insan hep tedirginlik yaşıyor. İnşallah bundan sonra kimse kötü haber almaz. Alan arkadaşlarıma da hayırlısını diliyorum en yakın zamanda tekrar nasip etsin inş.
Canım aslında şöyle göğüs hassasiyeti ve uyku dışında bir belirtim yoktu sadece yorgun hissediyordum çok uykum geliyordu ve goguslerim hassas uçlarında renk değişimi vardı biraz ama bilmiyorum tabi belirtiler gelip geçiyor gibi oluyor sakin öyle düşünmeyin nasıl düşünürseniz öyle olur güzel düşünün güzel olsun herşey nasip bizlerin başına gelen bu durum hepinizi tedirgin etti haklı olarak ama nolur bebeklerinizi üzmeyin kafaniza takmayın herkeste aynı olucak diye birşey yok. Tüm güzel dilejlerin için teşekkür ederim ♥️

Kızlar hepimiz endişeliyiz stresliyiz ben de dahil 😔 biliyorum çok zor düşüncelere engel olmak ama bebeklerimiz için stressiz olmak zorundayız 😔

Eklentiler

• IMG_20230408_093435.jpg
    IMG_20230408_093435.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 55
İyiye sevinip kötüye üzülüyorsak demekki hala vicdanımızı kaybetmedik demektir ..
Rabbim inşallah hayırlıısyla arkadaslarımıza tekrar hayırlı ve saglıklı gebelık nasıp edecek . Biz doğurmadan da gelip bıze müjde verecekler inşallah 🤲🏻

İnşallah canım umarım hepinizin haberleri çok güzel gelir♥️🤲 etkilenmis olmanız çok normal ama sizlerde bizim yuzumuzden bebeklerinizi üzmeyin lütfen 😔herkeste aynı olacak değil mevlam ne derse o oluyor bu hayatta hiçbir şeyi planlayamiyorsun nasipte yoksa kendini pamuklara sarsan da olmuyor bunu çok iyi anladım dilerim bu gruptan bir kişi daha ayrılmak zorunda kalmasın inşallah 🤲♥️
İyiyide kötüyüde endişemizi de kaygımızıda burda paylasmak için kurulmuş bu platform o yüzden herkes iyiyi paylaşana kadarda burdayız inşallah ❤️

Canım aslında şöyle göğüs hassasiyeti ve uyku dışında bir belirtim yoktu sadece yorgun hissediyordum çok uykum geliyordu ve goguslerim hassas uçlarında renk değişimi vardı biraz ama bilmiyorum tabi belirtiler gelip geçiyor gibi oluyor sakin öyle düşünmeyin nasıl düşünürseniz öyle olur güzel düşünün güzel olsun herşey nasip bizlerin başına gelen bu durum hepinizi tedirgin etti haklı olarak ama nolur bebeklerinizi üzmeyin kafaniza takmayın herkeste aynı olucak diye birşey yok. Tüm güzel dilejlerin için teşekkür ederim ♥️

Canım Allah size de diğer arkadaşıma da bana da sabırlar versin. Çok acı çok zor. Allah a sığınmak biraz acıyı rahatlatiyor. Kaçırmış olabilirim kürtaj oldunuz mu ben 11 gibi gideceğim doktora bugün.

İyiyide kötüyüde endişemizi de kaygımızıda burda paylasmak için kurulmuş bu platform o yüzden herkes iyiyi paylaşana kadarda burdayız inşallah ❤️
İnşallah canım .benim ve iki arkadaşımızın derdini kendi derdiniz gibi bilip duyarlı davrandığınız için ben gerçekten çok mutluyum emin olun ki çok vicdanlı ve kiymetlisiniz her biriniz♥️ iyiyi ilk sizlerle paylaşıcam inşallah rabbim nasip ederse 🤲

Canım Allah size de diğer arkadaşıma da bana da sabırlar versin. Çok acı çok zor. Allah a sığınmak biraz acıyı rahatlatiyor. Kaçırmış olabilirim kürtaj oldunuz mu ben 11 gibi gideceğim doktora bugün.
Yok canım benim olduğum yer bir ilçe ve cihazları çok iyi değil eşimle de oturup düşündük acaba mi demek istemiyorum emin olmak istiyorum kendi doktorumda pazartesi randevum vardı zaten ona da gozukucem ona göre ne yapılacaksa yapılır artık hayirlisi

İnşallah canım .benim ve iki arkadaşımızın derdini kendi derdiniz gibi bilip duyarlı davrandığınız için ben gerçekten çok mutluyum emin olun ki çok vicdanlı ve kiymetlisiniz her biriniz♥️ iyiyi ilk sizlerle paylaşıcam inşallah rabbim nasip ederse 🤲
O kadar inanıyorum ki, en kısa sürede çok güzel haberler alacaksınız. Hamile duası gerçek olur derler, burada bir sürü insanız. Hep dualarımda olacaksınız. ❤️🙏

Yok canım benim olduğum yer bir ilçe ve cihazları çok iyi değil eşimle de oturup düşündük acaba mi demek istemiyorum emin olmak istiyorum kendi doktorumda pazartesi randevum vardı zaten ona da gozukucem ona göre ne yapılacaksa yapılır artık hayirlisi

Ben perşembe özele gittim sağlıksız dedi perşembe öğleden sonra kendi Dr uma gittim çok gaz var birsey gözükmüyor dedi dün yine kendi druma gittim maalesef kalp atışı durmuş dedi. Bugun de içim rahatlasın diye yine ismi bilinen başka bir dr a gideceğim ama benimki kesin gibi maalesef. Allah sana güzel haberler almayı nasip etsin canım 🙏💜

Elhamdülillah canım
Aslında ne planlı ne plansız. Bizin 3 sene olmadı sonra tedavi ile hamile kalınca doğumdan sonra olmaz tutmaz dedik bi korunduk bi korunmadik ama hamile kalacağım hiç ihtimal değildi bana göre de eşime göre de . Rabbim in mucizesi
Kızım oldu canım suan oğlan hissediyorum ama önemli olan sağlıklı olması.
Bakalım bebeklerimiz çok ufak ve kardeş geliyor biraz korkuyorum nasıl baş edeceğim diye ama Allah büyük
Çok sevindim senin adına allahıma şükürler olsun. Zor olacak ama yaşadığımız en güzel zorluk bu olacak hayatta.
Benim hislerim beni hep yanılttı bu yüzden bu bebeğim de hiçbir şey hissetmiyorum.
Sadece bu hamileliğim diper 2 kızımdan farklı.
Bana çok ağır geliyor sanki ağır bir yüküm var
Birde bunaltı kusma hiç olmadı daha 1 kere bile

X