2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Teşekkür ederim canim zorlu süreçlerden geçmişiniz dilerim bebeğinize sağlıkla kavuşursunuz. Benim ikinci gebeliğim bu kızımda böyle bir sıkıntı ile karşılaşmadım sade bir ara düşük tehlikem vardı 3hafta kadar yattım ama başka bir sıkıntımız olmadı ikinciyi düşündüm neredeyse iki sene olmak üzere 4kez hamile kaldım ve gerçekten kalp atımı yok ise 4.kez düşük yapicm ikisi kimyasal bilemiyorm hayırlısını diledim sağlıklı bir evlat dedim hep rabbimi vardır elbet bir bildiği ama şunu ogrendim ki bebek sahibi olmayan bir annenin yasadigi o acı tarifsizdir ben bir kızım olmasına evlat sevgisini tatmama rağmen canım o kadar yanıyor ki mevlam bu zorlukları yasayn hiç evladı olmayan hem cinslerime yardım etsin nasip etsin çok zormuş gerçekten belki benim acım bile çok hafif kalır onların yanında

Çok teşekkür ederim canim keşke keşke bir ihtimal olsa da rabbim beni sevindirse keşke

masallah nekadar buyumus tahminleri pek bilmiyorum ama icimden kiz gecti gonlunuze göre olsun insallah
Evet, çok hızlı büyüyorlar Âmin, hepimizin gönlüne göre olsun Teşekkür ederim
Bence kız ama en iyi @1ciftyesilgozz anlıyor
Teşekkür ederim
Yakın zamanda sizinkilerde boy göstermeye başlar Varlıkları, oluşumları, büyüme hızları her şeyleri bir mucize gerçekten Teşekkür ederim
Valla canım nub teorisine göre erkek 9. Haftadan sonra ramzi teorisi bakılmaz çünkü benek hareketlendiği işin yer değiştirebiliyor . O yüzden nub bakılır
Teşekkür ederim canım Birkaç haftaya kendini net belli eder sanırım. Allah hepimize sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin Erkeğe de kıza da Elhamdülillah

Aaa ne güzel Bak saglıkla kucagına aldıgın bir evladın varmıs .. ona sarılacaksın o acını hafıfletecek.. dedıgın gıbı demekkı zamanı gelmemiş ..
Sen pazartesini bekle Hayırlı haberler alırsın inşallah .. Ama evladının sana daha cok ıhtıyacı var kendını üzüp hastalanırsan ona kim bakacak

Rabbim yüreğine ferahlık versin, acını dindirsin
Boş umut vermek gibi olur diye yazarken çekiniyorum ama yazmazsam da vicdanım rahat etmeyecek
Benim kuzenime de 3 hafta önce bebeğin kalp atışı yok, kürtaj demişler. Ordan çıkıp başka doktora gitmiş hemen; kalp atışı görmüş bir sorun yok demiş doktor. Anlatınca çok şaşırmıştım, nasıl olabiliyor böyle bir şey diye. Olabiliyor demek ki
Şu an 10 haftayı doldurdu, sağlıklı ilerliyor gebeliği.
Ne olur ne olmaz sen de doktoruna görünsen mi acaba, bilemedim ki

Canim çok üzgünüm Allah sana en kısa zamanda sağlıklı güzel bir gebelik nasip etsin inşallah ne diyeceğimi bilmiyorum acını anlayabiliyorum pazartesi gününe kadar bekleyeceksen kendi doktoruna da görün istersen

Arkadaşlar kontrolden geldim vajinal muane oldum doktora 1 tane daha kese var sanki dedim yok dedi sonra evet bi tane daha görünüyor ama daha bebek oluşmamış bu ilerleyede bilir kaybolasa bilir daha çok küçük dedi ikiz olduğunu öğrendim şuan tuaf bi hal içindeyim kızım anne 2 tane kardeş istiyorum diyodu geçen hissetmiş mi ne yapmış yavrum diğer bebek oluşmuş kalp atışını dinlemek istemedim küçük diye ama gördüm

Hayırlı olsun sağlıkla gelsinler inşallah

Cnm maalesef bugun bende kotu haber aldim 8 haftaliktim ama kalbi durmus. Bu ucuncu dusugum ne diyelim Rabbim verdi Rabbim aldi. Herkese saglikli hamileliklrr diliyorum. Allaha emntsiniz

Ayy canım .... bende umut etmek istemiyorum ama bilmiyorum da buranın cihazları baya kötü yanı benim ikizleri bile ikiz olduğu belli olmamıştı araştırma hastanesindeki doktorumun cihazlari baya iyi en son gittiğimde de işte ya bebek görünüyor mu falan derken iyice ekranı büyütüp bak şu göz kırması gibi hareketi goruyormusun kalbi atıyor diye göstermişti bilmiyorum galiba kendi doktoruma gitmeden cesaret edemicem kurtaja keşke benimde böyle bir mucizem olsa o kadar çok ihtiyacım varkiiii..peki lekelenmesi falan olmusmuydu kuzeninin canım

Cnm maalesef bugun bende kotu haber aldim 8 haftaliktim ama kalbi durmus. Bu ucuncu dusugum ne diyelim Rabbim verdi Rabbim aldi. Herkese saglikli hamileliklrr diliyorum. Allaha emntsiniz
Çok üzüldüm .. Artalım eksilmeyelim diye hep dua edıyordum .. Rabbimin vardır bildiği demekki daha iyisi olacak ..

Çok üzgünüm canım...aynı durumdayız aynı ruh hali..peki kürtaj ne zaman yapılacak canım doktorun her hangi bişey şöyledi mi

off çok üzüldüm Allah en kısa sürede sana sağlıklı bir gebelik ve bebek nasip etsin inşallah

Çok üzgünüm canım...aynı durumdayız aynı ruh hali..peki kürtaj ne zaman yapılacak canım doktorun her hangi bişey şöyledi mi
Yok cnm bir hafta icinde olacam tabii insaallah ama baska dr a gidecegim daha onceki kurtajlarmi yapana orda kurtaj olrm yine hem kesin ama yinede daha kesin olsun diye ikinci bir dr daha bakar. Bu doktorun yanlma ihtimali sifir bence oyuzden umidim yk. Ne diim sizin adinizada üzgünüm Rabbim tekrr bu acilari yaşatmasın hersy Allahtan diyebikecek bir kelimem yok suan neydim ne oldum diyorum sadece icimden...

Ben bugün kontrole gittim. 10+1. Bugün ve baya baya bebek ölmüş artık. Bir de çok şükür hareket ediyor eli kolu. Sizinki daha hareketli olacaktır inşallah

Rabbim yardimcimiz olsun canım ikimizin de en mantıklısı bir doktorla kalmamk bende öyle yapicam galiba hakkımızda hayırlısı rabbim verdi rabbim geri aldı herşeyin hayırlısı diyorum mevlam bize ve tüm biz gibi aynı durumda olan annelere en kısa zamanda sağlıklı evlatlar versin inşallah

Dualarımız seninle Güzel haberler alırsın inşallah Evet lekelenmesi de vardı onun, düşük riski yüksekti ama şu an gayet iyi Elhamdülillah

S sonsuzaskk Yeserenhayallerr çok üzgünüm çok geçmiş olsun rabbim size yeniden hayırlı zamanda kolaylıkla evlat nasip etsin dualarımızdasınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…