2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Merhaba,hayırlı olsun bende 36 yaşındayım.Kasım sonu annesi olacağım inşallah bugün 5+1 olduk keseyi görmek için yarın gideceğim. 3.bebeğim olacak Allah nasip ederse, 2 kızım var.

Evet o bende de olur bazen unutuyorum ani hareketler falan yapıyorum sonra fark ediyorum. İlaç konusu da dün aklıma geldi benim de artık istediğimi kullanamicam diye bir aydınlanma yaşadım o yüzden çay damlattim. Stres de bebeklerimizi olumsuz etkiliyor hiç sıkıntı yapma inşallah bişey olmayacak

Hele benim 1aralik gulermisin aglarmisin
1 Aralık ta doğmaz hiç sanmiyorum. Eğer sağlıklı bir gebelikse erken doğum riski bulunmaz ise Erkek olursa beş on gün atar kız olursa da Kasım'da doğar. Benim ilk gebeligimde 10 Ekim dendi çocuk 27 Ekim'de geldi erkekler pek acele etmiyor

Prilam Dr verdi bu gece kullanmaya başlayacagım oğlumda kullanmışdım faydasını görmüştüm

Saçları saçma bir renkte kalan var mı ben tam geçiş renginde kaldım sarıydım sonra dipler uzayınca evde açıyordum kademeli şimdi gıcık bir ton kaldı diplerim yaza açtırıp tam sarı olacaktım, 3. Aydan sonra boyatacak olan var mı

İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız Ben varım canım bennn 35 yaşındayım 1 ay sonra 36 oluyorum

Normaldr tabi ben çok erken öğrendim ya ondan az geliyor bana yani gecikmenin ilk günü test verdim 24 martta öğrendim de şimdi yalnız 6 hafta olunca az gibi geliyor
Benim bat 14 ile 16 mart arası olacaktı bende 20 mart'ta ögrendim süpriz bir bebek

Göbüşler ne zaman çıkıcak acaba en heyecanlı olduğum konu bu taşıması zordur ama kocaman karınlar hep çok hoşuma giderdi bekarkemde bakardım öyle şimdi de sabırsızlanıyorum

Çok güzel gözükmüş maşallah bende 7+0’da kalp atışı dinlemeye gidicem inşallah hem dinler hem de görürüm
Gözükür bencebeni doktorum geçen hafta çağırmıştı bu hafta gidebildim. Karından bu kadar net gözüktü. Ayrıca kalbi de oldukça ritmik pıt pıt atıyordu senin de öyle olacağına inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…