2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
1 Aralık ta doğmaz hiç sanmiyorum. Eğer sağlıklı bir gebelikse erken doğum riski bulunmaz ise Erkek olursa beş on gün atar kız olursa da Kasım'da doğar. Benim ilk gebeligimde 10 Ekim dendi çocuk 27 Ekim'de geldi erkekler pek acele etmiyor 😁
Bnm erkenci kuşum niye acele etti yav🤣 nasıl etkılıo erken dogum bılıo musun, huyu fılan da oyle sabırsız.. Hemen hersey anında olsun istio😄

Saçları saçma bir renkte kalan var mı ben tam geçiş renginde kaldım😤 sarıydım sonra dipler uzayınca evde açıyordum kademeli şimdi gıcık bir ton kaldı diplerim yaza açtırıp tam sarı olacaktım, 3. Aydan sonra boyatacak olan var mı🥲

Bende boya almıstm boyatcaktm.. Hayaller hayatlar.. Ben artık dogumdan snra boyarım😁

Bende bugun dişçiye gittim kızlar.. Maalesef kanal tedavisi dedi ama röntgen cekılmıycekmişim... Kadın dogumdan konsültasyon ıstedı.. Eger kadın dogum onaylarsa persembe kanal tedavisi olcam.. Onaylamazsa ılacla tasıycam 9 ay☹️ bugun antıbıyotık sordum eczanelere, hıcbı eczanede yoktu.. Ilac da bulamıyoz anam ya😅

Ben de 7 den sonra 9 da gittim sonra 12. Haftada çağırdı. Nasıl geçecek bilmiyorum
Ben gitmeyecektim aslında hatta randevumu alıp iptal ettim ama bugün ağrım vardı kasıklarımda yarın gidicem Allah nasip ederse yarın sata göre tam 9 haftalık ama 2 gün geriydi 8+5 bakalım ölçüm yine aynımı çıkacak birde kusmam bi anda kesinlince biraz ufaktan korktum

Bende bugun dişçiye gittim kızlar.. Maalesef kanal tedavisi dedi ama röntgen cekılmıycekmişim... Kadın dogumdan konsültasyon ıstedı.. Eger kadın dogum onaylarsa persembe kanal tedavisi olcam.. Onaylamazsa ılacla tasıycam 9 ay☹️ bugun antıbıyotık sordum eczanelere, hıcbı eczanede yoktu.. Ilac da bulamıyoz anam ya😅
Diş olayı çok zor ya o yüzden ben önce dişçiye gittim diğer gebelikte çok çekince dolguları kanal tedaviyi hallettim çok geçmiş olsun ama ilk 3 aydan sonra yapılıyor diye biliyorum

Diş olayı çok zor ya o yüzden ben önce dişçiye gittim diğer gebelikte çok çekince dolguları kanal tedaviyi hallettim çok geçmiş olsun ama ilk 3 aydan sonra yapılıyor diye biliyorum

Bende oyle yaptım ama azdı gene dişler☹️ doktorda oyle dedı ama 3 aydan snrada bebek strese giriomuş🤷‍♀️ hiç yaptırmiyim diorm ama dayanabilir mıyım kestıremıorum 😐

Oyu geçmiş olsun canım.. en korktuğum şeydi benim hamileyken diş ile ilgili problem yaşamak. Ben hamile kalmayı düşündüğüm gibi kanallık dişlerimi yaptırdım öncelikle🥹 kanal tedavisini 3. Aysan sonra yapıyorlar diye biliyorum ama? Bir de antibiyotik bile vermiyorlar 3 aydan önce crp yükselmemişse .

Gecmiş olsun canım 2.trimester döneminde rahatlıkla yaptırabilirsin

Oyu geçmiş olsun canım.. en korktuğum şeydi benim hamileyken diş ile ilgili problem yaşamak. Ben hamile kalmayı düşündüğüm gibi kanallık dişlerimi yaptırdım öncelikle🥹 kanal tedavisini 3. Aysan sonra yapıyorlar diye biliyorum ama? Bir de antibiyotik bile vermiyorlar 3 aydan önce crp yükselmemişse .

Doktor bana bişey demedi.. Konsültasyon vermezse antıbıyotık basla dedi ☹️ kadın dogumla detaylı konusaym bunu🤷‍♀️
Ya ben bu dişi yaptrdm, ama doktor sinirlere gitmemiş dedi, sinirlere ellemedi.. Dolgu yaptı sadece.. Hamıle kaldığımı öğrendim ertesı gun basladı diş agrısı.. Komple ust sağ cenem agrıo.. Alt diş etler de sızlıo.. Doktor diş etlerıne de cekılme var dedi😐

Bnm erkenci kuşum niye acele etti yav🤣 nasıl etkılıo erken dogum bılıo musun, huyu fılan da oyle sabırsız.. Hemen hersey anında olsun istio😄
Benimki geç doğdu ama oda çok sabırsız. Ben yaşına veriyorum daha bir buçuk yaşında. Biraz aklı Ersin ozaman belki sabisizligi düzelir bilemedim 😁

Buda karından cinsiyet tahmini alabilirmiyim siz yazıyorsunuz ama inan benim kafa bir türlü basmıyor 🤣 bütün potasyumum gitti ki kafa durdu

Eklentiler

• IMG_20230401_105153.jpg
    IMG_20230401_105153.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 20
X