2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlaar 6+2 cinsiyet tahmini nedir anlayan bakabilir mi aşırı merak ediyorumm👼🏼

Eklentiler

• 74E31244-92BB-47E2-8C29-64E006913468.jpeg
    74E31244-92BB-47E2-8C29-64E006913468.jpeg
    89,3 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar baş ağrısı çeken var mı? 2-3 günde bir felaket baş ağrım oluyor. Doktor parol dışında bir şey kullandırmıyor. Benim bünye arveles'e alışık, yeminle bayılıcam. Bulantı, idrar yolu enfeksiyonu, baş ağrıları, hiç bitmeyen yorgunluk. Ay daha 8+0'dayım yani bu hep böyle devam edecek mi acaba :KK43:
İdrar yolu enfeksiyonunuz mu var bugün bende de çıktı 7 haftalık hamileyim bende korktum biraz doktorum sonuçlara ptesi bakıcak net olarak ilaç falan kullanıyomusunuz bebeğe bi zararı oluyomu aceba

İdrar yolu enfeksiyonunuz mu var bugün bende de çıktı 7 haftalık hamileyim bende korktum biraz doktorum sonuçlara ptesi bakıcak net olarak ilaç falan kullanıyomusunuz bebeğe bi zararı oluyomu aceba
Pazartesi ilac verecek doktor. Basit ve daha dogal ilaclar ya da fitil gibi seyler veriliyormus 1. trimester'da canim

Merhabalar kızlar ben de 36 yaşındayım ve Kasım sonu annesi olacağım inşallah, benim hesabıma göre bugün 5 hafta 3 günlük, dün ultrasonda keseyi gördük ama çok küçüktü, kenarda 0,54 cm yazıyor, bı de kahverengi lekelenmelerim var, dün progestan yazdı Dr, inşallah saglikla kucağımıza alırız hepimiz. Var mı benim gibi 35 yaş üstü anneler 🙂

Burun çok önemli değilde ağzımın tadı kaçmasaydı keşke 😂 su içmek istiyorum ama midem bulanıyor 🤢
O agız tadı cidden çok kötü çamur gibi acımsı bir tad ve bulantıda olunca hiç çekilmiyor 🤢

Merhabalar kızlar ben de 36 yaşındayım ve Kasım sonu annesi olacağım inşallah, benim hesabıma göre bugün 5 hafta 3 günlük, dün ultrasonda keseyi gördük ama çok küçüktü, kenarda 0,54 cm yazıyor, bı de kahverengi lekelenmelerim var, dün progestan yazdı Dr, inşallah saglikla kucağımıza alırız hepimiz. Var mı benim gibi 35 yaş üstü anneler 🙂
Geçmiş olsun yerleşme kanaması olabilir dinlenin bol bol ben 38 yaşındayım ☺

Kızlar mrb bende aranıza katıldım sat 14 Şubat 7 haftalık hamileyim yarın kalp atışlarını duyacağız inşallah benim ilk kontrolümde guatr çıktı olması gerekenden biraz yüksek dedi doktorum ilaca başladım aranızda benim gibi olan var mı ben biraz korktum da
Merhaba benim de satım 14 Şubat. Ben de bugün kalp atışlarını duydum. Bahsettiğiniz tsh ise benim 3.5 çıkmıştı. Euthyrox verdi doktorum. İlk kullandığım gün kan verdim 2.5 a düşmüştü. Doktor herşey yolunda dedi.

Bende 35 deyim ilk kez anne olcam insaallah biraz gec kaldm gibi hissediyorum ama kismet 😅😅[/QUOTE]

]
Kızlar merhaba hemen hemen 20 gündür boş gebelikten şüpheleniyorlardi. Bugün ayrıntılı ultrasona girdim iki kese olduğu birinin boş oldugunu diğerinin ise 8 haftalık kalp atışı olduğunu söyledi doktorum kaybolan ikiz sendromu deniliyomus aranızda yaşayan varmı acaba diğer bebeğim sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir mi diğer kesenin kendiliğinden kaybolcagini da söyledi doktorum kaybolmama gibi bı durum söz konusu olabilir mi acaba bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Merhaba benim tanidigim bir arkadasin bu sekildeydi suan cocugu dogdu bir yaslarinda hatta hic sorun yasamadi diger kese kendiliğinden kaybolmustu.

X