2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Bi kaç mesaj önce bende aynısını yazdım kimse cevap yazmayınca tek ben yaşıyorum sandım bugün başladı benimde sanki 100 tane mekik çekmişim gibi sıkınca yada elleyince acıyor benim rahimin büyümesine bağladım
Umarım öyledir her şey yolundadır bagirsaklarim da çok hareketli gurluyor habire ondan mıdır acaba yarına randevum var saatler geçmiyor sanki

7+1 deyim bugün ama midem aşırı kötü bulanıyor yani canım hiç bişey istemiyor bişey yiyemiyorum az az yediğim şeyler, bişey olmaz dimi böyle 😒😒 sürekli bulantı olur mu bugün sürekli bulandı 🙄

Umarım öyledir her şey yolundadır bagirsaklarim da çok hareketli gurluyor habire ondan mıdır acaba yarına randevum var saatler geçmiyor sanki
Ben de yarın 9 buçukta gidiyorum özeldeki doktoruma çarşamba devlete gitmiştim kese görünmüştü bakalım bu sefer kalp atışını duyabilecek miyiz hayırlı haberlerle gelelim inşallah ☺️

Arkadaşlar gözümde enfeksiyon gibi bir şey var sanırım. Kaşıntıdan duramadım boşluğuma geldi evdeki zylet ismindeki damlayı damlattım. Resmen ilaç değilmiş gibi sonradan bana dank etti 😥 Prospektüsünde de hamilelikteki yan etkileri bilinmemektedir diyor. Çok tedirginim inşallah zararı olabilecek bir şey değildir ama anladığım kadarıyla bakteriyen enfeksiyonlar için yabi antibiyotik gibi bir damla bile olabilir off çok üzgünüm

Arkadaşlar gözümde enfeksiyon gibi bir şey var sanırım. Kaşıntıdan duramadım boşluğuma geldi evdeki zylet ismindeki damlayı damlattım. Resmen ilaç değilmiş gibi sonradan bana dank etti 😥 Prospektüsünde de hamilelikteki yan etkileri bilinmemektedir diyor. Çok tedirginim inşallah zararı olabilecek bir şey değildir ama anladığım kadarıyla bakteriyen enfeksiyonlar için yabi antibiyotik gibi bir damla bile olabilir off çok üzgünüm
Birşey olmaz korkma stres yaparsan daha kötü etkiler Allah korusun. Ama her ihtimale doktoruna yine de bir danışırsın tabi için iyice rahatlar 😌

Karın agriniz da oluyor mu benim mide yanması ve karın ağrısı birbirine girdi nerem ağrıyor anlamıyorum artik😁
Regl öncesi sızlama olur ya öyle bir ağrım oluyor arada 😁 bugün de bı hapsirdim belim kitladi kasıklarım çok acıdı 🥺 anlık bazen ağrı oluyor ama rahim büyüdüğü için deniyor kanama olmayınca normal karşıladım ben de

Sakin ol lutfeen Allah'ın izniyle bir şey olmayacak 🙏 bende de oldu kaşıntı ve gözüm çok ağrıyordu pamuğa çay damlattim ılık halde gözüme basmıştım iyi gibi oldu ertesi gün tekrar ağrımaya kaşınmaya başladı. Annem çayın sadece dem kısmını soğuttu ve bir kaç damla gözüme damlatti dün akşam.bugun şükür hiçbir şeyim kalmadı. Aklında olsun canım eğer devam ederse soğumuş çayın sadece demli kısmını damlat

Seninki belki refluden dolayı olabilir Mide yanması normalde iki ay gibiyken olabiliyormuş hamilelerde benim ilktede olmamişti son aylarda olmuştu. Heleki son bir ay mide suyu boğaza kadar gelip boğazımı yakıp tahriş etmişti o derece kötüydü. Bunda çok iyiyim şuan okadar iyiyimki Ramazan'ın başindan beridir oruç tutuyorum. Diğer hamileliğin 3 aya denk gelmişti tutamamistim inşallah nazar deymez böyle devam ederim. Bunda da şöyle bir sıkıntı var bilmiyorum herkezdemi aynı yemek yedikten sonra midem bulanıyor çok az yiyorum sonra geçiyor kalıcı deil yani
Ben aciktikca yanma oluyor. Yesem de yemesem de yanacağı için yiyebiliyorken şu an yiyorum tabii sonra yine yanıyor döngüye girdi 🥺 inşallah güzel hamilelikler geçiririz🙏

Eklentiler

• 2725C0D6-3E4B-4ED2-9809-FE5C6F396F54.jpeg
    2725C0D6-3E4B-4ED2-9809-FE5C6F396F54.jpeg
    100,5 KB · Görüntüleme: 55
Sakin ol lutfeen Allah'ın izniyle bir şey olmayacak 🙏 bende de oldu kaşıntı ve gözüm çok ağrıyordu pamuğa çay damlattim ılık halde gözüme basmıştım iyi gibi oldu ertesi gün tekrar ağrımaya kaşınmaya başladı. Annem çayın sadece dem kısmını soğuttu ve bir kaç damla gözüme damlatti dün akşam.bugun şükür hiçbir şeyim kalmadı. Aklında olsun canım eğer devam ederse soğumuş çayın sadece demli kısmını damlat
Teşekkür ederim canım sabahki çayla deneyeyim. Ya ben daha çok küçük, ilk aylar riskli diye kendimi kaptırmamaya çalışıyorum. Bazen de gerçekten unutuyorum hatta hamile olduğumu 😥 Daha dikkatli olmam lazım

X