2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Merhaba kızlar, hamilelik 10.haftadayım 3 haftadır mide bulantısı ve kusma yaşıyorum bu hafta dayanılmaz bir hal almaya başladı artık. Doktor mide bulantısı için ilaç verdi içip içmemekte tereddütlüyüm sizlerde durum nasıl ilerde azalır mı buu durum

Yaş 25 sat 23 şubat izmir tahmini doğum 28 kasım 2023 ilk bebiş erkek hissediyoruz

Kızlar merhaba hemen hemen 20 gündür boş gebelikten şüpheleniyorlardi. Bugün ayrıntılı ultrasona girdim iki kese olduğu birinin boş oldugunu diğerinin ise 8 haftalık kalp atışı olduğunu söyledi doktorum kaybolan ikiz sendromu deniliyomus aranızda yaşayan varmı acaba diğer bebeğim sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir mi diğer kesenin kendiliğinden kaybolcagini da söyledi doktorum kaybolmama gibi bı durum söz konusu olabilir mi acaba bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Canım benide bu tabloya yazarmisin ben hissediyorum Kasım bebeği olacak
Yaş 35 İstanbul ikinci bebek 25 Kasım 2023 kız hissediyorum

Hayırlı olsun bebişiniz ben tam bilgi sahibi değilim ama ikiz gebeliklerde yaygın olduğu yaşayan çok kişi olduğunu duymuştum genellikle de diğer bebek sağlıkla dünyaya geliyor doktorunuzla ilk zamanlarda sık görüşerek kaygılarınızdan uzaklaşırsınız umarım bir önce

Sat 18 şubat fakat pko luyum düzensiz adet oluyorum ne zaman yumurtladım bilmiyorum. Genelde 45 günde olurum. Dün hcg 105 çıktı. Şuan kaç haftalık sizce ? 4 haftalık diye tahmin etmişyim ama kafam karışık size danışmak istedim

Sizin suan kac haftaliktan ziyade iki güne bir kan verip değerinizin sağlıklı katlanma olayını takip etmeniz lazım zaten bin ilâ üç bin arası cikinca kese görünür bir hafta 10 güne de kalp atışı inşallah

Sizin suan kac haftaliktan ziyade iki güne bir kan verip değerinizin sağlıklı katlanma olayını takip etmeniz lazım zaten bin 3 bin arası cikinca kese görünür bir hafta 10 güne de kalp atışı inşallah
Dün verdim. yarın vermem gerek tekrar. İki katına çıktı diyelim, merak ediyorum kaç haftalık tahmini acaba yani 30. Gün bile yumurtlama günüm olabiliyordu çünkü.

Dün verdim. yarın vermem gerek tekrar. İki katına çıktı diyelim, merak ediyorum kaç haftalık tahmini acaba yani 30. Gün bile yumurtlama günüm olabiliyordu çünkü.
Yani kese görünmeden hafta hesabı yapılmaz diye biliyorum yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin ne zaman ki kese görünür o zaman doktorunuz size şu haftalık der çünkü sata göre betaniz düşük demekki sat dan çok sonra yumurtlama oldu ya da geç dollendi o yüzden beta istenen seviyeye gelince ancak kese göründüğünde çıkar sat ve tahmini doğum tarihi ve tabi ki hafta hesabı

Şimdi anladım teşekkür ederim. Bekleyip göreceğiz inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…