2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Endişelenmenize gerek yok benimde gebelik troidim var 3.11 4 arası gidip geliyo bu ay doktor ilacımın dozunu yükseltti 50 mg euthrox kullanıyorum. İlacınız aç karnına ve kahvaltıdan yarım saat önce için mutlaka. Her ay düzenli kan verip takip et dedi bana doktorum. Bi sorun olmaz merak etmeyin🌸
Evet pek endişeye gerek olmadığını söyledi doktorum da yinede benim gibi olanlar var öğrenmek istedim sanki sadece içim böyle rahatlayacak gibi oldu 😊 teşekkür ederim cok sağlıkla gelsin bebeklerimiz🥰

Kızlar merhaba adete 3 gün kala beta 15le gebeliğimi öğrendim. Adete 1 gün kala beta 49 oldu adet bir gün geçtiğinde 83 oldu. Bu artış normal mi. Adet başlangıcına göre 4+2yim ama beta yaptırdığım laboratuvarın referans değerine göre 2-3 haftalık falanım. Geç döllenme mi olumsuz bi şey getirmek istemiyorum aklıma. Yorumlarınızı rica ediyorum

Kızlar merhaba adete 3 gün kala beta 15le gebeliğimi öğrendim. Adete 1 gün kala beta 49 oldu adet bir gün geçtiğinde 83 oldu. Bu artış normal mi. Adet başlangıcına göre 4+2yim ama beta yaptırdığım laboratuvarın referans değerine göre 2-3 haftalık falanım. Geç döllenme mi olumsuz bi şey getirmek istemiyorum aklıma. Yorumlarınızı rica ediyorum
Beta hergün 2 katı artmalı.. Sizdede her şey yolunda görünüyor..
Endişe etmeyin bence.. :) Geç döllenmede ancak doktor kontrolünden sonra ortaya çıkar..🙏🏻♥️
Hayırlı sahurlar

Buralara girmeye dahi enerjim yok 8. Hafta itibariyle midem coştu uykuda bile bulantımın olduğunu hissediyorum midesi bulunmayanlar çok şanslısınız🥹 ilk gebeliğimde premsesler gibiydim bunun cinsiyetini çok merak ediyorum. 3. Trimester itibariyle düzelecek diyorlar düzeliriz inşallah 😂
7+6, az önce şiddetli bulantıyla kalktım. Cubuk krakere ve sodaya koştum. Hala bulaniyor. :KK43: Ilk gebelik bu arada ve insallah mide bulantilari hafifler ya :KK43:(

Bu konuda da doktorum bana şunu dedi ; eğer iç dış parazitini düzenli yaptirirsan hiç bir sorun teşkil etmez hurafelere inanma tabii ağzının içinden de öpme dedi ama ben Öpmeden duramıyorum tabiiki 🫣🤭 şunu nasıl öpmem bi bakın teyzeleri 😍

Evet vallahi öyle dayanamıyorum 😍
Aman Allahııım çok güzel çook. Ben de oğlumun ağzından yüzünden öperim hep. Benimki de 10 yaşında bir beagle🌸 tüyü kadar ömrü olsun hepsinin❤️

Evet cnm gec döllenme bnm adetimin gecikmesinin 6. Gunu 50 cikti cok sukur bir sorun yok. İki haftalik gec dollenme olmus ki zaten ovulasyon testi kullaniyordum gec yumurtladim

Bu konuda da doktorum bana şunu dedi ; eğer iç dış parazitini düzenli yaptirirsan hiç bir sorun teşkil etmez hurafelere inanma tabii ağzının içinden de öpme dedi ama ben Öpmeden duramıyorum tabiiki 🫣🤭 şunu nasıl öpmem bi bakın teyzeleri 😍
Yaa çok datluuu .. Asla Kedi köpek sevemem korkarım. Özellikle kediler daha çok korku alanım 😃 Çünkü hemen bacağına yapışıyor kediler . Ama uzaktan severim 🫣

Arkadaşlar merhaba ben de katıldım aranıza inşallah sağlıkla hepimiz kucağımıza alırız eksilmeyiz.
Ben daha 2022 temmuz annelerinde doğum yaptım Rabbım tekrar nasip etti . Kızım henüz ufak olduğu için biraz tedirginim ama Allah büyük. Kızım çok yorduğu için sanırım biraz rahim etrafı kanamam var pıhtılaşma öyküm olduğu için oksapar coraspirin kullanıyorum bugün kasık ağrısı ve rahim etrafında kese yanında kanama olunca doktor tek doz düşük önleyici iğne verdi ve progestan fitil yazdı bakalım henüz çok ufak daha 6 haftalık rabbim inşallah hepimize sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻 kısaca durumum böyle..
Ben topik de kızım ufak olduğu için çok aktif olmayabilirim ama birbirimize destek olur kafamıza takılan soracağımız ya da hazırlık sürecinde fikir alacağımız bir topik olur diye düşünüyorum.

Dilkenn Dilkenn
Yaş 30
2. Çocuk olacak İnşallah
Sat 22 şubat
Tahmini doğum 26 Kasım civarı deniyor
Şehir Ankara
Cinsiyet tahminim yok

Arkadaşlar merhaba ben de katıldım aranıza inşallah sağlıkla hepimiz kucağımıza alırız eksilmeyiz.
Ben daha 2022 temmuz annelerinde doğum yaptım Rabbım tekrar nasip etti . Kızım henüz ufak olduğu için biraz tedirginim ama Allah büyük. Kızım çok yorduğu için sanırım biraz rahim etrafı kanamam var pıhtılaşma öyküm olduğu için oksapar coraspirin kullanıyorum bugün kasık ağrısı ve rahim etrafında kese yanında kanama olunca doktor tek doz düşük önleyici iğne verdi ve progestan fitil yazdı bakalım henüz çok ufak daha 6 haftalık rabbim inşallah hepimize sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻 kısaca durumum böyle..
Ben topik de kızım ufak olduğu için çok aktif olmayabilirim ama birbirimize destek olur kafamıza takılan soracağımız ya da hazırlık sürecinde fikir alacağımız bir topik olur diye düşünüyorum.

Dilkenn Dilkenn
Yaş 30
2. Çocuk olacak İnşallah
Sat 22 şubat
Şehir Ankara
Cinsiyet tahminim yok
Hayırlı olsun rabbim verir elbet kolaylık ☺️ emziriyomusun kızını

Kızım hasta bnm de 40 derece ateşli bnm de burnum dibinden ayrilmadigi için bna da bulaştı.yataktan kalkamıyorum ve suyla besleniyorum. Bugn doktr parol yapabilirm sadece dedi.biraz uyuttu o kdr. Hala kötüyüm geçmiş olsn size de
Geçmiş olsun. Ben de tam “çocuklu anneler, kendinizi nasıl koruyorsunuz hastalıktan?” diye soracaktım:anne:. Yuvaya giden oğlum bir iki aydır geceleri bizimle yatmaya başladı hissetmiş gibi, tam yumurtlama dönemimde hastalandı, bana da bulaştı. Öksürük için ballı kara turbu denedim bu arada ilk kez, (aşırı şiddetli değildi bizimki, ateş de 37.5’tan azdı) işe yaradığını sanıyorum. Şimdi ikinci turu bekliyorum kaygıyla. Geceleri kaçıp salonda yatıyorum arada ama bir iki saate uyanıp çağırıyor. Önerisi olan var mıdır acaba?

Buralara girmeye dahi enerjim yok 8. Hafta itibariyle midem coştu uykuda bile bulantımın olduğunu hissediyorum midesi bulunmayanlar çok şanslısınız🥹 ilk gebeliğimde premsesler gibiydim bunun cinsiyetini çok merak ediyorum. 3. Trimester itibariyle düzelecek diyorlar düzeliriz inşallah 😂
Hamileliğini kötü geçiren sonraki hamilelginde iyi gecirirlermiş. Sen ilkini prensens gibi şimdiki kötü denk gelmiş bende ilkini çok kötü geçirdim 9 ay zehir olmuştu şimdi hedefim prenses gibi bir hamilelik ama bakıp gorucez bakalım 😊

Hamileliğini kötü geçiren sonraki hamilelginde iyi gecirirlermiş. Sen ilkini prensens gibi şimdiki kötü denk gelmiş bende ilkini çok kötü geçirdim 9 ay zehir olmuştu şimdi hedefim prenses gibi bir hamilelik ama bakıp gorucez bakalım 😊
Galiba öyle oluyo🙈 İnşallah hepimiz çok güzel bi hamilelik süreci geçirelim 😍

Dilkenn Dilkenn
Yaş 30
2. Çocuk olacak İnşallah
Sat 22 şubat
Şehir Ankara
Cinsiyet tahminim yok
Hayırlı olsun bilgisayarimin başına geçince ekleyeceğim listeye 🤗 benim de pıhtılaşma öyküm var Allah yardımcınız olsun inşallah bebeğin iyidir iyi düşün iyi olsun ❤️

Ay olur mu böyle bişey.. Olsun lütfen 😁 zaten İlk gebelıgım 7bucuk ay sürmüştü sureklı kusma vsvs.. Hadi bağalım.. Bunda guzel ve uzun Bi serüven olur inş🙏

Ay olur mu böyle bişey.. Olsun lütfen 😁 zaten İlk gebelıgım 7bucuk ay sürmüştü sureklı kusma vsvs.. Hadi bağalım.. Bunda guzel ve uzun Bi serüven olur inş🙏
Benim ki tam 40+2 di hem uzun hemde kötü bir serüvendi inşallah bu çok güzel geçer diye umut ediyorum henüz hiç bir şey başlamadı bende hamile deilmişim gibi keşke böyle devam etse dokuz ay boyunca. 😁

X