2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Ya reçete yazamıyorum dedi . Burdakı devletlerdede sıra yok mecburen yaptırdım bin liraya . Şimdi beklesem bişey olsa bebege vicdan azabı agır bastı . Napalım şifa olsun kuzuma inşallah.
Hatta diğerlerinde normal dozu yüksek olan var 180 TL onu yaptılar simdi lekelenmemde 300mg lik yaptırdı doktor önlem amacli
Yaa 180 lıra nerde 1000 nerde .. Napalım günahları boynuna .. Ben kızımda reçeteyle almıs yaptırmıstım.

gesmis olsun canim. Fazla mi ayakta falan kaldin acaba yoksa kan uyusmazligida etki ediyormu? dinlenmeye calis gelip gecer insallah
Bugun bıraz temızlık yaptım . Sonra dedım kı böyle rahat davranma sonra gıttım az bı boyle damar gıbı pembe var sımdıde hep oyle kan da degıl damar gıbı ıncecık.
Bu haftalar da kan uyusmazlıgından dolayı oluyor lekelenme . Doktor risk almayıp tüm tuşlara bastı şifa olsun inşallah

Annelik delilik .. Belirti yok diye şüphe ediyoruz . Bende kızımdada öyleydı bundanda sadece belim agrıyo oda sanki yataktan kaynaklı gıbı

Aynen canım yeterki iyi olsun da yaptırdigin iyi olmuş tabi ama yazık günah ya nasıl biseymis nasıl reçete yazamiyorsa gerçekten hatta şimdi yapılan iğne 300mg lik progesteron da aldım yanında ikisine 30 TL mi ne verdim sen düşün gerçekten saçmalık yazamamasi acil gelenlere ne yapıyorlar acaba illa sıra mi al diyorlar

Canım ıkı kızımda da mide bulantım olmuştu küsma yok idi ama dolabı açamıyordum acayip kokuyordu. Şuan hiç bir belirtim yok aynı senin gibiyim. Ama erkenmi diye düşünmüyorum bazen ileki haftalarda olabilir mi diyorum. Bazende cinsiyet farkına bağlamıyor değilim ama kendimi kandırmak istemiyorum

Çok korkuyorum elimizden birşey gelmiyor dua ediyorum bol bol hayırlısi ile sağlıklı sıhhatli nasip et Allahım hepimize

Analdım canım düşüklerin içinçok üzgünüm bende yaşadım rabbim kimselere yaşatmasın amin inşallah sağlıkla gelsinler

Ben de ilk hamileliğimde öyleydi açlıktan ağlardım her yer her şey kokardı burnuma tam 12. Hafta bitti 13. Haftada bıçak gibi kesildi birden

Ayy maşallah yaaa nasıl bi duygu bence daha tam idrak edememişsindir çünkü üçüz üç tane aynı andan rabbim sağ sağlim kusağına almayı nasip etsin

Benim 4 aylık olana kadar sürdü tiksindim ise doğum yapana kadar en çok buz dolabı kokusu ve yağ salça kokusu beni bitiriyordu birde hamburger etinin pişirme kokusu

Maşaallah Sübhanallah senin bebeğin normal mi tüp bebek mi

Hemoroid varsa kanama yapar hamilelikte çok kötü oluyor Dr şöyle kullanabilecegin krem tavsiye etsin ilerki zamanda ihtiyacın olacak af edersin popo dışına bile çıkıyor hamileliğin baskısından bizzat yaşadım doğumdan kötü oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…