2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Dur atayım hemen canım ben anlamıyorum pek baya araştırdım ama birkaç türkiyedeki birkaç doktora yazdım Online görüşme için 2000 tl ücret istedi

Eklentiler

• 1B8334DA-0F6C-4E03-BF3E-6F884A15FA67.jpeg
    82 KB · Görüntüleme: 59
Kız her gittiğinde çocuk çoğalıyor mu içerde hahahha onu nasıl görememis ya doktor. İlk gebelik dimi seninki

Dur atayım hemen canım ben anlamıyorum pek baya araştırdım ama birkaç türkiyedeki birkaç doktora yazdım Online görüşme için 2000 tl ücret istedi
Hemogram testi bu. Buradan pıhtılaşma anlaşılmaz ki, başka test yapmışlar mıydı?

Ay bu sonuçlar ne gerçekten anlamadığım kadar varmış hiçbir şey anlaşılmıyor hahaha peki bunların genetik test olduğuna eminiz değil mi çünkü Türkiye de bu isimler enfeksiyonla alakalı

T Tugcemsiiiii dün hiç giremedim heyecenla okudum.Gecmis olsun Rabbim bebeklerini size bağışlasın Nasil guzel bir mucize nasil guzel bir görüntü bu boyle Allahim ne buyuksun hayirli olsun canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…