2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Bende sadece gebelik testi yaptım canım kan vermedim daha 2 ay önce kimyasal yaşadım sürekli kan vermek sitrese sokuyordu 7 haftaya kadar dr da gitmiycem sadece pazartesi için kam vericem tiroit olduğu için o zaman belki beta da bakarlar
Evet kan vermek gerçekten stesli olur birde git gel yoruluyor insan bence eğer ters bir durum olmadığı sürece evde dinlenmek daha iyi bu dönemde

Benimde kasık batması oluyor arada birde rahmimde oluyur

Rahimde batma oluyor mu sizde de ? Bende o da oluyor bazen korkuyorum

Hangi uygulamadan bakıyorsunuz değişebiliyormu acaba
DB95399F-DD32-4C97-81EE-B2944AB10E90.jpeg

Bu uygulama hamilelik uygulaması op Dr Banu çiftçi uygulaması

Ben araştırdım bunu yaşayan çokmuş şimdi bizim aklımız hep bebeğimizde olduğu için hapşırırken kendimizi sıkıypruz buda ordaki bağların kasılmasına sebep oluyormuş aslında sıkmasak kendimizi birşey yok maalesef bende sıkıyorum
Allah bizi korusun inşallah 🤲🏼💕

Ben araştırdım bunu yaşayan çokmuş şimdi bizim aklımız hep bebeğimizde olduğu için hapşırırken kendimizi sıkıypruz buda ordaki bağların kasılmasına sebep oluyormuş aslında sıkmasak kendimizi birşey yok maalesef bende sıkıyorum
Bide ben çok üşüyorum

Bide ben çok üşüyorum
Bende üşüyorum ama üşütmemeye çalışmamız şazım ayağımdan patiğimi terliğimi hiç çıkarmıyorm kalın giyiniyorum yelek giyiyorum hatta uzun ensiz bi kumaş var bende kuşak gibi onu belime sarıyorum yumurtlama günümden beri bunlara dikkat ediyorum

Bende üşüyorum ama üşütmemeye çalışmamız şazım ayağımdan patiğimi terliğimi hiç çıkarmıyorm kalın giyiniyorum yelek giyiyorum hatta uzun ensiz bi kumaş var bende kuşak gibi onu belime sarıyorum yumurtlama günümden beri bunlara dikkat ediyorum
Ben çalıştığım için dikkat edemiyorum çok fazla :KK43:

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 14-11-2023
Beni ekler misiniz

X