2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Merhaba benimde 2 günlük gecikmeyle 374 çıktı yüksek mi anlamadım bakıyorum diğer msjlara daha düşük sayılar benim ki normal mi sizce yüksek mi
Normal canım benim adetten 1 gün önce 476 çıktı 1 gün gecikmeyle 1083 çıktı hatta ikiz mi acaba dedi herkes ama tek kese gördük 🤣

Bugün tekrar kan versem mi kızlar yükselişine bakmak için

Kızlar bebeğim düşer diye çok korkuyorum sizde de öyle mi eğilip kalkarken falan hep içimde korku var daha keseyi görmedik çarşamba günü gidicez çok korkuyorum günler geçmiyor :KK43:

Merhaba arkadaşlar adete 5 gün kala dayanamadım dün kan verdim 9 çıktı sonuç. 5 üzeri gebelik oluyormuş ama sizce yükselir mi acaba. Yarın tekrar kan versem 2 katı olması lazim değil mi. Yoksa adet gununun geçmesini mi bekleyim. Bi kimyasal gebeliğim olmuştu çok korkuyorum o yüzden :KK43:

Merhaba arkadaşlar adete 5 gün kala dayanamadım dün kan verdim 9 çıktı sonuç. 5 üzeri gebelik oluyormuş ama sizce yükselir mi acaba. Yarın tekrar kan versem 2 katı olması lazim değil mi. Yoksa adet gununun geçmesini mi bekleyim. Bi kimyasal gebeliğim olmuştu çok korkuyorum o yüzden :KK43:
Selam cnm yukselir tabii Allahin izniyle bnm adetimin gecikmesi veya tam adet gunum de kan verdim 50 cikti yani sizinki de cokcok normal zaten ikigunde bir iki katina cikiyor erken ogrendiginiz icin boyle cikmis. Hadi bismillah ♥️

Kızlar bebeğim düşer diye çok korkuyorum sizde de öyle mi eğilip kalkarken falan hep içimde korku var daha keseyi görmedik çarşamba günü gidicez çok korkuyorum günler geçmiyor :KK43:
Dikkat et canım zorunda olmadıkça eğilme bi yere uzanma illa eğilmen gerekirse belden eğilme bacaklarını bükerek yani çömelerek eğil çokta stres yapmayalım kendimize bu bebeğede zarar verir bol bol dua edelim ben elimi karnıma koyup dua ediyorum güzel şeyler söylüyorum onunla konuşuyorum

Direk keseyi gormeye gidin bence ikikez kan verdiyseniz artış normalse daha korkmayin hersy yolundadir Allahin izniyle biraz sakin kalmaliyiz bu uzun bir surec :)

Ben şuan evde takip yapıyorum hergün bir idrar testi yaptım koyulaşıp koyulaşmadığına baktım yurt dışındayım burada kan vermek diye bişey yok ama Türkiyede olsaydım da böyle yapardım evde takip eder günüm geçince giderdim çünkü git gel yormak istemiyorum bedenimide bebeğimide

Selam cnm yukselir tabii Allahin izniyle bnm adetimin gecikmesi veya tam adet gunum de kan verdim 50 cikti yani sizinki de cokcok normal zaten ikigunde bir iki katina cikiyor erken ogrendiginiz icin boyle cikmis. Hadi bismillah ♥️
İnşallah ya deger çok düşük olduğu için korkuyorum. Kasık ağrım çok var adet olacak misim gibi. Bide goguslerim aşırı şiş rahatsız ediyo ama adet dönemi belirtileri olduğu için kestiremiyorum tam. 2 yıldır uğraşıyorum olmuyordu. Oğlum var 6 yaşında kardesi olsun çok istiyo. İnşallah bizimledir bebisimiz 🤲

Ben şuan evde takip yapıyorum hergün bir idrar testi yaptım koyulaşıp koyulaşmadığına baktım yurt dışındayım burada kan vermek diye bişey yok ama Türkiyede olsaydım da böyle yapardım evde takip eder günüm geçince giderdim çünkü git gel yormak istemiyorum bedenimide bebeğimide
Gebelik testi almadım. 1 tane vardı dün yaptım çok çok silik çıktı. Ondan sonra kan verdim zaten. Pazartesi tekrarliyim diyorum dayanamicam 😔

İnşallah ya deger çok düşük olduğu için korkuyorum. Kasık ağrım çok var adet olacak misim gibi. Bide goguslerim aşırı şiş rahatsız ediyo ama adet dönemi belirtileri olduğu için kestiremiyorum tam. 2 yıldır uğraşıyorum olmuyordu. Oğlum var 6 yaşında kardesi olsun çok istiyo. İnşallah bizimledir bebisimiz 🤲
Oldu kardesi bnce cnm cocuklrin istegi dha çabuk kabul oluyor :KK66: karin bel agrisi bende hep vardi hala var . Adrtten sonra da kasik agrim basladi yani agrilr normal herlde bnmde suan adet olcm sanki karnm agrio adet donemi gecince bnlr gecicek ins. Kalp sesi duyunca rahatlicaz Rabbim nasip eder ins aminnn.

X