2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Screenshot_2023-03-03-15-11-01-309_com.android.chrome.jpg

Benmde değerim böyle çıktı adetime 3 4 gün var sanırım bişey yok olmicakk :KK43:

Ya şöyle bir arkadaşımda 6 haftalık hamileyken kendi sessiz kalınca hem kendi kalp sesini hemde bebğin duyabiliyormuşta ondan sordum
Mümkün değil canim 9 aylıkta olsa sessiz olunca duyamazsin ayrıca ilk oğlumda 7+1 de anca duyabilmiştik ultrasonda bile 6 haftada bazen duyulmayabilir

İyi akşamlar arkadaşlar, bugün bat günümde değerim 103 çıktı çok şükür nasip olursa Kasım annesi olacağım ben de. ama kahverengi lekelenmelerim devam ediyor. Bugün hiç olmadı diye sevinmiştim ama akşam 2-3 damla pembe sulu akıntı oldu çok endişelendim. Yaşayan var mı bu tarz bir durum ? 🥺🥺
Bnde tam adet gunumde yasadm cnm bugun iki gun gecikince suphelendim kan verdim yerlesme kanamasiymis buyuk ihtimal. Devami gelmesse sorun yoktur insaallah devam ediorsa doktora gidin progestan veriyor

Herkese merhaba, bende bugün evde gebelik testiyle hamile olduğumu öğrendim. Hemde 30 sn filan geçti ve çok net iki çizgi. Kızım mayısta 2 yaşına girecekti bizim için hiç beklenmedik bir şey oldu 🥰 Sat sanırım 30 Ocak filan, Salı günü doktordan randevu aldım. Herkes sağlıkla alsın kucağına inşallah🙏 Emzirip hamile kalan anneler var mı nasıl yapıcaz hiç bilmiyorum. Daha uyku sorununu emzirmeyi halledemeden yeniden başa dönmek çok zor geliyor. Umarım kolaylıkla sağlıkla atlatırız

X