2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Merhaba kızlar sabah kanamam başladı hemen doktora gittik keseyi gördük çok şükür ama düşün tehlikem var bana dua eder misiniz.boyle kanama yaşayan oldu mu aranızda bugun 5+1 olduk

Merhaba benimde neredeyse 4 haftalık ya ben ne zaman adet oldum hatırlamıyorum ama 10 eylül öncesi adet oldum o kesin kan verdim 25.5 çıktı evdede yaptım çift çizgi çıktı hastaneye gitmeyede üşeniyorum bu arada 4. Hamileliğim
Bence gitmelisin zaten gebesin kan değerlerine Göre

Merhaba benimde neredeyse 4 haftalık ya ben ne zaman adet oldum hatırlamıyorum ama 10 eylül öncesi adet oldum o kesin kan verdim 25.5 çıktı evdede yaptım çift çizgi çıktı hastaneye gitmeyede üşeniyorum bu arada 4. Hamileliğim
Bence gitmek zorundasın, kolay kavuluşmuyor korumak zorundayız miniklerimizi🥰 son adet tarihimi hatırlamayınca ben WhatsApp ta arama kısmına regl yazıyordum, mutlaka ağrıyla eşime ya da yakın arkadaşıma "offf regl oldum" falan yazmışımdır diye😂😂😂

Bence gitmek zorundasın, kolay kavuluşmuyor korumak zorundayız miniklerimizi🥰 son adet tarihimi hatırlamayınca ben WhatsApp ta arama kısmına regl yazıyordum, mutlaka ağrıyla eşime ya da yakın arkadaşıma "offf regl oldum" falan yazmışımdır diye😂😂😂
hahahahah ben de hep öyle buluyorum 🤣🤣

Bakalım gidicem yarın bulantılarda başladı çok sancı da var hayırlısı

Kızlar cuma günü beta 929du bugün 2447 artış iyi mi?
10 gün sonra çağırdı kese için o zaman tam 6+3 oluyorum bence kalp atışı bile duyulur vajinal bakıcam dedi çünkü

Kızlar benim tahmini doğum 7 Haziran daha doktor gidemedik 6 ekimde bakacak ozaman tam tarih belli olur nasipse.

Merhaba kızlar. Bende Haziran annesi olabilirim. Benim adet düzensizliğim var o yüzden ovulasyon testi ile yumurtlama hesaplama yaptım. 33-35 günde oluyorum 3 aydır ve En son bat 20 Ağustos ama benim yumurtlama zamanım 18-19 .günlere denk geldiği için geç döllenme oluyorum. 27 eylülde HCG 28 iki gün sonra 79 çıktı. Sabırsızlık Perşembe gününü bekliyorum🥰

Merhaba kızlar. Bende Haziran annesi olabilirim. Benim adet düzensizliğim var o yüzden ovulasyon testi ile yumurtlama hesaplama yaptım. 33-35 günde oluyorum 3 aydır ve En son bat 20 Ağustos ama benim yumurtlama zamanım 18-19 .günlere denk geldiği için geç döllenme oluyorum. 27 eylülde HCG 28 iki gün sonra 79 çıktı. Sabırsızlık Perşembe gününü bekliyorum🥰
Güzel sonuçlar alırsın umarım 🤲

Kızlar benim tahmini doğum 7 Haziran daha doktor gidemedik 6 ekimde bakacak ozaman tam tarih belli olur nasipse.
Bende 6 ekimde gideceğim inş mutlu haberler alırız.
ben 1 kere kan verdim 75 ti sonrasında gebelik testi yaptım gittikçe koyulaştı daha da kan vermedim. Randevu aldım umarım hepimizin gebeliği güzel geçer hayırlı olsun
5+3üm 5+0da kese ve yolku gördük, haftaya pzt de kalp atışı kısmetse🥰
Bende perşembe 5+5 olacağım ilk defa doktora gideceğim umarım sağlıklıdır sorun yoktur.

Merhaba kızlar, 6 yılın ardından mucizemin geleceği haberini dün aldım henüz çok minik ama hayırlısıyla haziranda kucağımıza almak nasip olur inşallah 🥰
Oy maşallah 🧿 Allah sağlıkla kucağına almayı Nasib etsin inşallah 🤲fasulyen sağlıkla. Gelsin canım benimde 6 sene olmadı sonra peşi peşine 3 kızım. Oldu şimdi 4.ye hamileyim🎈

X