2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Merhaba ben de haziran annesi olucam sanırım Allah nasip ederse :) dün transferimin 13.günüydü beta 929 çıktı p.tesi tekrar kan vericem :) hepimize hayırlı olsun ❤️
Hayırlı olsun. Umarım sağlıkla ilerler
Gördük gördük çok değişik bir hismiş, Allah isteyen herkese nasip etsin 🧿🤲❤️10 gün sonra kalp atımı için gideceğiz nasipse🥰
Ya çok sevindim darısı bizlere inş 🧿

Tek kese mi çift mi 🤗
Ya ben vajinal muayene edecek sandım wcye gittim, tam net görünmedi "tek kese gibi duruyor ama sonradan iki kese görünürse hani tekti demeyin birisi sonradan gelişebiliyor alttan muayene ile zorlamayalım bekleyelim isterseniz" dedi tamam dedim🥰tek olsun benim olsun🧿❤️

Ya ben vajinal muayene edecek sandım wcye gittim, tam net görünmedi "tek kese gibi duruyor ama sonradan iki kese görünürse hani tekti demeyin birisi sonradan gelişebiliyor alttan muayene ile zorlamayalım bekleyelim isterseniz" dedi tamam dedim🥰tek olsun benim olsun🧿❤️
Sağlıklı olsunda 🙏🏻😍

Pazartesi galiba genellikle tekrar kan vermeye gideceklerimiz var hadi bakalım güzel haberleri yazarız buraya güzel değerleri diyelim ❤️🤲

Herkese merhabalar, nasipse ben de haziranda anne olacağım cuma günü kan verdim bir de yarın sabah vereceğim yükselmeye bakmak için ancak sizlere bir sorum olacak.Gün içerisinde en az 3-4 kez şiddetli adet sancısı gibi kramplarım oluyor yaşayan var mı normal mi sizce?

Herkese merhabalar, nasipse ben de haziranda anne olacağım cuma günü kan verdim bir de yarın sabah vereceğim yükselmeye bakmak için ancak sizlere bir sorum olacak.Gün içerisinde en az 3-4 kez şiddetli adet sancısı gibi kramplarım oluyor yaşayan var mı normal mi sizce?
merhaba 🥹
şimdiden tebrik ederim 🙏 benim de kramplarım oluyor bazen sol bazen sağ tarafıma sancı giriyor. benimki tüp bebekle oldu ona bağlıyordum ama sanırım hamilelik belirtisi bu ♥️

Selam kızlar sat 22 Ağustos. Kan tahlili ile gebeliğim öğrendim ben de doğum tahmini olarak 29 mayıs olarak gösteriyor. Hazirana sarkar mı bilmiyorum ilk gebeliğim ınsallah hayırlısıyla tamamlarız bu süreci sağlıklıca🤭❣️

Ya benim şekerim çok düşüyor 3 saatlik açlıkla elim ayağım titriyor gözlerim kararıyor ölçüyorum 60 civarı kan şekerim normal mi bu kadar düşmesi

Ya benim şekerim çok düşüyor 3 saatlik açlıkla elim ayağım titriyor gözlerim kararıyor ölçüyorum 60 civarı kan şekerim normal mi bu kadar düşmesi
Bende aynıyım canım ya bende dedim bu sefer kontrole gittiğim de doktora söyleyim geçen hafta gittim kalp atışlarını duyduk sevinçden her şeyi unuttum hiç bir şey sormadım ☺️

Benimde gün içinde çok kaşık ağrım oluyor

Kan değerin kaç çıktı ? Kramplarim bazen oluyor ve cokda belim ağrıyor çok su içmeye başlayınca şükür geçiyor bol bol su icmeni tavsiye ederim

X